Ücretsiz WiFi

Yugo Explore - Highfield Park

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 15 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

9.7
Süper
2 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Glasnevin Mezarlığı Müzesi'ne 1,2 km mesafede yer alan Yugo Highfield Park, rahatınız için ortak salon, bahçe ve 24 saat açık resepsiyon ile konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Tüm birimlerin konukların kendi yemeklerini hazırlamalarına olanak tanıyan tam donanımlı mutfağa erişimi vardır. Tüm yatak odalarında en-suite duş odası bulunmaktadır.

Ocak 2020'de yepyeni olan Highfield Park, bol miktarda yeşil alana sahip bir Dublin kampüs konaklama tesisidir! TUD'un Grangegorman Kampüsü'ne (üç dakikalık yürüme mesafesinde) ve Trinity College'a çok yakındır.

Kampüs, iki yataklı odalardan en-suite banyolara, stüdyolardan giriş evlerine ve şehir evlerine kadar çok çeşitli seçenekler sunarak sizi seçim konusunda şımarık bırakıyor. Burada yaşamak aynı zamanda tesis bünyesindeki spor salonuna ve stüdyoya, çalışma odalarına, ortak mutfak alanlarına, sinema alanına ve hatta açık havada yürüyüş parkuruna ve barbekü alanlarına erişiminiz olduğu anlamına gelecektir.

Ayrıca LUAS Durağı'na sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ideal bir konumda olacaksınız - kullanışlı!

Yugo Highfield Park Politikası ve Koşulları:

İptal politikası:
İade edilebilir: Varıştan 14 gün önce. Geç iptal veya Rezervasyonun Kullanılmaması durumunda, konaklama ücretinin tamamı sizden tahsil edilecektir.
İade Edilemez: İptal veya Rezervasyonun Kullanılmaması durumunda, konaklama ücretinin tamamı sizden tahsil edilecektir.

Saat 15:00'ten itibaren check-in yapın.
Saat 10:00'a kadar check-out yapın.

Kredi kartları/banka kartlarıyla ödeme (yalnızca Visa/Mastercard/American Express).
Vergiler dahil.
Kahvaltı dahil değildir.

Genel:
24 saat resepsiyon.
Sokağa çıkma yasağı yok.


Rezervasyon Hüküm ve Koşulları

Genel

Bu şartlar ve koşullar mülk sahibi veya yöneticisi ("biz", "bize" ve "bizim") ile Yugo aracılığıyla mülkümüze rezervasyon yaptıran tatilci(ler) ("Tesis") arasında olup bağlayıcı olacaktır (her biri bir "Rezervasyon") ”). "Siz" veya "siz" ifadeleri, rezervasyonu yapan kişiye ve partinin tüm üyelerine atıfta bulunmaktadır. Tüm rezervasyonlar Şartlar ve Koşullara tabidir. Onay e-postamız sizinle aramızdaki sözleşmenin tamamını içerir ve bizimle olan sözleşmenizin temelini oluşturur; bu nedenle lütfen bunları dikkatlice okuyun. Bu Hüküm ve Koşullardaki hiçbir şey olağan yasal haklarınızı etkilemez.

Rezervasyonunuzu Yapmak

Size tarafımızdan sağlanan ilk teklifte ("Teklif") belirtilen ödemeyi yaparak bizden bir oda ayırtın. Rezervasyon yapılacak ve bu Şartlar ve Koşullar, ödemenin tamamı Yugo tarafından alındığında ve bizden rezervasyonu onaylayan ve İptal Politikasını içeren (aşağıdaki gibi) bir e-posta aldığınızda geçerli olacaktır. Tüm rezervasyonlar, tüm ödemeleri rezervasyon sırasında tam olarak yapmanızı gerektirir. Yugo'ya rezervasyonunuzla ilgili herhangi bir ödeme yapmadan önce onay e-postasının yanı sıra Fiyat Teklifi veya rezervasyon Talep Formunun ayrıntılarını dikkatlice kontrol etmeli ve bizi derhal bilgilendirmelisiniz. herhangi bir hata veya eksiklik.

Rezervasyonunuzun Ödemesi

Tüm ödemeler rezervasyon sırasında yapılmalıdır. Bize ödenmesi gereken ödemeyi tam ve zamanında yapmazsanız, rezervasyonunuzu sizin tarafınızdan iptal edilmiş sayma hakkına sahip olacağız ve İptal Politikası (aşağıdaki gibi) geçerli olacaktır.

Rezervasyonunuzu İptal Etmeniz veya Değiştirmeniz Halinde

Rezervasyonunuzu iptal etmeniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, mümkün olan en kısa sürede bize yazmalı veya e-posta göndermelisiniz. Sizden onay alana kadar iptal veya değişiklik geçerli olmayacaktır. E-posta onayınızda açıklanan iptal politikası (“İptal Politikası”) rezervasyonunuz için geçerlidir ve Yugo, mutabakata varılan İptal Politikası uyarınca size ödenmesi gereken tüm tutarları iade edecektir. Sizden istenen bakiyenin İptal Politikasında belirtilen süreler içerisinde ödenmemesi veya varış saatinizden sonraki 24 saat içinde bize bildirimde bulunmaksızın tesise varmamanız durumunda, Rezervasyonunuzu iptal edilmiş olarak değerlendirme hakkına sahip olacağız. tarafınızca iptal edilir ve İptal Politikası geçerli olur.

Rezervasyonunuzu İptal Etmemiz veya Değiştirmemiz Halinde

Sizinle bizim aramızda anlaşmaya varıldıktan sonra rezervasyonunuz üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamızı beklemeyiz, ancak bazen sorunlar ortaya çıkabilir ve değişiklik yapmak zorunda kalabiliriz veya çok nadiren rezervasyonları iptal edebiliriz. Böyle bir durumda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz ve rezervasyonunuzun iptali veya değişikliği konusunda sizi bilgilendireceğiz. Rezervasyonunuzu iptal etmemiz halinde Yugo, halihazırda Yugo'ya ödemiş olduğunuz ücretleri size iade edecektir. Ancak, rezervasyonunuzla bağlantılı olarak herhangi bir üçüncü tarafa ödemiş olabileceğiniz ücretleri (seyahat, eğlence, aktivite veya sigorta ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) size iade etmekle yükümlü olmayacağız.

Özellikler

Rezervasyonunuz için Varış Tarihinde tarafımızdan belirlenen saatten sonra Tesise varabilir ve size verdiğimiz ayrılış tarihinde tarafımızdan belirlenen saate kadar tesisten ayrılmalısınız. Bu saatleri konaklamanızdan önce yazılı olarak size bildireceğiz. Varışınız gecikecekse, alternatif düzenlemelerin yapılabilmesi için rezervasyon onayı e-postasında ayrıntıları verilen kişiyle iletişime geçmelisiniz. Bunu yapmazsanız, Mülke erişim sağlayamayabilirsiniz. Varış Tarihinden sonraki gün öğle vaktine kadar varamazsanız ve tahmini geç varışınızı irtibat kişisine bildirmezseniz, rezervasyonu sizin tarafınızdan iptal edilmiş gibi değerlendirebiliriz ve halihazırdaki ücretleri size iade etme yükümlülüğümüz olmayacaktır. bize ödedi. Daha fazla ayrıntı için lütfen İptal Politikasına bakın.

Yükümlülükleriniz

Mülkteki herhangi bir mülkiyet kılavuzunda belirtilen düzenlemelere ve zaman zaman makul olarak tarafımızdan belirtilen diğer düzenlemelere uymayı ve tarafınızın tüm üyeleri tarafından bunlara uyulmasını sağlamayı kabul edersiniz. Mülkü ve mutfak ekipmanı, tabak takımı ve bardaklar dahil olmak üzere mobilyaları (sağlanabilecek) temiz ve iyi durumda tutmayı ve bırakmayı kabul edersiniz. Duvarlara, kapılara, pencerelere veya Mülkün herhangi başka bir kısmına zarar vermemeyi veya bize veya bitişik veya komşu mülklerde oturan diğer kişilere rahatsızlık veya rahatsızlık verdiği düşünülebilecek herhangi bir şey yapmamayı kabul edersiniz. Konuğun tesise veya yapıya kasıtlı, ihmalkar veya dikkatsiz davranışından kaynaklanan hasarın giderilmesi masraflarını konuklardan tahsil etme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu hasarın konuk ayrıldıktan sonra ortaya çıkması durumunda, konuğun kredi/banka kartından ücret alma veya kayıtlı adrese tutara ilişkin fatura gönderme hakkını saklı tutarız.
Bununla birlikte, sözleşmeli uzmanlar onarımı yapmadan önce herhangi bir hasarı dahili olarak düzeltmek için her türlü çabayı göstereceğiz ve bu nedenle konuğun maruz kalacağı maliyetleri minimumda tutmak için her türlü çabayı göstereceğiz. Mülkteyken kişisel mülkünüzü korumak için gerekli tüm adımları atmayı kabul edersiniz. Tarafınızın her bir üyesinin kapsamlı seyahat sigortası (iptal, uçuş gecikmeleri, bagaj ve diğer malların kaybı ve hasarları dahil) ve sağlık sigortası (tahliye ve ülkesine geri dönme kapsamı dahil) kapsamında olmasını sağlamayı kabul edersiniz. Mülkte açıkça izin verilenden daha fazla kişinin kalmasına izin veremezsiniz, Mülkte kaldığınız süre boyunca partinin yapısını önemli ölçüde değiştiremezsiniz veya önceden yazılı olarak izin vermediğimiz sürece evcil hayvanınızı Mülke alamazsınız. Bunu yaparsanız Mülkü size teslim etmeyi reddedebiliriz veya mülkü bırakmanızı talep edebiliriz. Bu durumlardan herhangi birini, rezervasyonun sizin tarafınızdan iptal edilmesi olarak değerlendireceğiz ve bu koşullar altında bize ödenmiş olan ücretleri size geri ödeme yükümlülüğümüz olmayacaktır. Herhangi bir geri ödeme tamamen bizim takdirimize bağlı olacaktır. Temel onarımlar için, acil bir durumda veya bu Rezervasyon Sözleşmesine uyduğunuzdan emin olmak için konaklamanız sırasında herhangi bir makul zamanda bizim veya herhangi bir temsilcimizin Tesise erişmesine izin vermeyi kabul edersiniz.

Şikayetler

Bizimle keyifli ve unutulmaz bir konaklama geçirmenizi sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir. Bununla birlikte, şikayet için herhangi bir nedeniniz varsa, mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturucu eylem gerçekleştirilmelidir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesi için bizimle iletişime geçmelisiniz. Derhal bilgilendirilmediğimiz sürece sorunları uygun şekilde çözmek genellikle son derece zordur (ve bazen imkansızdır). Tesiste ikamet ettiğiniz süre boyunca eleştirilerinizi bizimle görüşmeniz, genellikle eksikliklerin hemen giderilmesini sağlayacaktır. Özellikle, geçici nitelikteki şikayetler (örneğin, Mülkün hazırlanması veya ısıtılması ile ilgili), Mülkte ikamet ettiğiniz sırada kayıt yaptırılmadıkça muhtemelen araştırılamaz. Tatiliniz sırasında herhangi bir şikayetin çözülememesi durumunda, Rezervasyonunuzun bitiminden itibaren 28 gün içinde bize yazmalı veya tüm ayrıntıları içeren bir e-posta göndermelisiniz.

Sorumluluk Sınırı

Bu rezervasyonları ihlal etmemiz sonucunda uğrayacağınız kayıplara ilişkin maksimum sorumluluğumuz, kesinlikle rezervasyonunuzla ilgili olarak tarafımıza ulaşan tutarlarla sınırlıdır. Bu Hüküm ve Koşulları ihlal etmemizin öngörülebilir bir sonucu olmayan hiçbir kayıptan sorumlu olmayacağız. Kayıplar, rezervasyonunuzun tarafımızdan onaylanması sırasında sizin ve bizim tarafımızdan düşünülebilecekleri durumlarda öngörülebilirdir. Rezervasyonunuz tüketici olarak bir tatil için yapılmıştır ve ne şekilde maruz kalırsanız uğrayın veya maruz kalınsın iş kayıplarından sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz. Şüpheye mahal vermemek adına, Yugo size karşı yükümlü veya sorumlu olmayacaktır: rezervasyonla ilgili olarak sizinle bizim aramızdaki herhangi bir sorun; üçüncü bir tarafça sağlanan ödeme çözümünün başarısızlığı nedeniyle herhangi bir ödemeyle ilgili herhangi bir başarısızlık; ve herhangi bir ödemenizin üçüncü taraf ödeme çözümü sağlayıcısı tarafından reddedilmesi. Bu, ihmalimizden veya hileli yanlış beyandan kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanmaya ilişkin sorumluluğumuzu hiçbir şekilde hariç tutmaz veya sınırlamaz; veya sorumluluğumuzu hariç tutmamızın veya sınırlandırmamızın veya hariç tutmaya veya sınırlamaya çalışmanın bizim için yasa dışı olacağı herhangi bir konu için.

Çeşitli

Önceden yazılı iznimiz olmadan rezervasyonunuzu veya bu Şartlar ve Koşullar kapsamındaki hak ve sorumluluklarınızı başka herhangi bir kişiye devredemezsiniz. Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümünün herhangi bir zamanda yürürlükteki herhangi bir yasa kapsamında herhangi bir nedenle uygulanamaz sayılması durumunda, bu bölüm atlanmış sayılacak ve geri kalan bölümlerin uygulanabilirliği bu ihmalden hiçbir şekilde etkilenmeyecektir. Bu Şartlar ve Koşullar, İptal Politikası ve onay e-postamızla birlikte, rezervasyonla ilgili olarak sizinle aramızdaki sözleşmenin tamamını içerir ve sizinle aramızdaki sözlü veya yazılı daha önceki tüm anlaşmaların, düzenlemelerin veya tartışmaların yerine geçecektir. Bu Şartlar ve Koşullarda açıkça belirtilmediği sürece, onay e-postasını almadan önce sizinle bizim aramızdaki görüşmelerde söylenen veya yazılan hiçbir şeyden herhangi bir beyan, taahhüt veya söz verilmiş veya ima edilmiş olarak kabul edilmeyecektir. Diğer tarafın bu Şartlar ve Koşulları kabul ederken dayandığı herhangi bir yanlış beyanla ilgili olarak ne sizin ne de bizim herhangi bir çözüm yolumuz olmayacaktır (söz konusu yanlış beyan hileli olarak yapılmadığı sürece) ve söz konusu tarafın tek telafisi, bu Şartlar ve Koşulları ihlal etmek olacaktır. Bu Şartlar ve Koşullarda belirtildiği gibi sözleşme. Bu Hüküm ve Koşulları ihlal etmeyeceğiz veya sel, yangın, patlama veya kaza dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere makul kontrolümüz dışındaki durumlardan kaynaklanan performanstaki herhangi bir başarısızlık veya gecikmeden sorumlu olmayacağız. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

9.7
Süper
2 Yorumları
 • Güvenlik
  10
 • Yer
  9
 • Çalışanlar
  10
 • atmosfer
  10
 • Temizlik
  10
 • Ekonomik
  9
 • Tesisler
  10

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Havlu dahil
  • Ücretsiz WiFi
  • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Genel

  • Anahtar Kart Erişim
  • Saç kurutma makineleri
  • Ütü/Ütü Masası
 • Hizmetler

  • Internet Erişimi
  • Çamaşırhane Tesisleri
  • Bavul Saklama
  • 24 saat Resepsiyon
  • 24 Saat Güvenlik

Dublin'da Daha Fazla oteller