Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 2 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

No rating
0 Yorumları
Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

özellik Açıklama

Sign of Silence Hostel, Kumasi'de yer alan küçük bir Hosteldir. 4 yataklı bir yatakhanemiz ve iki adet çift kişilik odamız bulunmaktadır. Hostelde sadece huzurlu bir konaklamanın keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda sağır gençleri destekleme ve onlarla etkileşim kurma fırsatına da sahip olursunuz.

Hostel, sağırlar için İş Yaratma ve Eğitim Merkezi'nin bir parçasıdır. Burada işitme engellileri Dikiş, Marangozluk, Kuaförlük, Yemek Hizmetleri ve Donanım ve Yazılım onarımı gibi uygulanabilir becerilerle bağımsız olmaları için eğitiyoruz. Hostelin tüm geliri merkeze gidecek.

Konaklamanız sırasında işaret dilini öğrenme, sağır kursiyerlerimizden boncuk atölyesi yapma veya dikiş kursumuzdan yeni kıyafetler alma şansına sahip olacaksınız.

Silence Hostel Politikası ve Durumunun İşareti:

İptal Koşulları: Varıştan 1 gün önce. Geç iptal veya Rezervasyonun Kullanılmaması durumunda, konaklamanızın ilk gecesinin ücreti tahsil edilecektir.

16.00 - 23.00 arası check-in
Saat 11.00'den önce çıkış yapın

Varışta Nakit / Mobil Para ile ödeme
Vergiler hariç (%21 oranı eklenecektir.)
Kahvaltı dahil

Genel:
24 saat resepsiyon.
Sokağa çıkma yasağı yok
Odanın tamamını kiralamadığınız sürece çocukların yurt odasına girmesine izin verilmez. (Auto-translated from original language)

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Tesisler