Dünya genelinde Pansiyonlar

4 Pansiyonlar in Hilo, ABD
Organik, komisyonsuz algoritmamıza göre sıralanır.
Howzit Hostels Hawaii
9.8Süper
(32)
Hostel- şehir merkezine 2.17km
Aloha! İlk mülkümüzde “2024 Kuzey Amerika’nın En İyi Küçük Hosteli” ödülünü kazandıktan sonra, misafir deneyimimizi bu kadar EPIC yapan her şeyi Büyük Ada’daki en yeni tesisimize getirmeye karar verdik! Howzit Hostels Hilo sizi karşılıyor - Bizimle maceraya...
Privatzimmer ab
€20.29
Dorm başlangıç fiyatı:
€25.10
Big Island Hostel
9.5Süper
(441)
Hostel- şehir merkezine 3.57km
Aloha ve Big Island Boutique Hostel'e hoş geldiniz! Yakın zamanda yenilenmiş olan hostelimizde konforlu hafızalı köpük şilteler ve yastıklar, yumuşak, yüksek kaliteli nevresimler ile donatılmış güzel yatak odaları bulunmaktadır.
Privatzimmer ab
€44.15
Dorm başlangıç fiyatı:
€37.18
Volcano Rainforest Hostel
2.3
(49)
Hostel- şehir merkezine 18.34km
Located outside of Hilo in a tropical rain forest, Volcano Rainforest Hostel is a perfect place to get away from the city and explore Hawaii's beautiful nature. A hidden getaway in the middle of the Pacific. Our reception is open until 9pm but security is...
Privatzimmer ab
€25.56
Dorm başlangıç fiyatı:
€26.02
Hamakua Guesthouse
9.7Süper
(184)
Pansiyonlar- şehir merkezine 13km
Hamakua House, Hawaii'nin Hamakua Sahili'nin güney ucunda yer alan rustik bir konukevidir. Tüm konuklar mutfaktan, Netflix TV'li ortak odadan, yemek odasından ve ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilir.
Privatzimmer ab
€15.65
Dorm başlangıç fiyatı:
€27.36

Hilo Hakkında

Yatak ve kahvaltı bizim seçim Hilo. Müşteri yorumları okuyun Hilo pansiyonlar konaklama ve fotoğraflar ve videolar. Tüm Hilo Bir şehir haritası ve kitap pansiyonlar Hilo B & B bir yerde sizin gibi. En iyi bulmak Hilo Hostelworld.com pansiyonlar indirimlerini.

ABD içindeki Diğer Yerler