Dünya genelinde Pansiyonlar

5 Pansiyonlar in Aljezur, Portekiz
Organik, komisyonsuz algoritmamıza göre sıralanır.
The Lighthouse Hostel Arrifana
9.7Süper
(48)
Hostel- şehir merkezine 5.47km
Portekiz'in Aljezur kentindeki Arrifana sahil köyünde yer alan bu yenilenmiş cennet, büyüleyici deniz manzaraları, modern estetik ile geleneksel çekiciliğin uyumlu bir karışımı ve canlandırıcı bir yüzme havuzu sunmaktadır.
Privatzimmer ab
€40.00
Dorm başlangıç fiyatı:
€22.00
Amazigh Design Hostel
8.9Harika
(272)
Hostel- şehir merkezine 0.28km
Aljezur, kökenine sadık geleneksel bir Portekiz köyüdür ve bölgenin en popüler plajlarına olan benzersiz yakınlığı nedeniyle sörfçüler arasında oldukça popülerdir.
Privatzimmer ab
€10.00
Dorm başlangıç fiyatı:
€15.00
Hi Arrifana Destination Hostel
7.4Çok iyi
(469)
Hostel- şehir merkezine 5.47km
HI - Arrifana Youth Hostel, modern, konforlu ve iyi donanımlı olanaklar sunan, amaca yönelik olarak inşa edilmiş yepyeni bir hosteldir.
Privatzimmer ab
€23.04
Dorm başlangıç fiyatı:
€19.40
Aljezur Villas Hostel
0.0
(13)
Hostel- şehir merkezine 4.14km
Aljezur Villas Hostel, Aljezur'a arabayla 10 km uzaklıktaki Vale da Telha adlı bir köyde yer almaktadır, uzun plajların ve bakir doğanın ana komşumuz olduğu rahat ve konforlu bir yerdir.
Privatzimmer ab
€20.13
Müsait Dorm Yok
Onda Vicentina
10Süper
(113)
Pansiyonlar- şehir merkezine 4.34km
En kaotik ve kalabalık bölgelere doğru mesafede, mahalle çok sessiz ve güvenlidir ve evin önünde her zaman park yeri garantilidir (ücretsiz). Tamamı özel tuvaletli, bağımsız erişimli ve pencereli, iyi donanımlı odalarımız, Algarve'deki konaklamanızı unutulmaz...
Privatzimmer ab
€16.00
Müsait Dorm Yok

Aljezur Hakkında

Pansiyonlar bizim seçim Aljezur. Müşteri yorumları okuyun Aljezur pansiyonlar konaklama ve fotoğraflar ve videolar. Tüm Aljezur Bir şehir haritası ve kitap pansiyonlar Aljezur pansiyonlar bir yerde sizin gibi. En iyi bulmak Aljezur Hostelworld.com pansiyonlar indirimlerini.

Portekiz içindeki Diğer Yerler