Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Kahvaltı‎

On Top Backpackers

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 3 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

7.8
Çok iyi
750 Yorumları
Mükemmel Konum
Müthiş Personel
Dört dörtlük Temizlik

özellik Açıklama

Şehirdeki en iyi konuma sahip, yerel olarak sahip olunan On Top Backpackers & Apartments'ta her gezgin için bir şeyler var! Resepsiyon, tüm konukların konaklamaları boyunca keyfini çıkarabilecekleri, kendi vintage Poolhouse Bar & Café'miz olarak da kullanılabilen zemin katta yer almaktadır. Hostel, 24 saat anahtar kartı erişimine ve en yeni güvenlik sistemine sahip, tek kat boyunca iki kat merdiven çıkabilen sınırlı bir R18 mülküdür. 6-8 yataklı yatakhanelerden, özel banyolu odalara ve yeni inşa edilmiş mobilyalı dairelere kadar çeşitli odalarımız mevcuttur. Her oda seçiminde temiz nevresimler, ısıtma, ücretsiz kontinental kahvaltı ve sınırsız yüksek hızlı Wi-Fi sunulmaktadır. Tam donanımlı mutfak ve çamaşır yıkama olanakları, şehir manzaralı güzel bir güneşlenme terası, bagaj muhafazası ve otopark seçenekleriyle tamamlanan On Top, En İyi Nokta!!

On Top Backpackers and Apartments'ın sizin için doğru seçim olduğundan emin olmak için lütfen Politikamızı okuyun:

ŞARTLAR VE KOŞULLAR Lütfen dikkatlice okuyun Bu şartlar ve koşulları kabul ederek ve rezervasyon işlemini tamamlayarak yasal bir sözleşme imzalamış olursunuz. On Top Backpackers Hostel and Apartments'ta sizi ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

REZERVASYON SORULARI Rezervasyon yapabilmek için geçerli bir kredi kartı ve telefon numarasının sağlanması gerekmektedir. Bu bilgilerin geçersiz olması durumunda rezervasyonunuz iptal edilecektir. Varıştan önce kısmi veya tam ödemeyi ön ücretlendirme seçeneğimiz bulunmaktadır. Bunun amacı, sağlanan kartta yeterli bakiyenin olduğundan emin olmaktır. Varışta geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesi ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu, Pasaport veya Sürücü Belgesi şeklinde olmalıdır. olmadan check-in yapamazsınız. İstisna yok. Personelin ve diğer misafirlerin güvenliği için tesislerimizde her zaman kimin konakladığını tam olarak bilmemiz gerekir. Sarhoş halde check-in yapmaya çalışan herkes reddedilecektir. On Top'ta kalan her misafirin check-in yapması ve uygun formları doldurması gerekmektedir. Yalnızca On Top'ta kalan konukların üst kata çıkmasına izin verilmektedir. Bu politikaya uyulmadığı takdirde izinsiz giriş olarak kabul edilir ve ciddi sonuçlar doğurur. Rezervasyon sorguları/değişiklikleri/özel talepler e-posta yoluyla yapılmalıdır; bu, kağıt üzerinde bir iletişim izi olduğundan emin olmak içindir. Lütfen grubunuzun karışımını bize bildirin ve R18 konaklama sağlayıcısı olduğumuzu unutmayın. Bebekler, çocuklar, gençler; 18 yaşından küçüklerin konaklamasına izin verilmemektedir. Grup rezervasyonları (3+ misafir) için lütfen doğrudan e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. On Top'un, talebinizin uluslararası seyahat eden kitlemiz için uygun olduğunu düşünmemiz durumunda, müsaitlik durumuna bağlı olarak maksimum 1 haftalık bir başlangıç ​​rezervasyon politikası vardır.

Üzgünüm bekarlığa veda partileri yok. (Belirgin nedenlerden dolayı) Bekarlığa veda partileri olduğunu tespit edersek, para iadesi yapmadan rezervasyonları iptal etme veya partiden ayrılmasını isteme hakkımızı saklı tutuyoruz. Her türlü büyük parti grubuna izin vermiyoruz. Biz öncelikle uluslararası bir seyahat konaklama sağlayıcısıyız ve kriterlerimize/niyetimize uymayan herhangi bir rezervasyonu reddedebiliriz. On Top Backpackers, personelin takdirine bağlı olarak herhangi bir rezervasyonu reddetme hakkını saklı tutar.

İPTAL Standart rezervasyon: 48 saatlik iptal politikası. Grup rezervasyonları ve etkinlik hafta sonları farklı iptal politikasına tabi olacaktır; aşağıya bakın. GÖSTERİLMEZ %100 iptal ücreti alınır. Rezervasyon, giriş günü saat 22:00'de sistemden kaldırılacak ve rezervasyon kullanılmadı olarak işaretlenecektir.

GRUP REZERVASYONLARI (3+ kişi) Toplam rezervasyon ücretinin %50'si rezervasyon sırasında alınacaktır. Kalan %50'lik tutar varış haftasında tahsil edilecektir. Rezervasyon bedelinin tamamı giriş tarihinden bir hafta (7 gün) önce iade edilmez. Tüm iptal ve değişikliklerin bu süreden önce yapılması gerekmektedir. Kartınızın reddedilmesi veya geçersiz olması durumunda, denenen rezervasyon derhal iptal edilecek ve reddedilecektir.

ETKİNLİK HAFTASONLARI Konaklama ücretinin %50'si anında tahsil edilecektir ve iade yapılmaz. Rezervasyonun diğer %50'sini etkinlikten 28 gün önce tahsil edeceğiz. Bu aynı zamanda iade edilmez. İstisna yok. İhtiyaçlarınızı karşılamak için talebinizi saklı tutuyoruz; Karşılığında tek istediğimiz, planlarınız değiştiğinde nazik bir şekilde önceden bildirimde bulunulmasıdır.

ÖN ÖDEME Talebinizin doğrulanması için rezervasyonunuz sırasında toplam rezervasyon maliyetinizin %50'si tutarında ön ödeme alınacaktır. Sağlanan kredi kartı bilgilerinin reddedilmesi durumunda bu hakkımızı saklı tutuyoruz ve rezervasyonu derhal iptal edeceğiz. Ödemenin geri kalanı ya varıştan 48 saat önce ya da varışta işleme alınacaktır. Rezervasyonunuzun/oda tipinizin niteliğine bağlı olarak kişi başına 30 - 50 ABD Doları tutarında ek bir güvenlik teminatı gerekli olacaktır.

NAKİT ÖDEME Rezervasyonunuzu ayırtmak için geçerli bir kredi kartı gereklidir. Personelin takdirine/onayına bağlı olarak herhangi bir maliyeti nakit olarak öderseniz, rezervasyonun/oda tipinin niteliğine bağlı olarak kişi başına 30 - 50 ABD Doları arasında bir nakit depozito da gerekli olacaktır.

ODA TAHSİSİ VE YURT BÜYÜKLÜKLERİ Odaların tahsisi müsaitlik durumuna ve yöneticilerin takdirine bağlıdır. Bu hem yurtlar hem de özel odalar için geçerlidir. Odalar özel olarak tasarlanmamıştır ve çeşitli yönlerden farklılık gösterir; bazen bir oda tipinin ekran fotoğrafları kalan odayla tam olarak eşleşmez. Özel odalar ikiz odalardan (iki ayrı yatak) çift kişilik odalara (bir ortak yatak) kadar değişmektedir. Hangi personelin dikkate almak için elinden geleni yapacağını tercihiniz konusunda bize bildirebilirsiniz ancak ne yazık ki bunun garantisi yoktur. Bunun nedeni rezervasyon platformu süreçlerinden kaynaklanmaktadır. Bu bir anlaşmayı bozuyorsa, hangi seçeneğin mümkün olduğunu görmek için lütfen doğrudan bize e-posta gönderin. Yurtta yatak tahsis etmiyoruz. Yatakhane rezervasyonu yaptırıyorsanız yatakhane büyüklüğü garanti edilemez ve alınan rezervasyonlara göre değişiklik gösterebilir. Her yatakhanedeki müsaitlik durumuna bağlı olarak - birden fazla kişi için rezervasyon yaparsanız bölünebileceğinizi ve kalan yataklara dağılabileceğinizi lütfen unutmayın. Resmi rezervasyondan önce seçeneklerinizin neler olduğunu onaylamak için önce e-posta göndermenizi öneririz.

GENEL On Top Backpackers sessiz ve rahat bir yerdir. Saat 22:00'den sonra sıkı bir gürültü yasağı uyguluyoruz ve tüm konukların bu saatten sonra hostel içinde ve çevresinde sessiz olmalarını rica ediyoruz. Hepimiz birbirimize saygıdan yanayız. Hosteldeki ve arazideki kişisel eşyalar her zaman sizin sorumluluğunuzdadır! Bunu yeterince vurgulayamayız. Endişelendiğiniz değerli bir şey varsa lütfen olası oda seçim seçenekleriniz ve depolama alternatifleriniz hakkında resepsiyonla görüşün.

KAYIP MALLAR Kaybolan mallar 1 ay süreyle muhafaza edilir ve daha sonra bağışlanır.

EVCİL HAYVANLAR On Top Backpackers'ta evcil hayvanlara izin verilmez.

GİRİŞ 14:00 - 22:00 arası. Resepsiyon sorgulama saatleri 09:00 - 22:00 arasındadır. Saat 22:00'den sonra varacaksanız, geç check-in düzenlemesinin mümkün olduğundan emin olmak için bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu, garanti edilen bir olasılık değildir ve personelin müsaitlik durumuna bağlıdır. Bu olası seçeneği varışınızdan önce düzenlemezseniz, check-in yapamayacaksınız ve rezervasyonunuz iade edilmeyecektir. Görüşme sırasında açıklanacak ek bir geç giriş ücreti olacaktır. Akşam saat 20.00'den sonra üst katta alkol tüketimine izin verilmemektedir. İçeride kesinlikle sigara içilmemeli veya elektronik sigara içilmemelidir. Yatak odalarında yiyecek ve içecek yasaktır. (Alternatif olarak mutfak, salon ve açık oturma alanı sağlanmaktadır.) Anahtar kartının kaybedilmesi durumunda 20$ ücret alınacaktır.

HOSTEL ETİĞİ Misafirlerimizin arkalarını toplayarak, tüm bulaşıkları yıkayarak, kurutarak ve yerlerine koyarak personelimize ve birbirlerine saygı duymalarını ve ortak oda ve tesisleri temiz, düzenli ve hasarsız tutmalarını bekliyoruz. Diğer misafirlere, sevimli pansiyon çalışanlarımıza, güzel pansiyon tesislerine ve nazik komşularımıza karşı anlayış ve saygı göstermenizi bekliyoruz. Şartlar ve koşullardan herhangi birinin sizin tarafınızdan veya rezervasyonunuza dahil olan herhangi biri tarafından ihlal edilmesi veya hostel personelinin varlığınızın yukarıdakilerden herhangi birine zarar vereceği düşünülmesi halinde, yöneticilerin takdirine bağlı olarak, belirtilen karttan ek bir ücret tahsil edilecektir. Tazminat ve/veya para iadesi yapılmadan derhal ayrılmaları istendi, geri dönemediler. Konaklamanız sırasında sizden ve/veya grubunuzdan kaynaklanan herhangi bir hasar veya kırılma olması durumunda yöneticiler sizden ek ücret talep etme hakkını saklı tutar.

ÇIKIŞ 7:30 - 10:00 arası. En son çıkış saati 10:00'dur. Yoğun temizlik programımız nedeniyle geç check-out mümkün değildir. Geç check-out yapmanız durumunda, nakit olarak veya verilen kart bilgileri üzerinden 20 ABD Doları tutarında bir gecikme ücreti tahsil edilecektir. Anahtar kartınızı resepsiyona iade etmeniz gerekmektedir. Saat 10'dan önce ayrılacaksanız lütfen varışta resepsiyon personeli ile erken check-out ayarlaması yapın. Saat 10'dan önce check-out yaptıktan sonra artık üst kata çıkmanıza izin verilmiyor. Çıkış yaptıktan sonra anahtar kartınız olmadan üst katta bulunursanız bu izinsiz giriş olarak kabul edilir ve bir gecelik ücret daha alınması dahil ciddi sonuçlarla karşı karşıya kalırsınız. Başka sorularınız varsa, lütfen resepsiyonda hazırlıksız yakalanmamak için varıştan önce e-posta göndermekten veya arayarak netleştirmek için çekinmeyin. Karşılıklı saygınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Amacımız, tüm konuklarımızı rahat, güvenli ve mutlu tutarak harika şehrimiz Dunedin'de unutulmaz bir deneyim yaşatmaktır!
- Üst Yönetimde
(Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

7.8
Çok iyi
750 Yorumları
 • Güvenlik
  8
 • Yer
  9.3
 • Çalışanlar
  7.9
 • atmosfer
  7.4
 • Temizlik
  7.2
 • Ekonomik
  7.7
 • Tesisler
  7.2

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Son Değerlendirmeler

9.4
Süper
17.05.2024
The hostel is located in Town , you can move walking . Nice staff , clean and quiet
daha fazlasını göster
Bayan, 31-40
6.9
İyi
15.04.2024
With only 2 real options in Dunedin this works... be aware that there are no lockers in the rooms to keep your stuff. The staff was fine bit certainly not friendly and just seemed rather annoyed. Rhe bunk beds moce an ungody amount. The rooms were kind of clean (just don't look under the bunk beds. The bathrooms on the other hand... extremely dirty. Be sure to take shower shoes!!!
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
5.7
Oy
31.03.2024
For one night it was ok! The toilet/shower block smelt really damp.
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz Kahvaltı‎
  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Ücretsiz Şehir Haritaları
  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Anahtar Kart Erişim
  • Ortak oda
  • Bisiklet Parkı
  • BBQ
  • Kambiyoyla rezervasyon yapın
  • Sıcak Duşlar
  • Buzdolabı
  • Mutfak eşyaları
  • Saç Kurutucusu
  • Açık Teras
  • İş Paneli
  • Kiralık Saç kurutma makineleri
  • Saç kurutma makineleri
  • Ütü/Ütü Masası
  • Microwave
  • Çamaşır Makinesi
 • Hizmetler

  • Çamaşırhane Tesisleri
  • Bisiklet Kiralama
  • Kiralık havlular
  • Bavul Saklama
  • Faks Hizmeti
  • Tur / Seyahat Danışma Masası
  • 24 Saat Güvenlik
  • Kat Hizmetleri
  • Resepsiyon (sınırlı saatler)
 • Yiyecek-İçecek

  • Bar
  • Café
  • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Eğlence

  • DVDler
  • Masa oyunları
  • Bilardo
  • Wi-Fi

Dunedin'da Daha Fazla hostels