Sürdürülebilirlik Seviye 1

The Hosteller Chikmagalur

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 8 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

8.9
Harika
10 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Tebrikler! Hindistan'da kahvenin ilk kez yetiştirildiği destinasyona geldiniz, The Hosteller Chikmagalur'da konaklayabilirsiniz. Chikmagalur, sabahlarımızı katlanılabilir ve yoğun günlerimizi yönetilebilir kıldığı için övmemiz gereken yerdir. Artık güzel bir kahvehanede kalarak bu muhteşem varış noktasını keşfedebilirsiniz. Kahve yapmanın ilgi çekici sürecini anlamak ister misiniz? Hostelimizde birkaç gün geçirin ve kısa sürede bir kahve uzmanı olacaksınız.

Büyüleyici bir noktada yer alan, evden uzaktaki bu şirin küçük ev, temiz hava hissi veriyor. Hosteli çevreleyen sakinleştirici yeşillikler tüm stresten uzaklaşmanıza yardımcı olurken gözlerinizi ve ruhunuzu dinlendirin. Ve hey, açık alan kıtlığımız yok. Derin yeşil ormanlarla çevrili burası, bir Disney filminden fırlamış büyüleyici bir manzara gibi geliyor. Hostelin hemen yanındaki havadar açık kafe, ilginç hikayeler yaratabileceğiniz yerdir. Geniş alan sizi çocukluğunuza götürecek, nefesiniz ağırlaşana kadar koştuğunuz oyun alanlarını hatırlatacak. Ayrıca canlı bir voleybol veya badminton oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Kahvenin çiçeklenme mevsiminde, olgunlaşmış kahve kirazları burada kurutulur ve daha sonra kahve çekirdekleri yapmak üzere işlenir. Canlı olarak izleyebilir veya tüm süreci yaratıcı bir şekilde tasvir eden özel olarak tasarlanmış duvar resimlerimize göz atabilirsiniz.

7 geniş odamızdan birinde serin esintiyle uyanın ve davetkar salon alanlarımızda takılırken sonuna kadar rahatlayın. En sevdiğiniz programları ve filmleri art arda izlemek için mükemmel bir yer olan TV odamız tüm ekibiniz için hazır. Ahşap mobilyalar, hostele giden taş döşeli yollar, yerel sanatçıların yaratıcı duvar resimleri ve dünyevi bir atmosfer sunan bu tesis; Sırt çantalı gezgin dostu hostelimiz, Güney'den kaçarken en iyi dostunuz olmaya hazır. Güne dumanı tüten bir fincan aromalı kahveyle başlarken ak balıkçılların ve alev boğazlı bülbüllerin cıvıltısıyla uyanın. Keşfetmekle geçen bir günün ardından acıktığınızda, tesis içi kafemizden lezzetli bir yemek kutusu sipariş edin.

Bir plan gibi görünüyor? Chikmagalur'a #GetUpGo zamanı geldi.
Hosteller, sırt çantalı gezgin pansiyonlarından oluşan bir zincirdir ve sırt çantalı genç gezginler için çok uygundur. Marka olarak ailelere tavsiye etmiyoruz, 18 yaş altı kişilerin bizimle konaklamasına izin vermiyoruz ve yasal vasileriyle seyahat etseler dahi 18 yaş altı çocukların veya bebeklerin otelimize kabulüne izin vermiyoruz.

Giriş - 13:00 - 23:00
Çıkış - 11:00

Hosteller'deki Unbox Cafe'de yumurtalı ve vejetaryen seçenekler servis edilmektedir. Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.
Kafe Zamanlaması: 09:00 - 15:00 ve 18:00 - 23:00
Ziyaretçi Zamanlaması: 10:00 - 20:00

Sokağa çıkma yasağı yok.

Marka altındaki farklı hosteller için yılın belirli zamanlarında özel politikalar geçerli olabilir ve bu politikalar check-in sırasında bildirilecektir.

Rezervasyon teyidi için varış tarihinden önce herhangi bir zamanda toplam tutar konuktan ön ödeme olarak alınacaktır; konuğun ön ödemeyi yapmaması durumunda rezervasyon iptal edilebilir.

Hostellerimizde kabul edilen ödeme şekilleri: Nakit, Banka kartı, Kredi kartı ve UPI'ler.

Oda ücretlerine vergiler dahil değildir. Vergiler dahil değildir; gecelik 7500 INR'nin altındaki odalar için %12 vergi uygulanacaktır; Gecelik 7500 INR'nin üzerindeki bir oda için %18 oranında ekstra vergi ücreti uygulanacaktır.

Misafir, check-in sırasında ilave yataktan yararlanabilir. İlave yatak müsaitlik durumuna bağlıdır.

Misafirin giriş saatinden erken gelmesi durumunda, misafir giriş saatine kadar ortak alan/kafede vakit geçirebilir. (Ancak konuklar sabah 5:30-6 gibi erken bir saatte geleceklerse, iyi bir gece uykusu sağlamak için bir önceki gece için yatak rezervasyonu yaptırmanız önemle tavsiye edilir).

Geç check-out önceden talep üzerine ve müsaitlik durumuna bağlı olarak yapılabilir.

Seyahat edenler, ilgili şehirlerden geç ayrılma durumunda bagajlarını check-out sonrasında hostelin vestiyerinde tutabilirler.

3 veya 4 kişinin birlikte seyahat etmesi durumunda aynı yurt odasında konaklamayı garanti edemeyiz. Belirli bir özel oda kategorisindeki odanın tahsisi müsaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu kesinlikle check-in zamanına kadar müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Sadece yatakhanelerde kilitli dolap sağlıyoruz. Konukların değerli eşyalarını saklayabilecekleri her yatakta ekli bir dolap bulunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde dolap için bir kilit taşımanız tavsiye edilir. Ancak resepsiyondan asma kilit almak müsaitlik durumuna bağlı ve ek ücrete tabi olacaktır. Kilit taşımanız tavsiye edilir.

Konuğun herhangi bir hareketinin hostel tarafından uygunsuz görülmesi veya herhangi bir uygunsuz davranışın hostelin dikkatine sunulması durumunda hostel, misafire karşı işlem yapma hakkını saklı tutar. Konunun tam bir adalet içinde ele alınmasını sağlamak için idare tarafından gerekli soruşturmaların yürütüleceğinden emin olabilirsiniz.

Yerel kimlik sahibi misafirlerin bu otele girmesine izin verilmemektedir.

Tüm iptallerde, giriş tarihinden 7 gün önce bilgi verilmesi durumunda %100 para iadesi yapılabilir. İptallerin giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde gerçekleşmesi durumunda, HİÇBİR geri ödeme yapılmaz ve %100 iptal ücreti alınır. Konuk gelmezse rezervasyonun toplam tutarı tahsil edilecektir.

İade edilmeyen rezervasyonlar, herhangi bir zamanda iptal edilmesi durumunda herhangi bir geri ödeme alma hakkına sahip değildir.

Misafirin herhangi bir hosteldeki konaklama süresini uzatmak istemesi durumunda rezervasyondan faydalanılması müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Oda, önceki rezervasyonun yapıldığı fiyatlara göre değil, web sitesinde devam eden fiyatlara göre sağlanacaktır.

Bagaj veya kişisel eşyaların kaybolmasından pansiyon yönetimi sorumlu tutulamaz. Misafirler eşyalarını hiçbir zaman başıboş bırakmamaya dikkat etmelidir.

Kafe saatleri ve müsaitlik durumu bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir; konuklar bunun için resmi web sitemize başvurabilirler.

Kafeterya işlemleri sezonluk olup, check-in sırasında hostelin resepsiyonundan da onay alınabilir.

Hostellers Unbox kafede yumurtalı ve vejetaryen seçenekler servis edilmektedir.

Yemekler oda tarifesine dahil olmayıp, tesis içi kafelerimizde alakart olarak sunulmaktadır.

Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.

Uyuşturucu/Madde/Alkol kullanımı tüm pansiyonlarımızda KESİNLİKLE yasaktır. Herhangi birinin konaklaması sırasında uyuşturucu/alkol bulundurduğu veya kullandığı tespit edilirse, bu kişi hakkında sıkı işlem yapılacak ve kişinin derhal pansiyonu boşaltması istenecek ve pansiyonlarımızda sonsuza kadar kalma kara listeye alınacaktır.

Tüm pansiyonlarımızda özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Yurtlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır.

Uyuşturucu kullanımı, misafir ve rezervasyon politikalarına uyulmaması, uygunsuz davranışlar (Fiziksel/zihinsel/sözlü veya her türlü), hırsızlık, kişisel hijyen, vandalizm, vandalizm, izinsiz giriş, aidatların ödenmemesi/ödenmesinde gecikme, konukların diğer rahatsızlıkları veya bu tür yersiz eylemler. Tüm bu durumlarda misafirden herhangi bir para iadesi yapılmaksızın tesisi derhal boşaltması istenecektir.

Güç yedeklemesi yalnızca seçilen konumlarda mevcuttur ve tüm Hosteller tesislerinde mevcut değildir.

Konaklama maliyetlerimizi tüm misafirlerimiz için mümkün olduğunca uygun tutmak amacıyla kilit, banyo seti ve havlu gibi belirli olanaklar için kullandıkça öde sistemini benimsedik. Bu ürünleri ücretli olarak sunarak odalarımızın taban fiyatlarını daha düşük tutabiliyoruz ve pansiyonumuzu bütçesine duyarlı gezginler için erişilebilir hale getiriyoruz. Farklı gezginlerin farklı tercihleri ​​ve gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle tekliflerimizde esneklik sağlamayı amaçlıyoruz. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

8.9
Harika
10 Yorumları
 • Güvenlik
  8.8
 • Yer
  9.2
 • Çalışanlar
  9.6
 • atmosfer
  9.2
 • Temizlik
  9.2
 • Ekonomik
  8.8
 • Tesisler
  7.2

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Sürdürülebilirlik Seviye 1

Bu hostel, Sürdürülebilirliğe Giden Merdiven'in temellerini kavrayarak olumlu bir sosyal ve çevresel etki yaratan uygulamaları hayata geçirmeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi

Yer

Son Değerlendirmeler

10
Süper
25.01.2024
I just love the atmosphere around the hostel. The staff is also very friendly and helping. Will surely visit soon
daha fazlasını göster
Erkek, 18-24
10
Süper
23.01.2024
great place! very comfortable, lots of space to seat, hang, rest, watch tv and ... enjoy around the Bonfire 🔥 surrounds by trees and coffee plants, very quiet. 10 min walk from 'main road' . Staying is with online Booking only
daha fazlasını göster
Bayan, 25-30
10
Süper
19.01.2024
I was truly enamored with the property; the staff was incredibly helpful throughout my stay. Their attentiveness and willingness to assist made my experience even more enjoyable.
daha fazlasını göster
Erkek, 18-24

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Ücretsiz Otopark
 • Genel

  • Ortak oda
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Sıcak Duşlar
  • Okuma Lambası
  • Otopark
  • Tavan Vantilatörü
  • Ütü/Ütü Masası
 • Hizmetler

  • Kiralık havlular
  • Bavul Saklama
  • 24 saat Resepsiyon
  • Tur / Seyahat Danışma Masası
  • Kat Hizmetleri
 • Yiyecek-İçecek

  • Mevcut Yemekler
  • Café
 • Eğlence

  • Masa oyunları

Chikmagalur'da Daha Fazla hostels