Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 15 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

No rating
41 Yorumları
Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

özellik Açıklama

Dünyaca ünlü Gateshead Metro Merkezi otobüs veya trenle 15 dakika uzaklıktadır. Kuzey Doğu tarihinin tamamı elinizin altında, listelenemeyecek kadar çok ilgi çekici yer var. 'Hadrian Duvarı' bir Dünya Mirası alanıdır, ünlü 'Vindolanda Roma Kampı'nı ziyaret edin.

Heroes Hotel, Tyne'daki Newcastle şehrinin ortasında 'patlama' yapıyor. 'Bigg Market'e 10 metre mesafededir. Newcastle Theatre Royal, Newcastle Catheral's, Metro Arena, Newcastle United Futbol Sahası, ünlü Newcastle Quayside ve Köprüler'e yürüme mesafesindedir. 'The Gate' eğlence kompleksi ve 'Eldon Square Alışveriş Merkezi, Heroes Hotel'e sadece 100 metre mesafededir.

Yukarıda Tek Kişilik Ranzalı Çift Kişilik Yataklardan oluşan 3 katlı 11 yatak odası sunuyoruz; diğer odalarda 2, 3, 4, 5, 6 ve 8 kişilik iki katmanlı Ranzalar bulunmaktadır.

11 odanın tamamında duş, tuvalet ve lavabo bulunan en-suite banyo bulunmaktadır

Tüm rezervasyonların ödemesinin, rezervasyon yapıldıktan sonraki 14 gün içinde yapılması gerekmektedir.

İptallerin varış tarihinden 14 gün önce yapılması gerekmektedir. Geç iptaller ve rezervasyonun kullanılmaması durumunda rezervasyon ücretinin %100'ü tahsil edilir.

Tüm konuklar Davranış Kuralları formunu imzalayacak ve her konuk güvenlik teminatı ve anahtar depozitosu olarak nakit olarak 25,00 (iade edilebilir) ödeyecektir. Anahtar kaybı için ödeme 5,00 €

Bizimle konaklayan tüm konuklara, Otelin bir parti Oteli olmadığı konusunda tamamen bilgi verilir, ancak herhangi bir zamanda Newcastle'ı ziyaret eden herkes buranın asla uyumayan canlı bir Şehir olduğunun tamamen farkında olmalıdır.

***LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN***
Oda Fiyatlarına Vergiler dahil değildir
Heroes Hotel tarafından fatura kesildiğinde check-in sırasında %20 KDV uygulanacaktır. (Auto-translated from original language)

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Tesisler

  • Ücretsiz

    • Ücretsiz WiFi
    • Ücretsiz Internet Erişimi
  • Hizmetler

    • Bavul Saklama
    • 24 saat Resepsiyon

Newcastle upon Tyne'da Daha Fazla oteller