Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 9 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

5.7
Oy
15 Yorumları
Güzel Konum
Müthiş Personel

özellik Açıklama

Afei Surf Jialeshuei, tüm sörf severler için mükemmel bir yer olan Kenting'de yer almaktadır ve hem profesyonel sörfçüler hem de yeni başlayanlar için en iyi sörf hostelidir.

Afei Surf Jialeshuei, Kenting'in en popüler sörf noktası bölgesi olan Jialeshuei Plajı'na bakmaktadır. Nihai tropik deneyime en kolay erişimi elde etmek ve güney Tayvan atmosferinde tamamen rahatlamak için burada kalın.

Afei Surf Jialeshuei, sörf dersleri, sörf turları ve sörf kıyafetleri dahil sörf tahtası kiralama hizmeti sunmaktadır. Dahası, yakındaki liman Houbihu'ya tüplü dalış ve şnorkelli yüzme turları düzenlemektedir. Sonuç olarak Afei Surf Jialeshuei, hem Tayvanlı yerli halk hem de dünyanın her yerinden gelen turistler tarafından tercih edilmektedir.

Böylece konuklar plaja gitmeden önce güne harika bir başlangıç ​​yapabilirler. Ayrıca ücretsiz internet, ücretsiz havlu ve banyo malzemeleri, ücretsiz klima ve ücretsiz çamaşırhane mevcuttur.

Fiyatlara vergiler dahildir.
Üzgünüz, yalnızca nakit ödeme kabul edilmektedir.
Giriş saati 15:00, çıkış saati 11:00'dir.(Çıkış zaman aşımı ekstra ücrete tabidir.)

Rezervasyon Koşulları
Sorun yaşamamak için lütfen koşulları okuyun ve rezervasyon yapmadan önce tüm koşulları açıkça bildiğinizden ve kabul ettiğinizden emin olun.
1.Rezervasyon sonrasında menfaatlerinizi garanti altına almak için toplam tutarın %50'sini ödemeniz gerekmektedir. Havale işleminin 3 gün içinde tamamlanmaması durumunda Afei Surf Jialeshuei, rezervasyonu bildirimde bulunmaksızın iptal edecektir. Havale belirlenen hesaba aktarıldı; lütfen personeli e-posta veya telefon yoluyla bilgilendirin.
2.Rezervasyon giriş tarihinden 3 gün önce yapılmışsa depozito ertesi gün saat 22:00'den önce ödenmelidir.
Tayvan'da ATM'yi kullanırken lütfen hesabın son 5 hanesini bilgilendirin; Posta yoluyla havale yöntemini kullanırken lütfen gönderenin adını bildirin.
Diğer bölgelerde lütfen makbuzun fotoğrafını çekin ve onaylamak için fotoğrafı e-postayla gönderin. Lütfen check-in sırasında makbuzu gösterin.
Havalenin zaman sınırlaması ulusal bayramları ve hafta sonlarını içermektedir. Afei Surf Jialeshuei'nin Tayvan hesabı her zaman havale kabul etmektedir.
3. Ard arda tatil yapılması durumunda 2 geceden uzun süreli rezervasyonlara öncelik verilecektir.
4. Lütfen odadaki mobilya ve eşyalara iyi bakın, herhangi bir hasar olması durumunda bedeline göre tazminat tahsil edilecektir.
5.Rezervasyonda herhangi bir değişiklik olması durumunda (erteleme, oda tipinin değiştirilmesi veya kişi sayısının değiştirilmesi), lütfen rezervasyon tarihinden 10 gün önce değişiklik yapılması için personel ile irtibata geçiniz.

Afei Surf Jialeshuei'nin kaybı kişi sayısı değişikliğinden kaynaklanıyorsa, Afei Surf Jialeshuei rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

Yaşayacak kişi sayısının rezerve edilen kişi sayısından az olması durumunda Afei Surf Jialeshuei, rezerve edilen kişi sayısına göre ücret talep edecektir.İptal Koşulları:
Afei Surf Jialeshuei, depozito yatırılan tüm rezervasyonların iptal edilmesi durumunda işlem ücreti olarak toplam tutarın %10'unu tahsil edecektir.
Aşağıdaki check-in tarihlerine varış günü ve iptalin yapıldığı gün dahil değildir.
1. İptalin giriş tarihinden 10 gün önce yapılması durumunda depozito, işlem ücreti düşülerek iade edilecektir.
2. İptalin giriş tarihinden 7 gün önce yapılması durumunda hostel, depozito ve işlem ücretinin %20'sini tahsil edecektir.
3. İptalin giriş tarihinden 4 gün önce yapılması durumunda hostel, depozito ve işlem ücretinin %50'sini tahsil edecektir.
4.Giriş tarihine 3 gün kala iptal işlemi yapılması durumunda depozito iade edilmeyecektir.
5.Rezervasyon oda sayısı 2'den fazla ise lütfen iptal işlemini giriş tarihinden 14 gün önce yapın, aksi takdirde hostel yukarıdaki 1-5 arasındaki koşullara göre ücreti tahsil edecektir.
6.Rezervasyon tarihinde tayfun, deprem gibi karşı konulamaz etkenlerin meydana gelmesi (Merkezi Hava Durumu Bürosu tarafından yapılan açıklamaya göre) veya rezervasyon tarihinde uçuş ve geminin karşı konulamaz etkenlerden etkilenmesi durumunda depozito, işlem ücreti düşülerek iade edilecektir.

Yukarıdaki 2-7 arası durum (5 hariç) bir kez ertelenebilir, bu da 3 ay içinde yeni bir rezervasyon için geçerlidir. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

5.7
Oy
15 Yorumları
 • Güvenlik
  4
 • Yer
  6
 • Çalışanlar
  8
 • atmosfer
  4
 • Temizlik
  4
 • Ekonomik
  8
 • Tesisler
  6

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Son Değerlendirmeler

5.7
Oy
09.11.2023
I think this hostel would be perfect in summer when you’re a full time surfer since the beach is super close. But there were no other guests when we were there and the bus to the city does not come often so we would recommend getting a scooter (we wish we did). There are no stores close by but the host definitely knows how to cook!
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
6.3
İyi
15.05.2019
It’s a good place to stay just don’t expect luxury. Also the location is just the beach so also don’t expect to have any restaurants nearby. If you want to hangout in Kenting, it’s better to just stay within Kenting.
daha fazlasını göster
Tüm Kadın Grubu, 18-24
8.9
Harika
04.04.2019
Fantastic and friendly people, made me feel so welcomed! Hope to come back again some day! The address sent me to the main place but because I booked with hostelworled my actual room was far away, I was nervous but felt happy once I got there everyone was really lovely
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz Otopark
  • Ücretsiz Şehir Haritaları
  • Havlu dahil
  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Air Conditioning
  • Sıcak Duşlar
  • Kablo TV
  • Çamaşır Makinesi
 • Hizmetler

  • Havaalani Transferlierí
 • Yiyecek-İçecek

  • Restoran

Kenting'da Daha Fazla hostels