Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 2 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

8.6
Harika
82 Yorumları
Muhteşem Konum
Müthiş Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Koh Phangan'ın Doğu Kıyısındaki Than Sadet Plajı'ndaki Mai Pen Rai Bungalows'a hoş geldiniz. Burada vurgu, çevredeki doğanın kökleriyle temas halinde olmaktır ve bu, bungalovların tasarımında ve restoranın kendisinde de görülebilir. Burası, Koh Phangan'ın ticari atmosferinden uzaklaşmak, huzurlu ve sakin bir sahil beldesinin mabedinin tadını çıkarmak ve ruhunu yenilemek isteyenler için uygun bir yer.
Sahildeki restoranın atmosferi, iyi müzik ve geleneksel Tay ve Batı yemekleri ile rahatlatıcıdır. Her zaman bol miktarda taze deniz ürünleri vardır ve günlük spesiyaller genellikle Than Sadet sularından taze yakalanmış balıkları içerir.
Restoranın yanında bazılarının dediği gibi 'Reggae Bar' var; Burası özellikle akşamları kurbağa ve cırcır böceklerinin sesleriyle çevrili, dinlenmek için yumuşak, gösterişten uzak ve eğlenceli bir yer ve yıldızları izlemek için harika bir yer. Burası Than Sadet'in varlığının tadını çıkarabileceğiniz ve bu güzel plajı ziyaret eden insanların ve karakterlerin ruhunun tadını çıkarabileceğiniz yerdir.
Sadet plajının biraz ücra olması ve Koh Phangan'ın ticari rotasının biraz dışında olması cazibesini artırıyor. Burada kişi ister sabah güneşin doğuşunu izleyerek ister Than Sadet Nehri'nin güzel havuzlarından birinde dinlenirken tamamen gevşeyebilir ve ruhunu yeniden canlandırabilir.

Burası gerçekten doğa tutkunlarının ve her kesimden sanatçının bir araya gelip, dünyanın bu eşsiz köşesinde huzur ve sükunetin tadını çıkarabileceği bir cennet. Koh Phangan'ın hızlı gelişimi nedeniyle burası gerçekten de hayatın temposunun hala olması gerektiği gibi olduğu ve bu plajın atmosferinde ve hissinde eski Koh Phangan duygusunun hala mevcut olduğu türünün tek örneği bir yer.

'Mai Pen Rai' 50 Bungalovdan oluşmaktadır. Her bungalov, çevredeki doğayla uyumlu bir şekilde harmanlanan özgün, sanatsal ve ferah tasarımıyla özel ve benzersizdir. Tüm Bungalovlar yakın zamanda yenilenmiştir. 4 farklı oda tipi bulunmaktadır. Nehir Odaları, Plaj odaları, Kayalıklarda Bungalovlar ve Kayalıklarda Aile bungalovları. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

8.6
Harika
82 Yorumları
 • Güvenlik
  10
 • Yer
  8
 • Çalışanlar
  8
 • atmosfer
  8
 • Temizlik
  10
 • Ekonomik
  10
 • Tesisler
  6

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Son Değerlendirmeler

3.4
Oy
01.12.2022
Everything was filthy and worn out. All the dogs are friendly but are full of dirt and only come up to you when you’re eating food which is so annoying, not forgetting the giant roaming pig! The rooms were not secure and were so dirty. The beds had bits in them and every surface was covered in dirt literally. Our room was also infested with ants. The food was also not up to standard and my eating utensils had bugs on them. This place has the potential to be 5 stars but lack cleanliness.
daha fazlasını göster
Erkek, 18-24
7.1
Çok iyi
17.05.2022
I enjoyed my stay in Mai Pen Rai Bungalow for a few days. It was really peaceful to sleep in a little bungalow right on the beach. If you want to disconnect this is the right place for it.
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
9.1
Süper
12.09.2019
The staff was very accommodating and friendly! Location was really cool because you are in the heart of the Dusit district and that allowed for us to receive a very authentic Bangkok experience in regards to street food and the massive market that was on the same street. Facilities could use some more maintenance and upkeep but were clean.
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24

Tesisler

 • Genel

  • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Hizmetler

  • Çamaşırhane Tesisleri

Koh Phangan'da Daha Fazla pansiyonlar