Ücretsiz WiFi

YHA Ngong Ping SG Davis Youth Hostel

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 4 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

No rating
72 Yorumları
Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

özellik Açıklama

Muhteşem bir manzara içinde yer alan YHA Ngong Ping SG Davis Hostel, yürüyüş meraklılarının adresidir. Hostel, Ngong Ping Yolu, Budist Antik Yürüyüşü, Nei Lak Shan ve muhteşem gün doğumu manzarası sunan 934 metrelik Lantau Zirvesi gibi büyüleyici yürüyüş parkurlarına yakındır. Dev Buda, Po Lin Manastırı ve Bilgelik Yolu gibi önemli turistik mekanların tümü 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Hostelde kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz tam donanımlı bir mutfak, geniş bir yemek alanı, Wi-Fi erişimi, kilitli dolaplar (kilitlere özel), badminton kortu, barbekü alanı ve kamp alanı bulunmaktadır. Yatakhaneler, çift kişilik odalar ve grup konaklamaları mevcuttur.

YHA Ngong Ping Youth Hostel, Ngong Ping Teleferik Terminali'ne yaklaşık 25 dakikalık yürüme mesafesindedir ve markalı bir mağazada alışveriş çılgınlığının keyfini çıkarmak için Tung Chung şehir merkezine giden 23 numaralı otobüse binebileceğiniz Ngong Ping Otobüs Terminali'ne yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Nadir tepedeki ev topluluğunu görmek ve sakin ve otantik ortamını hissetmek için 'Doğu'nun Venedik'i' olarak taçlandırılan Tai O'ya giden 21 numaralı otobüse binin. Tung Chung'dan bir MTR'ye binin ve 20 dakika içinde Hong Kong Disneyland'da olacaksınız.

Ngong Ping otobüs terminalinden hostele giden yol boyunca sokak lambaları vardır. Ancak hostel alanının etrafı bitki örtüsüyle çevrili olduğundan aydınlatmanın daha loş olacağını lütfen unutmayın. Bu arada yakındaki restoranlar saat 18.00'de kapanacağından lütfen hostele gitmeden önce kendi yemeğinizi getirin.

Konukların önceden rezervasyon yapmaları rica olunur ve hostel tüm yıl boyunca açık olmadığından rezervasyonsuz konaklama mümkün olmayabilir. Tüm iptallerde depozito iadesi yapılmayacağını lütfen unutmayın. Hong Kong Gençlik Hostelleri Birliği, check-in tarihinden önceki 48 saat içinde yapılan veya rezervasyonun kullanılmaması durumunda yapılan iptallerde, hostellerden toplam konaklama ücretinin ödenmemiş tutarına eşdeğer bir iptal ücreti talep etme hakkını saklı tutar ve hostel, rezervasyon yapılmaması durumunda rezervasyonun geri kalanını serbest bırakacaktır. Hostel sahibi tarafından ayrıca bilgi verilir.

*YHA üyeliği gereklidir ve yerinde başvuru yapılabilir (Hong Kong Gençlik Hostelleri Birliği'nin bir yıllık üyeliği için 150 HK$). Her bir üye, standart ücreti ödemesi talep edilen, üye olmayan en fazla 3 kişiyi getirme hakkına sahiptir. Burada listelenen fiyat üye ücretidir ve rezervasyon sırasında yalnızca depozito ödenir. Tüm hostel sahiplerinin ödenmemiş tüm ödemeleri hostele giriş sırasında ödemeleri gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

1. YHA üyeliği gereklidir ve yerinde başvuru yapılabilir (Hong Kong Gençlik Yurtları Birliği'nin bir yıllık üyeliği için 150 HK$). Her bir üye, standart ücreti ödemesi talep edilen, üye olmayan en fazla 3 kişiyi getirme hakkına sahiptir. Burada listelenen fiyat üye ücretidir ve rezervasyon sırasında yalnızca depozito ödenir. Tüm hostel sahiplerinin ödenmemiş tüm ödemeleri hostele giriş sırasında ödemeleri gerekmektedir.
2. Konukların önceden rezervasyon yapmaları rica olunur ve hostel tüm yıl boyunca açık olmadığından rezervasyonsuz konaklama mümkün olmayabilir.
3. Giriş saati: 15:00–23:00 ve çıkış saati: 07:00–12:00 olup pansiyonun kapısı yukarıda belirtilen saatlerde açılmaktadır.
4. 5 yaş altı çocuklar kabul edilmeyecektir.

YHA Ngong Ping SG Davis Gençlik Hosteli, Hong Kong'daki Lisanslama Otoritesi Ofisi kapsamında lisanslı bir Kulüptür. (Auto-translated from original language)

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Kilitli Dolaplar
  • BBQ
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Air Conditioning
  • Varıştan 3 gün önce
  • Sıcak Duşlar
  • Mutfak
  • Saç kurutma makineleri
  • Flexible NRR

Hong Kong'da Daha Fazla hostels