Sürdürülebilirlik Seviye 1
Ücretsiz WiFi

The Hosteller Mussoorie, Mall Road

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 8 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

8.5
Harika
33 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Dört dörtlük Temizlik

özellik Açıklama

Mall Road'un hemen yanında yer alan The Hosteller Mussoorie Mini'nin her odası panoramik vadi manzarasına sahiptir. 4 yatakhane ve 4 özel odası, oyun odası ve enerji dolu ortak alanlarıyla şehir hayatından mükemmel bir kaçış. Modern bir yaklaşım göz önünde bulundurularak mekan, dinamik bir tasarım stilini içerecek şekilde dönüştürüldü. Katları birbirine bağlayan sarmal merdiven, Portekiz esintili ahşap mobilyalar, geniş poster yatakları ve minimalist konsept, hosteli son derece benzersiz kılmaktadır.

İçeri girdiğinizde sizi sevimli bir kütüphane alanı karşılıyor. İlginç kitaplarla dolu olması nedeniyle tüm kitap severler için bir cennettir. Bu süper rahat sandalyelerde oturup bir fincan çayınızı yudumladığınızı ve kendinizi Ruskin Bond dünyasında kaybettiğinizi hayal edin! Oldukça rüya gibi, değil mi? Bu sessiz ve huzurlu kaçışta diğer gezginlere katılırken tüm endişelerinizi geride bırakın ve tüm stresi üzerinizden atın. Kasabaya yakın ama sakin olan bu pansiyon, en iyi dağ hayatını yaşamak isteyen tüm yazarlar, sanatçılar, yaratıcı ruhlar ve seyahat severler içindir.

Hosteller, sırt çantalı gezgin pansiyonlarından oluşan bir zincirdir ve sırt çantalı genç gezginler için çok uygundur. Marka olarak ailelere tavsiye etmiyoruz, 18 yaş altı kişilerin bizimle konaklamasına izin vermiyoruz ve yasal vasileriyle seyahat etseler dahi 18 yaş altı çocukların veya bebeklerin otelimize kabulüne izin vermiyoruz.

Mall Road'daki su boru hattı inşaatı çalışmaları nedeniyle tüm yolların (Chowk Kütüphanesi'nin her iki yanından ve resim sarayından) kapalı olduğunu lütfen unutmayın.
Mall Road'da (özel ve sarı plakalı) 4 tekerlekli ve 2 tekerlekli araçlara izin verilmez.
Konuklar kendi araçlarıyla geliyorsa, aracını Library Chowk'un yakınına park etmek zorunda kalacaklardır. Çok seviyeli bir park yeri var ve yaklaşık 100 Mtr aşağıya iniyor. Konukların TH Mussoorie Alışveriş Merkezi Yolu'na kolayca ulaşabileceği Padmini Niwas tabelası (yukarı doğru) bulunmaktadır.

Lütfen seyahat yönünün altında bulun.

Dehradun tren istasyonundan Mussoorie kütüphanesine giden bir taksiye/otobüse binin. Taksi ücretleri 350 Rs/-, otobüs ise 70 Rs/-'dir. Kütüphaneden sola dönün ve 'Mussoorie'yi Seviyorum' yazan bir pano göreceksiniz. Daha sonra Tibet Pazarı Gali üzerinden aşağı indiğinizde Hosteller Mussoorie Mini'ye ulaşırsınız.

Giriş - 13:00 - 23:00
Çıkış - 11:00

Tesise ulaşmak için 5 dakikalık eğimli bir yürüyüşün ardından yaklaşık 50 merdiven çıkacağını lütfen unutmayın.

Hosteller'deki Unbox Cafe'de yumurtalı ve vejetaryen seçenekler servis edilmektedir. Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.
Kafe Zamanlaması: 08:00 - 14:00 ve 18:00 - 23:00
Ziyaretçi Zamanlaması: 10:00 - 20:00


Sokağa çıkma yasağı yok.

Marka altındaki farklı hosteller için yılın belirli zamanlarında özel politikalar geçerli olabilir ve bu politikalar check-in sırasında bildirilecektir.

Rezervasyon onayı için varış tarihinden önce herhangi bir zamanda toplam tutar konuktan ön ödeme olarak alınacaktır; konuğun ön ödemeyi yapmaması durumunda rezervasyon iptal edilebilir.

Hostellerimizde kabul edilen ödeme şekilleri: Nakit, Banka kartı, Kredi kartı ve UPI'ler.

Oda ücretlerine vergiler dahil değildir. Vergiler dahil değildir; gecelik 7500 INR'nin altındaki odalar için %12 vergi uygulanacaktır; Gecelik 7500 INR'nin üzerindeki bir oda için %18 oranında ekstra vergi ücreti uygulanacaktır.

Misafir, check-in sırasında ilave yataktan yararlanabilir. İlave yatak müsaitlik durumuna bağlıdır.

Misafirin giriş saatinden erken gelmesi durumunda, misafir giriş saatine kadar ortak alan/kafede vakit geçirebilir. (Ancak konuklar sabah 5:30-6 gibi erken bir saatte geliyorsa, iyi bir gece uykusu sağlamak için bir önceki gece için yatak rezervasyonu yaptırmanız önemle tavsiye edilir).

Geç check-out önceden talep üzerine ve müsaitlik durumuna bağlı olarak yapılabilir.

Seyahat edenler, ilgili şehirlerden geç ayrılma durumunda bagajlarını check-out sonrasında hostelin vestiyerinde tutabilirler.

3 veya 4 kişinin birlikte seyahat etmesi durumunda aynı yurt odasında konaklamayı garanti edemeyiz. Belirli bir özel oda kategorisindeki odanın tahsisi müsaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu kesinlikle check-in zamanına kadar müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Sadece yatakhanelerde kilitli dolap sağlıyoruz. Konukların değerli eşyalarını saklayabilecekleri her yatakta ekli bir dolap bulunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde dolap için bir kilit taşımanız tavsiye edilir. Ancak resepsiyondan asma kilit almak müsaitlik durumuna bağlı ve ek ücrete tabi olacaktır. Kilit taşımanız tavsiye edilir.

Konuğun herhangi bir hareketinin hostel tarafından uygunsuz görülmesi veya uygunsuz davranışın hostelin dikkatine sunulması durumunda hostel, misafire karşı işlem yapma hakkını saklı tutar. Konunun tam bir adalet içinde ele alınmasını sağlamak için idare tarafından gerekli soruşturmaların yürütüleceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm iptallerde, giriş tarihinden 7 gün önce bilgi verilmesi durumunda %100 para iadesi yapılabilir. İptallerin giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde gerçekleşmesi durumunda, HİÇBİR geri ödeme yapılmaz ve %100 iptal ücreti alınır. Konuk gelmezse rezervasyonun toplam tutarı tahsil edilecektir.

İade edilmeyen rezervasyonlar, herhangi bir zamanda iptal edilmesi durumunda herhangi bir geri ödeme alma hakkına sahip değildir.

Misafirin herhangi bir hosteldeki konaklama süresini uzatmak istemesi durumunda rezervasyondan faydalanılması müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Oda, önceki rezervasyonun yapıldığı fiyatlara göre değil, web sitesinde devam eden fiyatlara göre sağlanacaktır.

Bagaj veya kişisel eşyaların kaybolmasından pansiyon yönetimi sorumlu tutulamaz. Misafirler eşyalarını hiçbir zaman başıboş bırakmamaya dikkat etmelidir.

Kafe saatleri ve müsaitlik durumu bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir; konuklar bunun için resmi web sitemize başvurabilirler.

Kafeterya işlemleri sezonluk olup, check-in sırasında hostelin resepsiyonundan da onay alınabilir.

Hostellers Unbox kafede yumurtacı ve vejetaryen seçenekler sunulmaktadır.

Yemekler oda tarifesine dahil olmayıp, tesis içi kafelerimizde alakart olarak sunulmaktadır.

Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.

Misafirler dışarıdan yiyecek sipariş edebilir ve yalnızca belirlenmiş yemek alanlarında ve özel odalarda tüketebilir.

Uyuşturucu/Madde/Alkol kullanımı tüm pansiyonlarımızda KESİNLİKLE yasaktır. Herhangi birinin konaklaması sırasında uyuşturucu/alkol bulundurduğu veya kullandığı tespit edilirse, bu kişi hakkında sıkı işlem yapılacak ve kişinin derhal pansiyonu boşaltması istenecek ve pansiyonlarımızda sonsuza kadar kalma kara listeye alınacaktır.

Tüm pansiyonlarımızda özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Yurtlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır.

Uyuşturucu kullanımı, misafir ve rezervasyon politikalarına uyulmaması, uygunsuz davranışlar (Fiziksel/zihinsel/sözlü veya her türlü), hırsızlık, kişisel hijyen, vandalizm, vandallık, izinsiz giriş, aidatların ödenmemesi/ödenmesinde gecikme, konukların diğer rahatsızlıkları veya bu tür yersiz eylemler. Tüm bu durumlarda misafirden herhangi bir para iadesi yapılmaksızın tesisi derhal boşaltması istenecektir.

Bu tesiste güç yedekleme mevcut değildir.

Konaklama maliyetlerimizi tüm misafirlerimiz için mümkün olduğunca uygun tutmak amacıyla kilit, banyo seti ve havlu gibi belirli olanaklar için kullandıkça öde sistemini benimsedik. Bu ürünleri ücretli olarak sunarak odalarımızın taban fiyatlarını daha düşük tutabiliyoruz ve pansiyonumuzu bütçesine duyarlı seyahat edenlerin erişebileceği hale getiriyoruz. Farklı gezginlerin farklı tercihleri ​​ve gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle tekliflerimizde esneklik sağlamayı amaçlıyoruz. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

8.5
Harika
33 Yorumları
 • Güvenlik
  9.3
 • Yer
  9
 • Çalışanlar
  9.3
 • atmosfer
  8.3
 • Temizlik
  7.8
 • Ekonomik
  8
 • Tesisler
  8

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Sürdürülebilirlik Seviye 1

Bu hostel, Sürdürülebilirliğe Giden Merdiven'in temellerini kavrayarak olumlu bir sosyal ve çevresel etki yaratan uygulamaları hayata geçirmeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi

Yer

Son Değerlendirmeler

5.4
Oy
11.05.2024
The property was way below expectations particularly from a cleanliness point of view. The property was stinking of sewage in some of the common areas. There was a rat in our dorm (4-bed mixed dorm), we pointed it out to the hostel staff and they were unable to drive it away. To make matters worse, there was rat poop on 2 of the beds and in the storage space. All in all, a stinker of an experience for me and my co-traveller. Do not recommend this hostel if hygiene is a consideration for you.
daha fazlasını göster
Erkek, 25-30
10
Süper
23.03.2024
It was an amazing experience and I would recommend it strongly to anyone visiting mussorie
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
10
Süper
15.03.2024
The hosteller, mussoorieHad all the amenities equipped.The rooms were clean, the bathroom were too.The sheets has been washed.The view from the hostle is the best,It has a great workspace in the B block.And a good chilling common area in A block.You can use either of the block with any bookings.FYIIf you are traveling with Yellow board, request to call the hostel to know how to reach there as yellow boards aren't allowed in Mall road.Note , thers an alternative route (parallel to Mall road)
daha fazlasını göster
Erkek, 25-30

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Ortak oda
  • Tavan Vantilatörü
 • Hizmetler

  • Kiralık havlular
  • 24 saat Resepsiyon
  • Kat Hizmetleri
 • Yiyecek-İçecek

  • Café

Mussoorie'da Daha Fazla hostels