Sürdürülebilirlik Seviye 1
Ücretsiz WiFi

The Hosteller Fort Kochi

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 8 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

8.8
Harika
89 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Tanrı'nın kendi ülkesine hoş geldiniz.

Güzel Fort Kochi plajının yakınında yer alan bu hostel, yukarıdaki ifadenin doğru olduğunu kanıtlıyor. Burada günler sakin bir enerjiyle başlıyor, geceler ise eğlence dolu aktivitelerle bitiyor. The Hosteller Fort Kochi'deki atmosfer tamamen benzersizdir. 4 yatakhane ve 5 özel odası bulunan hostel, modern tarz ile yerel kültürü bir arada harmanlıyor. Buradaki sıcaklık burayı evden uzakta bir eve dönüştüreceği için güzel anılar yaratmaya hazır olun.

Rahat hostel, eserleri ve tasarımıyla yerel kültürü doğru bir şekilde yansıtmaktadır. Hemen girişte, Fort Kochi'nin soğuk havasını tamamlayan, artık kanepeye dönüştürülmüş antika tekne duruyor. Balıkçılık unsurlarını, yerel mutfağı ve insanları tasvir eden rengarenk duvar resimleri kalbinizi anında kazanacak. Benzer şekilde hostel, kısa sürede takılma noktanız haline gelecek üç ortak alana sahiptir. Kaostan kaçmak ve çalışmalarınızı huzur içinde geçirmek mi istiyorsunuz? Birinci kattaki çalışma alanı sizi bekliyor! Diğer gezginlerle etkileşime geçmek ve deneyimlerinizi paylaşmak için ikinci kattaki her zaman sohbetle dolu olan ortak alana gidin.

Gelelim pansiyonun en güzel kısmından. Eğlence söz konusu olduğunda, bu kelimenin tam anlamıyla zirvede. Merdivenlerden çıkıp sırt çantalı bir gezginin hayalini kurduğu her şeyin bulunduğu çatı katındaki ortak alana çıkın! The Hosteller'da arkanıza yaslanıp klanla birlikte bir film maratonunun keyfini çıkarırken biraz patlamış mısır ve sıcak bir battaniyeyle hazırlanın. Rahat koltuklar ve projektörle burası ev dolusu olacak. Pek film tutkunu değil misiniz? Hiç merak etmeyin, oyun alanımız hemen yanı başınızda sizi bekliyor. Langırttan karambol'a kadar her şeyle içinizdeki rakibi ortaya çıkarın. Salon alanı ve çalışma alanıyla tamamlanan buraya bir kez geldiğinizde ayrılmak istemeyeceksiniz!
Hosteller, sırt çantalı gezgin pansiyonlarından oluşan bir zincirdir ve sırt çantalı genç gezginler için çok uygundur. Marka olarak ailelere tavsiye etmiyoruz, 18 yaş altı kişilerin bizimle konaklamasına izin vermiyoruz ve yasal vasileriyle seyahat etseler dahi 18 yaş altı çocukların veya bebeklerin otelimize kabulüne izin vermiyoruz.

Giriş - 13:00 - 23:00
Çıkış - 11:00

Sokağa çıkma yasağı yok.

Marka altındaki farklı hosteller için yılın belirli zamanlarında özel politikalar geçerli olabilir ve bu politikalar check-in sırasında bildirilecektir.

Rezervasyon teyidi için varış tarihinden önce herhangi bir zamanda toplam tutar konuktan ön ödeme olarak alınacaktır; konuğun ön ödemeyi yapmaması durumunda rezervasyon iptal edilebilir.

Hostellerimizde kabul edilen ödeme şekilleri: Nakit, Banka kartı, Kredi kartı ve UPI'ler.

Oda ücretlerine vergiler dahil değildir. Vergiler dahil değildir; gecelik 7500 INR'nin altındaki odalar için %12 vergi uygulanacaktır; Gecelik 7500 INR'nin üzerindeki bir oda için %18 oranında ekstra vergi ücreti uygulanacaktır.

Misafir, check-in sırasında ilave yataktan yararlanabilir. İlave yatak müsaitlik durumuna bağlıdır.

Misafirin giriş saatinden erken gelmesi durumunda, misafir giriş saatine kadar ortak alan/kafede vakit geçirebilir. (Ancak konuklar sabah 5:30-6 gibi erken bir saatte geleceklerse, iyi bir gece uykusu sağlamak için bir önceki gece için yatak rezervasyonu yaptırmanız önemle tavsiye edilir).

Geç check-out önceden talep üzerine ve müsaitlik durumuna bağlı olarak yapılabilir.

Seyahat edenler, ilgili şehirlerden geç ayrılma durumunda bagajlarını check-out sonrasında hostelin vestiyerinde tutabilirler.

3 veya 4 kişinin birlikte seyahat etmesi durumunda aynı yurt odasında konaklamayı garanti edemeyiz. Belirli bir özel oda kategorisindeki odanın tahsisi müsaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu kesinlikle check-in zamanına kadar müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Sadece yatakhanelerde kilitli dolap sağlıyoruz. Konukların değerli eşyalarını saklayabilecekleri her yatakta ekli bir dolap bulunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde dolap için bir kilit taşımanız tavsiye edilir. Ancak resepsiyondan asma kilit almak müsaitlik durumuna bağlı ve ek ücrete tabi olacaktır. Kilit taşımanız tavsiye edilir.

Konuğun herhangi bir hareketinin hostel tarafından uygunsuz görülmesi veya herhangi bir uygunsuz davranışın hostelin dikkatine sunulması durumunda hostel, misafire karşı işlem yapma hakkını saklı tutar. Konunun tam bir adalet içinde ele alınmasını sağlamak için idare tarafından gerekli soruşturmaların yürütüleceğinden emin olabilirsiniz.

Yerel kimlik sahibi misafirlerin bu otele girmesine izin verilmemektedir.

Jodhpur, Mussoorie by The Stream Side, Shangarh, Chikmagalur, Fort Kochi, Coorg ve Coorg Madikeri dışındaki hostellerimize yerel kimlik sahibi misafirlerin girişine izin verilecektir.

Tüm iptallerde, giriş tarihinden 7 gün önce bilgi verilmesi durumunda %100 para iadesi yapılabilir. İptallerin giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde gerçekleşmesi durumunda, HİÇBİR geri ödeme yapılmaz ve %100 iptal ücreti alınır. Konuk gelmezse rezervasyonun toplam tutarı tahsil edilecektir.

İade edilmeyen rezervasyonlar, herhangi bir zamanda iptal edilmesi durumunda herhangi bir geri ödeme alma hakkına sahip değildir.

Misafirin herhangi bir hosteldeki konaklama süresini uzatmak istemesi durumunda rezervasyondan faydalanılması müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Oda, önceki rezervasyonun yapıldığı fiyatlara göre değil, web sitesinde devam eden fiyatlara göre sağlanacaktır.

Bagaj veya kişisel eşyaların kaybolmasından pansiyon yönetimi sorumlu tutulamaz. Misafirler eşyalarını hiçbir zaman başıboş bırakmamaya dikkat etmelidir.

Kafe saatleri ve müsaitlik durumu bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir; konuklar bunun için resmi web sitemize başvurabilirler.

Kafeterya işlemleri sezonluk olup, check-in sırasında hostelin resepsiyonundan da onay alınabilir.

Hostellers Unbox kafede yumurtacı ve vejetaryen seçenekler sunulmaktadır.

Yemekler oda tarifesine dahil olmayıp, tesis içi kafelerimizde alakart olarak sunulmaktadır.

Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.

Misafirler dışarıdan yiyecek sipariş edebilir ve yalnızca belirlenmiş yemek alanlarında ve özel odalarda tüketebilir.

Uyuşturucu/Madde/Alkol kullanımı tüm pansiyonlarımızda KESİNLİKLE yasaktır. Herhangi birinin konaklaması sırasında uyuşturucu/alkol bulundurduğu veya kullandığı tespit edilirse, bu kişi hakkında sıkı işlem yapılacak ve kişinin derhal pansiyonu boşaltması istenecek ve pansiyonlarımızda sonsuza kadar kalma kara listeye alınacaktır.

Tüm pansiyonlarımızda özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Yurtlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır.

Uyuşturucu kullanımı, misafir ve rezervasyon politikalarına uyulmaması, uygunsuz davranışlar (Fiziksel/zihinsel/sözlü veya her türlü), hırsızlık, kişisel hijyen, vandalizm, vandalizm, izinsiz giriş, aidatların ödenmemesi/ödenmesinde gecikme, konukların diğer rahatsızlıkları veya bu tür yersiz eylemler. Tüm bu durumlarda misafirden herhangi bir para iadesi yapılmaksızın tesisi derhal boşaltması istenecektir.

Güç yedeklemesi yalnızca seçilen konumlarda mevcuttur ve tüm Hosteller tesislerinde mevcut değildir.

Konaklama maliyetlerimizi tüm misafirlerimiz için mümkün olduğunca uygun tutmak amacıyla kilit, banyo seti ve havlu gibi belirli olanaklar için kullandıkça öde sistemini benimsedik. Bu ürünleri ücretli olarak sunarak odalarımızın taban fiyatlarını daha düşük tutabiliyoruz ve pansiyonumuzu bütçesine duyarlı gezginler için erişilebilir hale getiriyoruz. Farklı gezginlerin farklı tercihleri ​​ve gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle tekliflerimizde esneklik sağlamayı amaçlıyoruz. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

8.8
Harika
89 Yorumları
 • Güvenlik
  9.4
 • Yer
  9.8
 • Çalışanlar
  8.6
 • atmosfer
  7
 • Temizlik
  9.4
 • Ekonomik
  8.7
 • Tesisler
  8.8

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Sürdürülebilirlik Seviye 1

Bu hostel, Sürdürülebilirliğe Giden Merdiven'in temellerini kavrayarak olumlu bir sosyal ve çevresel etki yaratan uygulamaları hayata geçirmeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi

Yer

Son Değerlendirmeler

6.0
İyi
25.04.2024
trying to be a European hostel but the check in process is so convaluted it makes you want to go elsewhere
daha fazlasını göster
Erkek, 31-40
10
Süper
08.04.2024
Nasaru was very helpful and friendly, thank you for being kind🙏🏽 happy to do business again with Hosteller!
daha fazlasını göster
Erkek, 25-30
10
Süper
26.03.2024
Aircon is fab, decent space to work from with nice rooftop and chill area. WiFi is solid and social vibes and spaces around the hostel. Broke my phone and was returning to Kochi so went to same hostel, Nasru was a life saver and brought me to a place to get the phone fixed for a good price, when we couldn’t collect that night, he brought it round in the morning. Top fella, brings all the friendly vibes to the hostel, he got us all involved in Holi festival couple weeks previous when I was there!
daha fazlasını göster
Erkek, 25-30

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Air Conditioning
  • Okuma Lambası
 • Hizmetler

  • Havaalani Transferlierí
  • 24 saat Resepsiyon
  • Kat Hizmetleri
 • Eğlence

  • Masa oyunları
  • Futbol

Cochin'da Daha Fazla hostels