Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 2 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

7.1
Çok iyi
35 Yorumları
Muhteşem Konum
Müthiş Personel
Dört dörtlük Temizlik

özellik Açıklama

Passo dei Pecorai Çobanların Geçidi anlamına gelir. Toskana'yı ziyaret etmek için stratejik bir yerde bulunan bir Etrüsk yeri. Gelmesi kolay, gitmesi kolay. Köyün içinden geçen ana cadde (SR2-SP3-SP222), 1870 yılında Floransa'yı Greve in Chianti'ye bağlayan bir demiryolu olarak inşa edilmiştir. 1920'de demiryolu kaldırılmıştır ve hala daha düz, daha büyük ve en hızlı ulaşım yoludur. Chianti'ye varıyoruz. Residence ve 'B&B' kısmen geçmişi 16. yüzyıla kadar uzanan orijinal evin içinde yer almaktadır. Açıkçası, yeni bir binadaki yeni dairelere veya yeni odalara kıyasla bazen alanlar sınırlı veya tuhaf olabilir, ancak bu eski evlerin cazibesidir. Şu anda sizin için her türlü çözümü bulabilirsiniz: çocuklu aileler, çiftler, bekarlar, arkadaş grupları, bisikletçiler ve hatta engelliler için. Normal odalardan küçük veya büyük dairelere kadar tamamen nevresim ve havlularla döşenmiştir. (profesyonel kullanım için sünger, burada yıkanıp havayla kurutulur), çatal, bıçak vb. Yataklar ve şilteler ortopediktir ve daha yaygın olan 80cm yerine genellikle 85cm genişliğindedir. Daha rahat. Oda ve daireler, restore edilmiş ve modern tarzda tamamlanan orijinal dönem mobilyalarıyla döşenmiştir. Ferforje yataklar, terakota zemin ve her eşsiz parçayı bulduğumuzda mobilyalarla bütünleştiriyoruz.
Tüm dairelerde ısıtma ve sıcak su için bağımsız kombiler bulunmaktadır. Her iki oda da aynı. Herhangi bir sorun için asla tamamen çözümsüz kalmayız, hatta siz bile. Odanızı veya dairenizi değiştirebilir ve rahatsız etmeden düzeltmek için çalışabiliriz. Tüm daire ve odaların bağımsız girişleri olduğundan gece geç saatlerde bile geri dönebilirsiniz.

Binanın arka tarafında masa, sandalye ve havuzun bulunduğu yaklaşık 7000 m2 büyüklüğünde bir bahçe bulunmaktadır. Daha iyi bir yer bulmak için kendinize yardım etmekten çekinmeyin; hiçbir hizmet ücreti alınmayacaktır. Kolay, basit ve pahalı değil.
Genellikle klimaya ihtiyaç duymayız, ancak tüm konaklama birimlerinde vantilatörler bulacaksınız Bir nehre kapalı tüm yerler gibi, kışın soğuk nemli, yazın ise geceleri serindir ve Floransa'da olduğu gibi çimento veya asfaltla şartlandırılmaz. . Şehir merkezine kıyasla dereceler 10°C'nin altında olabilir. Gerçekten inanılmaz.
GPS'inize 'Passo dei Pecorai' yazın, girişe varacaksınız. Tarihi bir yer olmanın coğrafi konum olarak bazı avantajları vardır. Köy, Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar iş günlerinde toplu taşıma araçlarıyla Floransa şehir merkezine iyi bağlantılara sahiptir. Kendi aracınızı buraya bırakıp, park etme, trafik dahil hiçbir sorun yaşamadan şehri gezebilirsiniz. Toskana'nın tüm turistik merkezlerine kendi aracınızla maksimum 1-1:30 saatte ulaşmak kolaydır.
Yakınlarda 1913'ten beri Casprini's'in işlettiği restoranımız var. Kahvaltıda bile reçel hazırlıyoruz. Başlangıçların ve tatlıların bir kısmı da dahil olmak üzere çoğu şey ev yapımıdır. 1911'den bu yana 32.000 şişe Chianti ve bazı önemli viski şişelerinden oluşan harika bir koleksiyonumuz var. Eğer gurme iseniz bir tadına bakın.
Herhangi bir ihtiyaç için sormaktan çekinmeyin ve gemiye hoş geldiniz. Her zamanki Toskana alaycı tarzı dışında herkese yardım etmekten memnunum.

Daire 21-22, tam banyolu (duşlu) iki yatak odası, iki mutfak ve bağımsız girişten oluşmaktadır. Mutfaklardan biri 2 kişilik, diğeri 6 kişilik kapasite ve alana sahiptir. 22 numaralı odada tek kişilik çekyat bulunmaktadır. Diğeri ise 21 numaralı odanın mutfağındadır. Daire kolaylıkla 2+1 2 küçük daire haline gelebilir. Her iki dolap da XIX. yüzyıldan kalma orijinaldir. Mutfaklardaki ve 21 numaralı odadaki masalar 1700'lerden kalma, 22 numaralı odanın küçük olanı ise 1600'lerden kalma küçük bir yazı masası. Tüm mutfaklarda set üstü ocak, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek pişirmek için ihtiyacınız olan her şey, kahve, çay, kahve, burada yıkanıp kurutulan profesyonel otel havluları, çarşaflar ve battaniyeler bulunur. Bir şeyi kaçırırsanız sormaya çekinmeyin.

Daireler 8-10-11. Farklı katlar, farklı daireler. Her ne olursa olsun bağımsız giriş ve kazan, yemek odası ve mutfak, duşlu tam banyo, yatak odası ve yemek odasında ilave yatak ve/veya çekyat bulunmaktadır. Çocuklar veya arkadaş grupları için kullanışlıdır. Dairelerde ocak, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek pişirmek için ihtiyacınız olan her şey, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlular bulunur, burada yıkanır ve havayla kurutulur. Çarşaflar ve battaniyeler. Bir şeyi kaçırırsanız sormaya çekinmeyin.
İç mekanlar, daire 8. 1800'lerden kalma orijinal gardırop, 1700'lerden kalma orijinal yazı masası, 1800'lerden kalma orijinal şifonyer bulunmaktadır. Apartman 11'in şu an pek orijinali yok. Gardırobunun derin bir restorasyona ihtiyacı var. Daire 10'da 1800'lerden kalma orijinal bir gardırop ve aynı şifonyer bulunmaktadır. Hepsi: demir dövme yataklar ve pişmiş toprak zemin.

Daire 20, tam banyolu (duşlu) bir yatak odası ve bir yemek odası - mutfak ve bağımsız girişten oluşmaktadır. Dairenizde şunlar var: ocak, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek pişirmek için ihtiyacınız olan her şey, kahve makinesi, çay, kahve, burada yıkanıp kurutulan profesyonel otel havluları, çarşaflar ve battaniyeler. Mobilya ve görünüş: İçerisinde 3 adet orijinal masa bulunmaktadır. Yatak odasındaki biri 1700’lerden, diğer ikisi ise 1800’lerden. Tüm kapılar 90 cm daha geniştir ve banyo tekerlekli sandalyeyi hareket ettirebilecek kadar büyüktür. Pişmiş toprak zeminlerde ve banyoda engel yoktur. Bu daire, Mimari Engellerin Ortadan Kaldırılmasına İlişkin yasaya uygun olduğundan emin olmak için yetkililerle doğrudan işbirliği içinde inşa edildi. Not: Bu daire yeni su sisteminin keşfedilmemiş bir kusuru nedeniyle bize bazı sorunlar yaşattı. Üç yıl önce öğrendik ve düzelttik.

Daire 9. Kral yataklı ve bir adet tek kişilik yataklı veya 3 adet tek kişilik yataklı geniş bir yatak odası bulunmaktadır. Çekyatlı ve ilave gerçek yataklı geniş bir yemek odası. Masa, tam banyo, bağımsız giriş ve kazan, terakota zeminler. Dairelerde ocak, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek pişirmek için ihtiyacınız olan her şey, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlular bulunur, burada yıkanır ve havayla kurutulur. Çarşaflar ve battaniyeler. Bir şeyi kaçırırsanız sormaya çekinmeyin.
Gardırop ve şifonyer orijinal 1800'lü yıllardan kalmadır. Demir dövme yataklar.

Daire 18. 3 yataklı geniş bir yatak odası (bir kral yatak ve bir tek kişilik yatak veya üç tek kişilik yatak) ve bahçe tarafında başka bir yatak odası (genellikle 2 tek kişilik yatakla hazırlanır) bulunmaktadır. Ortada yemek odası, mini mutfak, koridorda duşlu tam banyo). Dairede ocak, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek pişirmek için ihtiyacınız olan her şey, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlular ile tam donanımlıdır, burada yıkanır ve havayla kurutulur. Çarşaflar ve battaniyeler. Sıcak su ve ısıtma için bağımsız kazan, demir dövme yataklar ve terakota zemin.
Mobilya. Ön tarafta yatak odası: 1800'lerden kalma orijinal gardırop, muhteşem aynasıyla 1700'lerden kalma orijinal şifonyer. Bahçe tarafı odası: 1700'lerden kalma orijinal gardırop, 1800'lerden kalma orijinal şifonyer. 1600'lü yıllara ait orijinal ayna, çok sık hasar gördüğü için kaldırıldı. Üzgünüz ama anlamanızı dileriz. Bir şeyi kaçırırsanız sormaya çekinmeyin.

Odalar 4-5. Bu iki oda bir bakıma özeldir. Güzel ve ucuzlar, başlangıçta sadece bir lavaboyla doğdular. Birkaç yıl önce lavaboyu söküp duş kabinlerini yeniden taktık. Yani her iki oda da size duşunuz için odada kalma imkanı veriyor. Işıklı ve elektrik prizli bir ayna mevcuttur. Tam tuvalet odaların dışında sadece 4 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Mobilya: tarz gardırop, dövme demir yataklar, pişmiş toprak zeminler. Bağımsız giriş.

1-4-7-13-14-15-16 numaralı odalar.
Farklı boyutlar ve konumlar: Oda no. 1, 4 ve 7 numaralı odalar otelin 60'lı yıllardan kalma en yeni bölümünde yer almaktadır. Diğerleri XVII. yüzyıldan kalma binada bulunmaktadır. Görünüm neredeyse aynı olmasına rağmen atmosfer biraz farklı. Tüm odalarda terakota zemin, demir dövme yataklar, bağımsız giriş bulunmaktadır. 1-4-7 numaralı odaların banyoları daha büyük olup, daha büyük olanı 1 numaralı odadadır ve küvetlidir. Oda 12'deki özel mobilyalar: Antika sandıklardan yapılmış gardıroplar. Oda 13 Orijinal 1800'lerden kalma şifonyer, komodin ve gardırop. Oda 15: Gardırop orijinal 1800'lerden, Koltuk tarzı ama 1900'lerin başından kalma. Oda 16: muhteşem gardırop 'Louis XVI'. Oda 12: Evin eski kulesinin bulunduğu yerde bulunan ancak tam donanımlı banyo. Diğerlerinde kullanışlı küçük banyolar bulunmaktadır. Daha küçük olan oda 14 numaradır ancak diğerleri gibi bahçe tarafında oldukça sakin ve dinlendiricidir.
(Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

7.1
Çok iyi
35 Yorumları
 • Güvenlik
  8
 • Yer
  8
 • Çalışanlar
  8
 • atmosfer
  6
 • Temizlik
  8
 • Ekonomik
  8
 • Tesisler
  4

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Son Değerlendirmeler

7.1
Çok iyi
10.08.2023
The Guesthouse is located directly at the main road to Greve in Chianti, though it is around 10-15 minutes outside from Greve. The rooms were cute. We were really looking forward to get into the swimming pool after a long day with 35 degrees, but we were informed that the pool has been closed since the pandemic... Nevertheless, a valid option for a cheap overnight-stay in the Chianti region!
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
9.7
Süper
01.09.2022
Great location for visiting nearby Chianti wine region or Greve, a cute town. Very nice place, comfortable. No A/C, but the Fan was enough in early September. Staff had a blasé attitude at the counter, but were very nice. They undercharged me on checkout, and I pointed it out, and the owner said 'meh' (i.e., don't worry about it). They made me a vegan spahetto with aglio olio which was very good.
daha fazlasını göster
Erkek, 31-40
8.3
Harika
06.08.2017
Very nice staff, lovely restaurant and a great pool. Not so close to the city.
daha fazlasını göster
Bayan, 25-30

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz Otopark
  • Ücretsiz Şehir Haritaları
  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Tekerlekli Sandalye Erişimi
  • YÜZME HAVUZU
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Otopark
  • Açık Yüzme Havuzu
  • Saç kurutma makineleri
 • Hizmetler

  • Bavul Saklama
  • Direkt Çevirmeli Telefon
  • Faks Hizmeti
 • Yiyecek-İçecek

  • Restoran
  • Bar
  • Çay / Kahve yapma İmkanları