Sürdürülebilirlik Seviye 1
Ücretsiz WiFi

The Hosteller Shimla

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 8 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

8.7
Harika
74 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Shimla Alışveriş Merkezi Yolu üzerinde yer alan The Hosteller Shimla, konfor, stil ve güzelliğin simgesidir. Bu yepyeni sırt çantalı gezgin hosteli üç katlıdır ve 21 lüks odaya sahiptir; çoğundan daha fazla alan ve konfor sağlar. Geniş yatakhaneler veya lüks özel odalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz; herhangi bir arkadaş grubu için mükemmel. Hostel ayrıca onu farklı kılan, belirgin bir şekilde akıllı tasarım estetiğine sahiptir. Canlı bir sırt çantalı gezgin hostelinin konforundan ve sıcaklığından vazgeçmek zorunda kalmadan, modern ve havalı iç mekanın keyfini çıkaracaksınız. Hostelin zemin katında ortak alan ve doğrudan Mall Road manzaralı özel bir çatı kafesi bulunmaktadır.

Önemli Not:
Hosteller, sırt çantalı gezgin pansiyonlarından oluşan bir zincirdir ve sırt çantalı genç gezginler için çok uygundur. Marka olarak ailelere tavsiye etmiyoruz, 18 yaş altı kişilerin bizimle konaklamasına izin vermiyoruz ve yasal vasileriyle seyahat etseler dahi 18 yaş altı çocukların veya bebeklerin otelimize kabulüne izin vermiyoruz.
Giriş - 13:00 - 23:00

Çıkış - 11:00

Hosteller'deki Unbox Cafe'de yumurtalı ve vejetaryen seçenekler servis edilmektedir. Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.

Kafe Zamanlaması: 08:00 - 14:00 ve 18:00 - 23:00

Hosteller Shimla, pitoresk manzaraların yanı sıra The Mall Road'a yakın konaklama deneyimini yaşamak isteyen gezginler içindir. Alışveriş merkezi yoluna sadece yürüyerek erişilebildiğini ve bizim de öyle olduğumuzu akılda tutarak (asansör park yerinden 10 - 12 dakika uzaklıkta yer alıyoruz).

Ziyaretçi Zamanlaması: 10:00 - 20:00


Lütfen seyahat yönünün altında bulun.

Asansör için yeni otobüs durağından bir taksiye/otobüse binin.

Asansör gişesinden Rs 10/- biletini alın ve alışveriş merkezi yoluna doğru ilerleyin.

Ön tarafta Indira Gandhi spor kompleksini göreceksiniz.

Sol tarafa doğru Hint bankasına doğru giden yukarı doğru bir patika olacak, o patikayı takip edin ve 10 dakika yürüyün, sizi doğrudan The Hosteller'e bırakacaktır.

Hosteller Shimla Rotası - https://goo.gl/maps/maNX9gY82ga7aGh56

• Yol 1: Daha uzun ama kullanışlı ~ 20 Dak. yürüyüş https://goo.gl/maps/khWWeBPaknW6DWLDA

• 2. Yol: Daha kısa ama oldukça dik ~ 15 dk. yürüyüş https://goo.gl/maps/m8ujiHQ62xSvjVUw5

Diğer sorularınız için doğrudan bizimle iletişime geçin.

Sokağa çıkma yasağı yok.

Marka altındaki farklı hosteller için yılın belirli zamanlarında özel politikalar geçerli olabilir ve bu politikalar check-in sırasında bildirilecektir.

Rezervasyon onayı için varış tarihinden önce herhangi bir zamanda toplam tutar konuktan ön ödeme olarak alınacaktır; konuğun ön ödemeyi yapmaması durumunda rezervasyon iptal edilebilir.

Hostellerimizde kabul edilen ödeme şekilleri: Nakit, Banka kartı, Kredi kartı ve UPI'ler.

Oda ücretlerine vergiler dahil değildir. Vergiler dahil değildir; gecelik 7500 INR'nin altındaki odalar için %12 vergi uygulanacaktır; Gecelik 7500 INR'nin üzerindeki bir oda için %18 oranında ekstra vergi ücreti uygulanacaktır.

Misafir, check-in sırasında ilave yataktan yararlanabilir. İlave yatak müsaitlik durumuna bağlıdır.

Misafirin giriş saatinden erken gelmesi durumunda, misafir giriş saatine kadar ortak alan/kafede vakit geçirebilir. (Ancak konuklar sabah 5:30-6 gibi erken bir saatte geliyorsa, iyi bir gece uykusu sağlamak için bir önceki gece için yatak rezervasyonu yaptırmanız önemle tavsiye edilir).

Geç check-out önceden talep üzerine ve müsaitlik durumuna bağlı olarak yapılabilir.

Seyahat edenler, ilgili şehirlerden geç ayrılma durumunda bagajlarını check-out sonrasında hostelin vestiyerinde tutabilirler.

3 veya 4 kişinin birlikte seyahat etmesi durumunda aynı yurt odasında konaklamayı garanti edemeyiz. Belirli bir özel oda kategorisindeki odanın tahsisi müsaitlik durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu kesinlikle check-in zamanına kadar müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Sadece yatakhanelerde kilitli dolap sağlıyoruz. Konukların değerli eşyalarını saklayabilecekleri her yatakta ekli bir dolap bulunmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde dolap için bir kilit taşımanız tavsiye edilir. Ancak resepsiyondan asma kilit almak müsaitlik durumuna bağlı ve ek ücrete tabi olacaktır. Kilit taşımanız tavsiye edilir.

Konuğun herhangi bir hareketinin hostel tarafından uygunsuz görülmesi veya uygunsuz davranışın hostelin dikkatine sunulması durumunda hostel, misafire karşı işlem yapma hakkını saklı tutar. Konunun tam bir adalet içinde ele alınmasını sağlamak için idare tarafından gerekli soruşturmaların yürütüleceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm iptallerde, giriş tarihinden 7 gün önce bilgi verilmesi durumunda %100 para iadesi yapılabilir. İptallerin giriş tarihinden sonraki 7 gün içinde gerçekleşmesi durumunda, HİÇBİR geri ödeme yapılmaz ve %100 iptal ücreti alınır. Konuk gelmezse rezervasyonun toplam tutarı tahsil edilecektir.

İade edilmeyen rezervasyonlar, herhangi bir zamanda iptal edilmesi durumunda herhangi bir geri ödeme alma hakkına sahip değildir.

Misafirin herhangi bir hosteldeki konaklama süresini uzatmak istemesi durumunda rezervasyondan faydalanılması müsaitlik durumuna bağlı olacaktır.

Oda, önceki rezervasyonun yapıldığı fiyatlara göre değil, web sitesinde devam eden fiyatlara göre sağlanacaktır.

Bagaj veya kişisel eşyaların kaybolmasından pansiyon yönetimi sorumlu tutulamaz. Misafirler eşyalarını hiçbir zaman başıboş bırakmamaya dikkat etmelidir.

Kafe saatleri ve müsaitlik durumu bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir; konuklar bunun için resmi web sitemize başvurabilirler.

Kafeterya işlemleri sezonluk olup, check-in sırasında hostelin resepsiyonundan da onay alınabilir.

Hostellers Unbox kafede yumurtalı ve vejetaryen seçenekler servis edilmektedir.

Yemekler oda tarifesine dahil olmayıp, tesis içi kafelerimizde alakart olarak sunulmaktadır.

Sırt çantalı seyahat kültürünü ve topluluk ruhunu sürdürmek için tüm kafelerimizde self servisi teşvik ediyoruz.

Misafirler dışarıdan yiyecek sipariş edebilir ve yalnızca belirlenmiş yemek alanlarında ve özel odalarda tüketebilir.

Uyuşturucu/Madde/Alkol kullanımı tüm pansiyonlarımızda KESİNLİKLE yasaktır. Herhangi birinin konaklaması sırasında uyuşturucu/alkol bulundurduğu veya kullandığı tespit edilirse, bu kişi hakkında sıkı işlem yapılacak ve kişinin derhal pansiyonu boşaltması istenecek ve pansiyonlarımızda sonsuza kadar kalma kara listeye alınacaktır.

Tüm pansiyonlarımızda özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Yurtlarda sigara içmek kesinlikle yasaktır.

Uyuşturucu kullanımı, misafir ve rezervasyon politikalarına uyulmaması, uygunsuz davranışlar (Fiziksel/zihinsel/sözlü veya her türlü), hırsızlık, kişisel hijyen, vandalizm, vandallık, izinsiz giriş, aidatların ödenmemesi/ödenmesinde gecikme, konukların diğer rahatsızlıkları veya bu tür yersiz eylemler. Tüm bu durumlarda misafirden herhangi bir para iadesi yapılmaksızın tesisi derhal boşaltması istenecektir.

Bu tesiste güç yedekleme mevcut değildir.

Konaklama maliyetlerimizi tüm misafirlerimiz için mümkün olduğunca uygun tutmak amacıyla kilit, banyo seti ve havlu gibi belirli olanaklar için kullandıkça öde sistemini benimsedik. Bu ürünleri ücretli olarak sunarak odalarımızın taban fiyatlarını daha düşük tutabiliyoruz ve pansiyonumuzu bütçesine duyarlı seyahat edenlerin erişebileceği hale getiriyoruz. Farklı gezginlerin farklı tercihleri ​​ve gereksinimleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle tekliflerimizde esneklik sağlamayı amaçlıyoruz. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

8.7
Harika
74 Yorumları
 • Güvenlik
  9.1
 • Yer
  8.7
 • Çalışanlar
  8.9
 • atmosfer
  8.5
 • Temizlik
  9.2
 • Ekonomik
  8.5
 • Tesisler
  8

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Sürdürülebilirlik Seviye 1

Bu hostel, Sürdürülebilirliğe Giden Merdiven'in temellerini kavrayarak olumlu bir sosyal ve çevresel etki yaratan uygulamaları hayata geçirmeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi

Yer

Son Değerlendirmeler

8.3
Harika
09.04.2024
The place is nearby mall road with a good view of whole city. Visit if you are looking a place near mall road. Last 5 mins climb is bit hard because of steep slope.
daha fazlasını göster
Erkek, 31-40
9.4
Süper
09.04.2024
Comfortable beds, our room was cleaned every day, bathroom cleaned and refilled with toilet paper daily. Our room got cold occasionally, not sure if they offer heating options.
daha fazlasını göster
Erkek, 25-30
9.1
Süper
17.03.2024
great place, staff very friendly. but location is on top of massive hill so but of a pain to get to.
daha fazlasını göster
Erkek, 18-24

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Kilitli Dolaplar
  • Ortak oda
 • Hizmetler

  • Çamaşırhane Tesisleri
  • Havaalani Transferlierí
  • Kiralık havlular
  • Bavul Saklama
  • 24 saat Resepsiyon
  • Tur / Seyahat Danışma Masası
  • Kat Hizmetleri
 • Yiyecek-İçecek

  • Mevcut Yemekler
  • Café
 • Eğlence

  • Masa oyunları
  • Wi-Fi

Shimla'da Daha Fazla hostels