Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Kahvaltı‎

Soul Camp

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 4 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

9.3
Süper
13 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Soul Surf House, dalgalara ve sörfçülere bakan büyük bir ortak çatı terasına sahiptir. 4 odamızla maksimum 15 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyoruz, böylece herkese yetecek kadar alan var.

Sörf evimiz, yemekleri ve misafirperverliğiyle ünlü büyüleyici bir balıkçı köyü olan Anza'nın sahilinde yer almaktadır. Ve en önemlisi, birinci sınıf sörf molaları hemen kapınızın önündedir. Sağ taraftaki kusursuz dalgalar, güzel plajlar ve yerel Fas maceraları sadece bir taş atımı uzaklıkta; dolayısıyla sörfçülerden gezginlere, dijital göçebelerden ailelere kadar burada herkes için bir şeyler var.

Yüksek hızlı internetimiz olduğundan terasımızda da çalışabilirsiniz. Bronzlaşmanızı tamamlamak veya geceleri yıldızlarla dolu muhteşem gökyüzünü izlemek için şezlonglarımızın keyfini çıkarın. Dünyanın dört bir yanından gelen konuklar terasta biralarını paylaşıp leziz barbekünün tadını çıkarıyor. Haftada bir kez büyük ekranda sörf filmleri izliyoruz.

Soul Camp Politikası ve Durumu:

İptal Politikası: Varıştan 3 gün önce.

13.00 - 23.00 arası check-in
Saat 12.00'den önce çıkış yapın

Varışta nakit, kredi ve banka kartıyla ödeme
Vergiler dahil
Kahvaltı dahil değildir

Genel:
24 saat resepsiyon.
Bunlar, Fas'ta Soul Surf Camp Almugar Surf and Yoga ve Pure Travel GmbH ile rezervasyonu yapılan bir tatil için Rezervasyon Koşullarıdır. Lütfen dikkatlice okuyunuz. Soul Surf Camp Almugar Surf & Yoga House Morocco burada “Soul Surf Camp” olarak gösteriliyor. Tatile gelen kişi olarak siz alıcı/rezervasyon yapan/kiralayan olarak anılırsınız
Tatil Sözleşmesi

Sözleşmeniz Zürih, İsviçre'de kurulu ve merkezi bulunan Pure Travel GmbH ve Soul Surf Camp Almugar Surf & Yoga house ile yapılmıştır. Pure Travel GmbH, “Soul Surf Camp Almugar Surf House Fas'ın acentesidir. Yargı Yeri İsviçre'dir. Pure Travel GmbH, Soul Surf Camp Almugar Surf House için tüm rezervasyonları ve organizasyon işlerini yöneten şirkettir. “Soul Surf Camp” tatilinizin ziyaret yeridir. “Soul Surf Camp” adı altında birçok lokasyon kendisine aittir.

Rezervasyon sırasında ofis ekibi, rezervasyon motorumuza bağlantı içeren bir onay e-postası gönderecektir. Tatilinizi organize etmek için seyahat bilgilerinin yanı sıra kişisel bilgilerinizi de isteriz. Müşterinin rezervasyona ilişkin şart ve koşulları kabul etmesiyle. Rezervasyon daha sonra "beklemede" durumundan "onaylandı" durumuna geçer. Şartlar ve koşullar kabul edilmeden 5 gün içerisinde rezervasyon onaylanmaz ve odayı müsait tutmayız. Olağan şartlarımız uygulanacaktır. Grup rezervasyonu yapılması durumunda, yetkili grup liderinin diğer grup üyeleri adına imza atmasını bekliyoruz. Rezervasyonun iptali/değişikliklerinin yanı sıra tüm tatil masraflarından baş rezervasyon sahibi sorumludur. Mutlak takdir yetkisi olmaksızın bir rezervasyonun kabulünü reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.
Fiyat:% s

Ana sayfamızdaki tüm fiyatlar EUR cinsinden gösterilmekte olup, aksi belirtilmediği sürece kişi başı/7 gecelik konaklamada belirtilmektedir. Varışınızdan önce fiyatları değiştirme/değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Rezervasyon yapıldıktan sonra indirimler geriye dönük olarak uygulanamaz.
Ödeme

Rezervasyonun devam etmesi için ödemelerin rezervasyon onaylandıktan sonraki 5 gün içinde tamamlanması gerekmektedir. 42 gün içinde gelenlerden toplam rezervasyon tutarının %100'ünün ödenmesi gerekmektedir. 42 günden daha geç gelenlerden, rezervasyonun onaylanmasından sonraki 5 gün içinde %25, varıştan 42 gün önce ise %75 oranında depozito ödemesi istenmektedir. %25 oranındaki depozito iade edilmez. Promosyonlara veya özel günlere bağlı olarak rezervasyonun devamı için %100 ön ödeme talep etme hakkımız saklıdır.

Ödemeler, rezervasyon motorumuzdaki bağlantıda belirtildiği şekilde kabul edilebilir. Banka hesabımıza EUR veya CHF cinsinden banka havalelerini kabul ediyoruz ve tatil rezervasyonunuz için kredi kartıyla EUR (VISA/MASTERCARD) cinsinden yapılan ödemeleri kabul ediyoruz.

Soul Surf Camp, rezervasyonları yalnızca ödemenin tamamıyla garanti eder. Toplam tutarın %25'i oranında depozito ödenmesi durumunda, varış tarihinden 6 hafta öncesine kadar rezervasyonu garanti ediyoruz. Rezervasyonu garanti altına almak için %100 Soul Surf Camp'e varış tarihinden 6 hafta önce ödemenin tamamının yapılması gerekmektedir.

Rezervasyonlar ancak şartlar ve koşullar "alıcı" tarafından yerine getirildiği takdirde onaylanır ve saklanır. Aksi takdirde başka rezervasyonlar alma hakkımız saklıdır.
İptaller

Nadiren de olsa tatilinizi iptal etmek zorunda kalmanız durumunda derhal bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. İptal genel bakışını yukarıda bulabilirsiniz. %25 oranındaki depozito iade edilmez.

Varıştan 6 hafta önce iptal – tatilin %25'i (depozito) kaybı

Varıştan 6 hafta öncesine kadar iptal – tatil ücretinin %75'i + depozito

İptal bildirimi durumunda, müşteriyi borç yüklenicisi veya kanun nezdinde takip etme hakkımızı saklı tutuyoruz. Tüm masraflar müşteriden tahsil edilecektir.

Soul Surf Camp, müşteriyle rezervasyonu yapılan tatili her koşulda iptal etme hakkını saklı tutar ancak bunu bir dakika önceden bildirimde bulunarak yapacaktır. 8 hafta. %25 oranındaki depozito iade edilmeyecektir. İptal sürelerinde “mücbir sebep” hallerinde istisnalar yapılır.

Genel Geri Ödeme

Soul Surf Camp, ana sayfamızdaki şartlar ve koşullar bölümünde belirtilen iptal politikasına göre geri ödeme yapar. Soul Surf Camp, kaçırılan uçuşlar/hastalık/aile ölümü/veya diğer durumlar için herhangi bir masraf üstlenmez. Soul Surf Camp, her misafirin diğer durumları üstlenmek için kendi seyahat sigortasına sahip olmasını beklemektedir. Yukarıdaki Soul Surf Camp'lerden herhangi birinin iptali gibi talihsiz bir durumda, resmi bir Sigorta Faturası hazırlayabilir.

Konukların Soul Surf Camp ile ilk rezervasyon yaptıklarından daha geç gelmesi veya daha erken ayrılması durumunda, müşteriye herhangi bir geri ödeme yapmayacağız veya tazminat teklif etmeyeceğiz. “Mücbir sebep” nedeniyle iptal durumunda Soul Surf Camp, tatil için ödenen parayı iade etmeyecek, ancak seyahat sigortası için resmi bir Fatura düzenlemeyi teklif edecektir.

Önceden rezervasyon yapılan Yoga dersleri, sörf safari, ders ve aktiviteler gibi kişisel sebeplerden dolayı kullanılmayan dersler ve aktiviteler hiçbir şekilde iade edilmez ve değiştirilmez. Soul Surf Camp, herhangi bir misafirin kişisel fikir değişikliğinden veya hastalığından sorumlu değildir.

Nadiren de olsa Soul Surf Camp'in sorumluluğundan dolayı Yoga dersleri, sörf safarisi, ders ve aktivitelerin gerçekleştirilememesi durumunda aktivite değiştirilecek veya para iadesi yapılacaktır.
Sörf Tahtaları

Sörf ekipmanımızda (board/tasma/fin/dalış kıyafeti) hasar oluştuğunda, "kiracı" sörf tahtasının masraflarını orijinal satın alma fiyatıyla veya Almugar Surf'teki sabitleme masraflarını (hala tamir edilebilirse) üstlenmeyi kabul eder. Mağaza.

Hasarlı Sörf/Tasma/Fin masrafları, yalnızca “Sörf Sigortası”nın ekipmanımızın kullanımından önce (bizimle birlikte) ödenmesi durumunda üstlenilir. Malzememizin talimatlara uygun şekilde kullanılmadığını ve "kiracı" tarafından zarar gördüğünü fark ettiğimiz takdirde Sörf Sigortası hasara uygulanmaz.
Sörf ekipmanı sigortası

1-7 gecelik konaklamalarda, sörf sırasında ekipmanlarımızda (Sörf Tahtası/Tasma/Fin) oluşabilecek hasar veya kayıpları kapsayan kişi başı 25 Euro tutarında sigorta sunuyoruz. Daha uzun süreli konaklamalarda Sigorta bedeli günlük olarak artar.

Sigorta, suda sörf nedeniyle tahtaların kırılmasını, paletlerin kaybolmasını, kopmuş tasmaları, tahtalarda ezik/çatlakları kapsar. Ekipmanın kıyıya oturması/ayakta durması/düşürülmesi, kaya, kum vb. durumlarda oluşacak hasarlar sigorta tarafından karşılanmaz.
Risk

Tatil programımıza katılmanın riski size aittir. Müşterilerimizin her türlü alerji – sağlık sorunları hakkında bilgilendirilmelerini bekliyoruz. Sörf veya Yoga derslerimize katılacak katılımcıların sörf/Yoga öğretmeninin talimatlarını dikkatle takip etmelerini bekliyoruz. Herhangi bir kaza durumunda sorumlu değiliz. Kursa, risk size ait olmak üzere katılırsınız. Tatil hizmetlerimiz için uygun kondisyon seviyesine sahip olup olmadığınıza karar vermek sizin sorumluluğunuzdadır.

Kendi seyahat sigortanızın olması gerekir ve onlar gelmeden önce bununla ilgilenmek sizin sorumluluğunuzdadır. Konaklamanız sırasında kayıp, hırsızlık veya kişilere veya mallara gelebilecek zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Hastalık

Tatiliniz sırasında hastalanma veya kaza geçirmeniz durumunda Taghazout Villa, Villa Surya by Soul Surf Camp Almugar, Allegra Tours ve Pure Travel GmbH sorumlu tutulamaz. Bir tatil rezervasyonu yaparak "siz" kendi sağlığınız ve refahınızdan yalnızca sorumlu olmayı kabul edersiniz. Afrika'da sağlıklı bir tatil geçirmek için vücut hijyeni vb. gibi gerekli önlemleri almayı kabul ediyorsunuz.

Hastalık ve kaçırılan aktivite, hizmet veya tesis kullanımı durumunda, tatil sağlayıcısı olarak kaybınızı hiçbir durumda iade etmeyeceğimizi kabul edersiniz.
Sorumluluk İbrası

Rezervasyon yaparak Soul Surf Camp Almugar'ı jakuzinin, tesislerin, gezilerin ve spor aktivitelerinin kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk, maliyet ve zarardan muaf tutuyorum. Bu tür tesislerin kullanımıyla kazara zarar meydana gelebileceğini anlıyorum ve bu sözleşme şartlarına uymaya onay veriyorum." Tatil rezervasyonumu yaptırarak "Herhangi bir acil tedavi veya hasarla ilgili her türlü masrafın mali sorumluluğunu kabul ettiğimi ve yukarıdaki sorumluluktan feragat ettiğimi onaylıyorum."
Fotoğraf ve Videolar

Tatil hizmetimizin "alıcısı" olarak siz, tatiliniz sırasında Soul Surf Camp veya Soul Surf Camp personeli tarafından yapılan Video/Fotoğraf/diğer ses ortamları gibi kayıtları kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Materyali ana sayfamız/Sosyal Medya etkinliklerimiz veya genel reklamlarımız için kullanabiliriz.
Hava durumu

Fas çok sıcak ve güneşli bir yer olarak biliniyor ancak yine de kötü günler yaşanıyor. Kötü hava koşulları veya kötü sörf koşulları durumunda Soul Surf Camp/Pure Travel GmbH veya tur operatörümüz Allegra Tours'a karşı herhangi bir hak talebini kabul edemeyiz.
Vize ve Pasaport

Soul Surf Kampına seyahat ederken geçerli bir pasaport ve/veya Vize bulundurma sorumluluğu “alıcıya” aittir. Ülkeye girerken pasaportunuzun en az 6 ay geçerli olduğundan emin olun. Vize kısıtlamalarımızı önceden kontrol ettiğinizden emin olun.
Geziler

Soul Surf Camp/Allegra Tours/Pure Travel GmbH tarafından sunulan ve önceden rezervasyonu yapılan ve ödemesi yapılan geziler iade edilmez. Yalnızca Soul Surf Camp'in kendi hatamız nedeniyle bunları çalıştıramaması durumunda para iadesi yapılacaktır.
Gizlilik Politikası

Soul Surf Camp ve Pure Travel GmbH, kişisel verilerinizi yalnızca rezervasyon hizmetini sağlamak ve son kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla kullanacaktır. Kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız ve kişisel verilerinizi asla üçüncü taraflara aktarmayacağız veya kaydolmadığınız sürece size pazarlama veya tanıtım malzemesi göndermeyeceğiz. Rezervasyon motoru sağlayıcımız ayrıca verilerinizin üçüncü taraflara aktarılmamasını, sistemin dahili olarak iyileştirilmesi için kullanılmasını da sağlar. Bülten ve Sadakat programımıza kaydolduğunuzda Soul Surf Camp size iki haftada bir güncellemeler gönderecektir.
Yerinde tüketim ödemesi

Müşteri lokasyonda ekstralar tüketebilir. Ekstralar, müşteri için yerinde satın alınan veya düzenlenen öğelerdir. Bu ekstralar tatil sonunda Dirhem veya EUR cinsinden nakit olarak veya kart (Visa veya Mastercard) ile ödenebilir. PIN makinemiz aracılığıyla yapılan kart ödemeleri Dirhem cinsinden tahsil edilecektir. Döviz kurumuz sabit 1 EUR = 11 DH'dir. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

9.3
Süper
13 Yorumları
 • Güvenlik
  9.2
 • Yer
  9
 • Çalışanlar
  9.6
 • atmosfer
  9.6
 • Temizlik
  9
 • Ekonomik
  9.6
 • Tesisler
  9

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Son Değerlendirmeler

4.9
Oy
25.03.2024
You get what you pay for. As well they are always pushing you to pay more. Like offering rides than saying have to pay for it
daha fazlasını göster
Erkek, 25-30
9.1
Süper
29.11.2023
The hostel is nice and clean and aims to surfers with close proximity to the beach. It is actually not so close to Agadir that one can easily take the red taxis. Only the white ones go there. Everything was good except for the bunk beds. They are from chip board and not connected to the walls (screws). Some protecting boards for the upper beds were already missing and the ladders are not fixed to the bed but are just leant against them. Felt all night as if the bed might just break down.
daha fazlasını göster
Bayan, 31-40
9.7
Süper
09.10.2023
The staff was super helpful,breakfast Delicious. Soul Camp was a great place to stay not because of a location but because of a hostel staff which makes me feel like at home.
daha fazlasını göster
Erkek, 31-40

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz Kahvaltı‎
  • Ücretsiz Otopark
  • Ücretsiz WiFi
  • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Genel

  • BBQ
  • Sıcak Duşlar
  • Buzdolabı
  • Kablo TV
  • Çamaşır Makinesi
  • Rooms 4 Refugees
 • Hizmetler

  • Internet Erişimi
  • Çamaşırhane Tesisleri
  • Havaalani Transferlierí
  • 24 saat Resepsiyon
  • Tur / Seyahat Danışma Masası
  • Döviz Bozdurma
  • Servis otobüsü
  • Kat Hizmetleri
  • Express check-in / out
  • Geç çıkış
 • Yiyecek-İçecek

  • Café
  • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Eğlence

  • Wi-Fi

Agadir'da Daha Fazla hostels