Sürdürülebilirlik Seviye 1
Ücretsiz WiFi

The Hosteller Kasol, Parvati Valley

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 8 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

9.6
Süper
18 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

'Hindistan'ın Mini İsraili' artık sizi ve tüm çılgın ekibinizi ağırlayacak üçüncü bir pansiyona sahip. Parvati Vadisi'nin ve çevredeki dağların yemyeşil ve muhteşem manzarasının ortasında yer alan The Hosteller Kasol, Parvati Valley, ister hafta sonu için uğrayın, ister bir ay kadar dağlarda konaklamak isteyin, seçebileceğiniz mükemmel bir hosteldir. .

Biyofili konsepti göz önünde bulundurularak inşa edilen bu hostel, kendinizi doğayla iç içe hissetmenizi sağlayacak. Dört yataklı 8 yatakhanesinin ve 12 geniş özel odasının her biri, ötesindeki manzaraların büyüleyici manzaralarını sunmaktadır. İster muson yağmurlarındaki pıtırtı olsun ister yazın dağların altına batan altın rengi güneş; Arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve odanızdan her şeyi izleyebilirsiniz. Hostelde sizi eğlendirecek iki muhteşem ortak salon bulunmaktadır. Dış mekan, minimalist tarzda döşenmiş kemerli bir girişe sahiptir. Ayrıca vadiye bakan ham yüzeyli taş bankların eşlik ettiği, içinde ateş çukuru bulunan ısmarlama bir masa da vardır. Rahat kapalı ortak alanda çok sayıda konforlu oturma alanı, masa oyunları, renkli duvar resimleri, kitap rafları ve kapalı bir ateş çukuru bulunmaktadır. Bu soğuk kış aylarında toplanmak için en iyi yer. Tam teşekküllü teras kafe, günlerce sürecek manzaralara ve Kasol'un tamamında tadacağınız en iyi kahvaltı yemeklerinden bazılarına sahiptir.

Tüm hostellerimiz gibi The Hosteller Kasol, Parvati Valley de kesinlikle mükemmel kalmanızı sağlayacak en iyi olanaklarla donatılmıştır. Ve evet, evcil hayvan dostuyuz. Hostelin bir diğer harika özelliği ise sadece 400 mt. Orijinal Kasol hostelimizden uzakta, size her iki dünyanın da en iyisini sunuyoruz. Bazen arkadaşlarınızla buluşmak için uğrayın. Dağ yaşamı ve ekosistemi hakkında canlı duvar resimleriyle bezeli The Hosteller Kasol, Parvati Valley, cennetten başka bir şey değil.

Hosteller, sırt çantalı gezgin pansiyonlarından oluşan bir zincirdir ve sırt çantalı genç gezginler için çok uygundur. Marka olarak ailelere tavsiye etmiyoruz, 18 yaş altı kişilerin bizimle konaklamasına izin vermiyoruz ve yasal vasileriyle seyahat etseler dahi 18 yaş altı çocukların veya bebeklerin otelimize kabulüne izin vermiyoruz.

Giriş - 13:00 - 23:00
Çıkış - 11:00

Hosteller'deki Unbox Cafe'de yumurtalı ve vejetaryen seçenekler servis edilmektedir. Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.
Kafe Saatleri: 09.00 - 15.00 ve 18.00 - 12.00
Lütfen dikkat: Hostele ulaşmak için ana yoldan dik bir tırmanış gerekmektedir.
Ziyaretçi Zamanlaması: 10:00 - 20:00

Sokağa çıkma yasağı yok.

Marka altındaki farklı hosteller için yılın belirli zamanlarında özel politikalar geçerli olabilir ve bu politikalar check-in sırasında bildirilecektir.

Rezervasyon onayı için varış tarihinden önce herhangi bir zamanda toplam tutar konuktan ön ödeme olarak alınacaktır; konuğun ön ödemeyi yapmaması durumunda rezervasyon iptal edilebilir.

Hostellerimizde kabul edilen ödeme şekilleri: Nakit, Banka kartı, Kredi kartı ve UPI'ler.

Oda ücretlerine vergiler dahil değildir. Vergiler dahil değildir; gecelik 7500 INR'nin altındaki odalar için %12 vergi uygulanacaktır; Gecelik 7500 INR'nin üzerindeki bir oda için %18 oranında ekstra vergi ücreti uygulanacaktır.

Misafir, check-in sırasında ilave yataktan yararlanabilir. İlave yatak müsaitlik durumuna bağlıdır.

Misafirin giriş saatinden erken gelmesi durumunda, misafir giriş saatine kadar ortak alan/kafede vakit geçirebilir. (Ancak konuklar sabah 5:30-6 gibi erken bir saatte geliyorsa, iyi bir gece uykusu sağlamak için bir önceki gece için yatak rezervasyonu yaptırmanız önemle tavsiye edilir).

Geç check-out önceden talep üzerine ve müsaitlik durumuna bağlı olarak yapılabilir.

Seyahat edenler, ilgili şehirlerden geç ayrılma durumunda bagajlarını check-out sonrasında hostelin vestiyerinde tutabilirler.

3 veya 4 kişinin birlikte seyahat etmesi durumunda aynı yurt odasında konaklamayı garanti edemeyiz. Belirli bir özel oda kategorisindeki odanın tahsisi müsaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu kesinlikle check-in zamanına kadar müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Sadece yatakhanelerde kilitli dolap sağlıyoruz. Konukların değerli eşyalarını saklayabilecekleri her yatakta ekli bir dolap bulunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde dolap için bir kilit taşımanız tavsiye edilir. Ancak resepsiyondan asma kilit almak müsaitlik durumuna bağlı ve ek ücrete tabi olacaktır. Kilit taşımanız tavsiye edilir.

Konuğun herhangi bir hareketinin hostel tarafından uygunsuz görülmesi veya uygunsuz davranışın hostelin dikkatine sunulması durumunda hostel, misafire karşı işlem yapma hakkını saklı tutar. Konunun tam bir adalet içinde ele alınmasını sağlamak için idare tarafından gerekli soruşturmaların yürütüleceğinden emin olabilirsiniz.

Jodhpur, Mussoorie by The Stream Side, Shangarh, Chikmagalur, Fort Kochi, Coorg ve Coorg Madikeri dışındaki hostellerimize yerel kimlik sahibi misafirlerin girişine izin verilecektir.

Tüm iptallerde, giriş tarihinden 7 gün önce bilgi verilmesi durumunda %100 para iadesi yapılabilir. İptallerin giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde gerçekleşmesi durumunda, HİÇBİR geri ödeme yapılmaz ve %100 iptal ücreti alınır. Konuk gelmezse rezervasyonun toplam tutarı tahsil edilecektir.

İade edilmeyen rezervasyonlar, herhangi bir zamanda iptal edilmesi durumunda herhangi bir geri ödeme alma hakkına sahip değildir.

Misafirin herhangi bir hosteldeki konaklama süresini uzatmak istemesi durumunda rezervasyondan faydalanılması müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Oda, önceki rezervasyonun yapıldığı fiyatlara göre değil, web sitesinde devam eden fiyatlara göre sağlanacaktır.

Bagaj veya kişisel eşyaların kaybolmasından pansiyon yönetimi sorumlu tutulamaz. Misafirler eşyalarını hiçbir zaman başıboş bırakmamaya dikkat etmelidir.

Kafe saatleri ve müsaitlik durumu bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir; konuklar bunun için resmi web sitemize başvurabilirler.

Kafeterya işlemleri sezonluk olup, check-in sırasında hostelin resepsiyonundan da onay alınabilir.

Hostellers Unbox kafede yumurtalı ve vejetaryen seçenekler servis edilmektedir.

Yemekler oda tarifesine dahil olmayıp, tesis içi kafelerimizde alakart olarak sunulmaktadır.

Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.

Uyuşturucu/Madde/Alkol kullanımı tüm pansiyonlarımızda KESİNLİKLE yasaktır. Herhangi birinin konaklaması sırasında uyuşturucu/alkol bulundurduğu veya kullandığı tespit edilirse, bu kişi hakkında sıkı işlem yapılacak ve kişinin derhal pansiyonu boşaltması istenecek ve pansiyonlarımızda sonsuza kadar kalma kara listeye alınacaktır.

Tüm pansiyonlarımızda özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Yurtlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır.

Uyuşturucu kullanımı, misafir ve rezervasyon politikalarına uyulmaması, uygunsuz davranışlar (Fiziksel/zihinsel/sözlü veya her türlü), hırsızlık, kişisel hijyen, vandalizm, vandallık, izinsiz giriş, aidatların ödenmemesi/ödenmesinde gecikme, konukların diğer rahatsızlıkları veya bu tür yersiz eylemler. Tüm bu durumlarda misafirden herhangi bir para iadesi yapılmaksızın tesisi derhal boşaltması istenecektir.

Güç yedekleme yalnızca seçilen konumlarda mevcuttur, tüm Hosteller tesislerinde mevcut değildir.

Konaklama maliyetlerimizi tüm misafirlerimiz için mümkün olduğunca uygun tutmak amacıyla kilit, banyo seti ve havlu gibi belirli olanaklar için kullandıkça öde sistemini benimsedik. Bu ürünleri ücretli olarak sunarak odalarımızın taban fiyatlarını daha düşük tutabiliyoruz ve pansiyonumuzu bütçesine duyarlı seyahat edenlerin erişebileceği hale getiriyoruz. Farklı gezginlerin farklı tercihleri ​​ve gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle tekliflerimizde esneklik sağlamayı amaçlıyoruz. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

9.6
Süper
18 Yorumları
 • Güvenlik
  9.7
 • Yer
  9.7
 • Çalışanlar
  10
 • atmosfer
  9.4
 • Temizlik
  10
 • Ekonomik
  9.4
 • Tesisler
  9.1

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Sürdürülebilirlik Seviye 1

Bu hostel, Sürdürülebilirliğe Giden Merdiven'in temellerini kavrayarak olumlu bir sosyal ve çevresel etki yaratan uygulamaları hayata geçirmeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi

Yer

Son Değerlendirmeler

9.4
Süper
29.06.2024
Had a great time here. Special thanks to Priyansha, the host, who showed great time organising activities here and around Kasol. One feedback, please provide fans in the dorms. Guests were finding it difficult to sleep as it was too hot in dorms. Cafe here has good food options and view from the hostel is really mesmerising.
daha fazlasını göster
Erkek, 25-30
9.1
Süper
20.05.2024
I love the view from the hotel and the rooms were very aesthetically pleasing. The vibe of the place itself is very chill and hippie which you will love. The hosts (Shanko in particular) were very friendly and helpful. Only one thing, even if it is a hostel but the couple rooms are charging very high, so there could be more amenities like an intercom mainly to ask for things needed. But had a wonderful stay!
daha fazlasını göster
Çift, 25-30
10
Süper
09.05.2024
Priyanksha and Shankho were the best hosts, so helpful and made me feel really welcomed, this is definitely what made my stay great :) Peace and love
daha fazlasını göster
Bayan, 25-30

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Ortak oda
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Otopark
  • Tavan Vantilatörü
 • Hizmetler

  • 24 saat Resepsiyon
  • Kat Hizmetleri
 • Yiyecek-İçecek

  • Mevcut Yemekler
  • Café
 • Eğlence

  • Masa oyunları

Kasol'da Daha Fazla oteller