Sürdürülebilirlik Seviye 1
Ücretsiz WiFi

YHA Bradbury Jockey Club Tai Mei Tuk Youth Hostel

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 4 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

No rating
35 Yorumları
Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

özellik Açıklama

Plover Cove Rezervuarı'nın bitişiğinde yer alan Bradbury Jokey Club Youth Hostel, su sporları ve rekreasyon merkezidir. Yakınlardaki Su Sporları Merkezi'nde rüzgar sörfü ve kano dersleri almak, Plover Koyu'nda kürek çekmek, sahilde balık tutmak, hostele birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Plover Cove Rezervuarı ana barajı çevresinde bisiklete binmek veya uçurtma uçurmak, seçim sizin.

Hostelin yanında halka açık devasa bir barbekü alanı bulunmaktadır veya kendi yemeklerinizi kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mutfağımızda pişirebilirsiniz. Yatakhaneler, ikiz yataklı, 4 yataklı ve 8 yataklı odalar ve grup konaklamaları mevcuttur. Hostelde ücretsiz Wi-Fi erişimi, kilitli dolaplar (kilitlere özel), TV odası ve çok amaçlı bir oda bulunmaktadır.

Bradbury Jokey Kulübü hosteli, yürüyüşçülerin Pat Sin Leng ve Yim Tin Tsai'nin muhteşem manzarasının keyfini çıkarabileceği Tai Mei Tuk Aile Yürüyüşü'nün yanında yer almaktadır. Sedimanter kayaları ve diğer doğa olaylarını görmek için Hong Kong jeoparklarından biri olan Ma Shi Chau Özel Bölgesi'ni ziyaret edin. Tai Mei Tuk otobüs terminalinden (hostelden yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde) Tai Po Market MTR istasyonuna giden bir otobüs veya minibüse binin, ardından 20 dakikalık bir yürüyüş daha yapın ve ardından bir açık hava müzesi olan Hong Kong Demiryolu Müzesi'ne varacaksınız. eski bir tren istasyonundan ve ilan edilmiş bir anıttan dönüştürülmüştür.

Tüm iptallerde depozito iadesi yapılmayacağını lütfen unutmayın. Hong Kong Gençlik Hostelleri Birliği, check-in tarihinden 48 saat önce yapılan veya rezervasyonun kullanılmaması durumunda yapılan iptaller için hostellerden toplam konaklama ücretinin ödenmemiş bakiyesine eşdeğer bir iptal ücreti alma hakkını saklı tutar ve hostel, rezervasyon yapılmaması durumunda rezervasyonun geri kalanını serbest bırakacaktır. Hostel sahibi tarafından ayrıca bilgi verilir.

*YHA üyeliği gereklidir ve yerinde başvuru yapılabilir (Hong Kong Gençlik Hostelleri Birliği'nin bir yıllık üyeliği için 150 HK$). Her bir üye, standart ücreti ödemesi talep edilen, üye olmayan en fazla 3 kişiyi getirme hakkına sahiptir. Burada listelenen fiyat üye ücretidir ve rezervasyon sırasında yalnızca depozito ödenir. Tüm pansiyoncuların hostele giriş sırasında ödenmemiş bakiyenin tamamını ödemeleri gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

1. YHA üyeliği gereklidir ve yerinde başvuru yapılabilir (Hong Kong Gençlik Yurtları Birliği'nin bir yıllık üyeliği için 150 HK$). Her bir üye, standart ücreti ödemesi talep edilen, üye olmayan en fazla 3 kişiyi getirme hakkına sahiptir. Burada listelenen fiyat üye ücretidir ve rezervasyon sırasında yalnızca depozito ödenir. Tüm hostel sahiplerinin ödenmemiş tüm ödemeleri hostele giriş sırasında ödemeleri gerekmektedir.
2. Giriş saati: 15:00 - 23:00; Çıkış saati: 07:00 - 12:00. Hostelin kapısı 23:00-07:00 saatleri arasında kapalı olacaktır.
3. Misafirler, yatak/oda fiyatının yarısına eşdeğer ekstra ücret ödeyerek erken giriş veya geç çıkış talebinde bulunabilirler.
4. Tüm misafirlerin konaklamasının keyifli geçmesini sağlamak için, beş yaşın altındaki çocuklarını yanında getiren misafirlerin, rezervasyon yaparken Ebeveyn/Vasi izin mektubunu ibraz etmeleri gerekmektedir.

Bradbury Jokey Kulübü Gençlik Hosteli, Lisans Otoritesi Ofisi'ne bağlı Lisanslı Kulüplerdir. (Auto-translated from original language)

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Sürdürülebilirlik Seviye 1

Bu hostel, Sürdürülebilirliğe Giden Merdiven'in temellerini kavrayarak olumlu bir sosyal ve çevresel etki yaratan uygulamaları hayata geçirmeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi

Yer

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Kilitli Dolaplar
  • Ortak oda
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Air Conditioning
  • Sıcak Duşlar
  • Mutfak
  • Flexible NRR
 • Hizmetler

  • Çamaşırhane Tesisleri
  • Bavul Saklama
 • Eğlence

  • Bilardo

Hong Kong'da Daha Fazla pansiyonlar