Yer
Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Değerlendirme Kılavuz İlkeleri

Burada ifade edilen tüm değerlendirmeler, internet sitemiz yoluyla hostel tesislerinde rezervasyon yapan ve kalan Hostelworld.com kullanıcılarının görüşleridir. Burada ifade edilen düşünceler Hostelworld.com kullanıcılarının düşünceleri olup, Hostelworld.com'a ait değildir. Sitemizde yayınlanan hiçbir müşteri düşüncesini veya hostel tesisi sahibinin yanıtlarını onaylamıyoruz. Makul kanaatimiz doğrultusunda yorumun bir gerçeklik hatası içerdiği veya iddiaların tarafımızca asılsız bulunduğu durumlar dâhil olmak üzere, ancak bu durumlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, yorumları herhangi bir gerekçeyle kaldırma hakkını saklı tutarız.

Karalayıcı İçerik

Sitemizde yayınlanacak karalayıcı veya saldırgan dile izin vermemekteyiz, buna, saldırgan olarak değerlendirdiğimiz ırkçı kötü dil veya diğer bir dil de dahildir.

Gerçek İçerik

Tesis sahipleri veya yöneticileri tarafından yazılan değerlendirmelere veya müşterileri etkilemek için tesis yöneticileri veya sahipleri tarafından verilen teşvikler veya tehditlerin bulunduğu değerlendirmelere izin vermemekteyiz. Bu tür bir kötüye kullanımın farkına varırsanız, lütfen bizi bilgilendirin.

Özgün İçerik

Sadece sitemizden rezerve edilen tesise fiili olarak rezervasyon yapan ve kalan müşterilerin değerlendirmelerini kabul etmekteyiz. Tesis sahibi / yöneticisi tarafından özgün nedenlerle fiili olarak kalmadığınız veya terk etmeniz istendiği teyit edilirse, değerlendirmenizi kaldırma hakkını saklı tutmaktayız. Değerlendirme sistemimizin kötüye kullanımını rapor etmek isterseniz, bizimle buradan irtibata geçebilirsiniz .