Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 2 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

No rating
0 Yorumları
Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

özellik Açıklama

Talep üzerine tam yemek servisi ile tüm durumlar için konferans ve etkinlik olanakları mevcuttur. Resepsiyonda iş gereksinimlerinize yardımcı olacak tarama, fotokopi ve yazdırma olanakları gibi çeşitli hizmetler mevcuttur. Black Rock Inn, Blackwater'daki en yeni moteldir ve bünyesinde çeşitli yemek tarzları sunan bir restoran, modern bistro ve bar ile 72 modern birime sahiptir.

Daha batıya gidenler için mükemmel bir mola yeri, mükemmel bir konaklama, lezzetli yemekler ve yerel kömür madenciliği endüstrisine giriş imkanı sunuyoruz. Jellinbah Madeni ve BMA Karasu Madeni'ne haftalık olarak maden turları düzenlenmektedir. Bunlar küçük grup turlarıdır ve açık madenciliği anlamanın mükemmel bir yoludur. İlçede küçük bir alışveriş merkezi, ısıtmalı havuzlar ve olimpiyatlara uygun tesislerin bulunduğu muhteşem bir yüzme merkezi bulunmaktadır.

Black Rock Inn Politikaları ve Koşulları

- İptal politikası: Varıştan 24 saat önce. Geç iptal veya Rezervasyonun Kullanılmaması durumunda konaklamanızın ilk gecesinin ücreti tahsil edilecektir.
- Check-in 14:00-19:00 arası.
- Saat 10:00'da çıkış yapın.
- Varışta kredi kartı, banka kartı ve nakit ödeme. Bu tesisin kartınızdan ön provizyon alabileceğini lütfen unutmayın. American Express kredi kartı ek ücreti = %2,75.
- Vergiler dahil.
- Kahvaltı dahil.

Genel

- Resepsiyon Saatleri:
Pazartesi-Cuma: 7:00 - 19:00.
Cumartesi ve Pazar: 9:00 - 17:00.
- Sokağa çıkma yasağı yok.
- Sigara içilmez.
- Yaş Sınırlaması Yok.
- Maksimum konaklama 14 gün. (Auto-translated from original language)

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Tesisler