Sürdürülebilirlik Seviye 1
Ücretsiz WiFi

The Hosteller Ooty

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 8 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

8.9
Harika
14 Yorumları
Muhteşem Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Zamanın durduğu, endişelerin ortadan kalktığı, mutluluğun sizi kollarını açarak karşıladığı bir yer! Evet, bu sizin için The Hosteller Ooty. Son derece güzel ve dünyevi bir havası olan bu miras pansiyonu 100 yıldan daha eskidir ve sizi başka bir yüzyıla götürecektir. Bizimle zamanda yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Doğayla çevrili, kır evi temalı mükemmel bir hosteldir ve gezginlere en iyi olanakları sunar. Çantalarınızı toplayın ve büyük bir coşku yaşayın çünkü devasa açık alanımız içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracak yerdir. Bir badminton oyunu için arkadaşlarınızla birlikte etiketleyin veya tek başınıza gitmeyi ve o çok ihtiyaç duyulan yoga seansını gerçekleştirmeyi seçin. Çam kokularının hakim olduğu serin ve havadar hava, yolculuk boyunca yoldaşınız olacak. Minimalizmi seviyorsanız hostelimiz vintage mobilyaları, kemerli iç mekanları ve hoş sıcaklığıyla sizi kazanacaktır. Kükreyen şenlik ateşinin etrafında serinleyebilir ve seyahat deneyimlerinizi ülkenin dört bir yanından gelen sırt çantalı gezginlerle paylaşabilirsiniz.

Şehir hayatı biraz fazla gelmeye başladığında pansiyonumuz ve kırsal konumu stres atmanıza yardımcı olacaktır. Her özel odasında taş bacası, ruhunuzu dinlendiren yeşil manzarası ve huzur dolu ortamıyla bu huzur dolu mekanda geçirdiğiniz her saniyenin tadını çıkaracaksınız. Hostel, Ooty'nin en iyi turistik mekanlarının çoğuna çok yakın bir konumda olduğundan, tüm gününüzü keşfederek geçirmeyi veya rahat ortak alanlarımızda en sevdiğiniz kitabınızla kıvrılmayı seçebilirsiniz. Seçim tamamen sizin! Seyahatinizi planlamak için zaten heyecanlı mısınız? The Hosteller Ooty'ye #GetUpGo zamanı geldi.

Hosteller, sırt çantalı gezgin pansiyonlarından oluşan bir zincirdir ve sırt çantalı genç gezginler için çok uygundur. Marka olarak ailelere tavsiye etmiyoruz, 18 yaş altı kişilerin bizimle konaklamasına izin vermiyoruz ve yasal vasileriyle seyahat etseler dahi 18 yaş altı çocukların veya bebeklerin otelimize kabulüne izin vermiyoruz.

Giriş - 13:00 - 23:00
Çıkış - 11:00

Resepsiyon Saatleri: 08:00 - 12:00

Ziyaretçi Zamanlaması: 10:00 - 20:00

Sokağa çıkma yasağı yok.

Marka altındaki farklı hosteller için yılın belirli zamanlarında özel politikalar geçerli olabilir ve bu politikalar check-in sırasında bildirilecektir.

Rezervasyon onayı için varış tarihinden önce herhangi bir zamanda toplam tutar konuktan ön ödeme olarak alınacaktır; konuğun ön ödemeyi yapmaması durumunda rezervasyon iptal edilebilir.

Hostellerimizde kabul edilen ödeme şekilleri: Nakit, Banka kartı, Kredi kartı ve UPI'ler.

Oda ücretlerine vergiler dahil değildir. Vergiler dahil değildir; gecelik 7500 INR'nin altındaki odalar için %12 vergi uygulanacaktır; Gecelik 7500 INR'nin üzerindeki bir oda için %18 oranında ekstra vergi ücreti uygulanacaktır.

Misafir, check-in sırasında ilave yataktan yararlanabilir. İlave yatak müsaitlik durumuna bağlıdır.

Misafirin giriş saatinden erken gelmesi durumunda, misafir giriş saatine kadar ortak alan/kafede vakit geçirebilir. (Ancak konuklar sabah 5:30-6 gibi erken bir saatte geliyorsa, iyi bir gece uykusu sağlamak için bir önceki gece için yatak rezervasyonu yaptırmanız önemle tavsiye edilir).

Geç check-out önceden talep üzerine ve müsaitlik durumuna bağlı olarak yapılabilir.

Seyahat edenler, ilgili şehirlerden geç ayrılma durumunda bagajlarını check-out sonrasında hostelin vestiyerinde tutabilirler.

3 veya 4 kişinin birlikte seyahat etmesi durumunda aynı yurt odasında konaklamayı garanti edemeyiz. Belirli bir özel oda kategorisindeki odanın tahsisi müsaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu kesinlikle check-in zamanına kadar müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Sadece yatakhanelerde kilitli dolap sağlıyoruz. Konukların değerli eşyalarını saklayabilecekleri her yatakta ekli bir dolap bulunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde dolap için bir kilit taşımanız tavsiye edilir. Ancak resepsiyondan asma kilit almak müsaitlik durumuna bağlı ve ek ücrete tabi olacaktır. Kilit taşımanız tavsiye edilir.

Konuğun herhangi bir hareketinin hostel tarafından uygunsuz görülmesi veya uygunsuz davranışın hostelin dikkatine sunulması durumunda hostel, misafire karşı işlem yapma hakkını saklı tutar. Konunun tam bir adalet içinde ele alınmasını sağlamak için idare tarafından gerekli soruşturmaların yürütüleceğinden emin olabilirsiniz.


Tüm iptallerde, giriş tarihinden 7 gün önce bilgi verilmesi durumunda %100 para iadesi yapılabilir. İptallerin giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde gerçekleşmesi durumunda, HİÇBİR geri ödeme yapılmaz ve %100 iptal ücreti alınır. Konuk gelmezse rezervasyonun toplam tutarı tahsil edilecektir.

İade edilmeyen rezervasyonlar, herhangi bir zamanda iptal edilmesi durumunda herhangi bir geri ödeme alma hakkına sahip değildir.

Misafirin herhangi bir hosteldeki konaklama süresini uzatmak istemesi durumunda rezervasyondan faydalanılması müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Oda, önceki rezervasyonun yapıldığı fiyatlara göre değil, web sitesinde devam eden fiyatlara göre sağlanacaktır.

Bagaj veya kişisel eşyaların kaybolmasından pansiyon yönetimi sorumlu tutulamaz. Misafirler eşyalarını hiçbir zaman başıboş bırakmamaya dikkat etmelidir.

Kafe saatleri ve müsaitlik durumu bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir; konuklar bunun için resmi web sitemize başvurabilirler.

Kafeterya işlemleri sezonluk olup, check-in sırasında hostelin resepsiyonundan da onay alınabilir.

Hostellers Unbox kafede yumurtacı ve vejetaryen seçenekler sunulmaktadır.

Yemekler oda tarifesine dahil olmayıp, tesis içi kafelerimizde alakart olarak sunulmaktadır.

Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.

Misafirler dışarıdan yiyecek sipariş edebilir ve yalnızca belirlenmiş yemek alanlarında ve özel odalarda tüketebilir.

Uyuşturucu/Madde/Alkol kullanımı tüm pansiyonlarımızda KESİNLİKLE yasaktır. Herhangi birinin konaklaması sırasında uyuşturucu/alkol bulundurduğu veya kullandığı tespit edilirse, bu kişi hakkında sıkı işlem yapılacak ve kişinin derhal pansiyonu boşaltması istenecek ve pansiyonlarımızda sonsuza kadar kalma kara listeye alınacaktır.

Tüm pansiyonlarımızda özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Yurtlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır.

Uyuşturucu kullanımı, misafir ve rezervasyon politikalarına uyulmaması, uygunsuz davranışlar (Fiziksel/zihinsel/sözlü veya her türlü), hırsızlık, kişisel hijyen, vandalizm, vandalizm, izinsiz giriş, aidatların ödenmemesi/ödenmesinde gecikme, konukların diğer rahatsızlıkları veya bu tür yersiz eylemler. Tüm bu durumlarda misafirden herhangi bir para iadesi yapılmaksızın tesisi derhal boşaltması istenecektir.

Bu tesiste güç yedekleme mevcut değildir.

Konaklama maliyetlerimizi tüm misafirlerimiz için mümkün olduğunca uygun tutmak amacıyla kilit, banyo seti ve havlu gibi belirli olanaklar için kullandıkça öde sistemini benimsedik. Bu ürünleri ücretli olarak sunarak odalarımızın taban fiyatlarını daha düşük tutabiliyoruz ve pansiyonumuzu bütçesine duyarlı gezginler için erişilebilir hale getiriyoruz. Farklı gezginlerin farklı tercihleri ​​ve gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle tekliflerimizde esneklik sağlamayı amaçlıyoruz. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

8.9
Harika
14 Yorumları
 • Güvenlik
  9.7
 • Yer
  7.7
 • Çalışanlar
  9.7
 • atmosfer
  8.7
 • Temizlik
  9
 • Ekonomik
  8.7
 • Tesisler
  8.7

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Sürdürülebilirlik Seviye 1

Bu hostel, Sürdürülebilirliğe Giden Merdiven'in temellerini kavrayarak olumlu bir sosyal ve çevresel etki yaratan uygulamaları hayata geçirmeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi

Yer

Son Değerlendirmeler

10
Süper
08.04.2024
The staff was very helpful liked the property
daha fazlasını göster
Erkek, 18-24
9.7
Süper
17.03.2024
The staff were one of the nicest ive encountered. very polite and relaxed. very cool atmosphere.
daha fazlasını göster
Erkek, 18-24
7.1
Çok iyi
29.02.2024
Located far from grocery and restaurants, no in house kitchen. The rooms are not insulated and freezing at night. Electric heating blanket could be provided but for a fee (weird as it is needed for being comfortable). But the staff is helpful and really nice! Clean overall.
daha fazlasını göster
Erkek, 31-40

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Tavan Vantilatörü
 • Hizmetler

  • Bavul Saklama
  • 24 Saat Güvenlik
  • Kat Hizmetleri
  • Resepsiyon (sınırlı saatler)

Ooty'da Daha Fazla hostels