Ücretsiz WiFi

My Mate’s Place Gili Air

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 4 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

9.0
Süper
37 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Gili Air, sessiz dinlenme, harika restoranlar, heyecan verici aktiviteler ve muhteşem konaklama seçenekleri arasında mükemmel bir denge kurar.

Yakın zamanda bu sitenin yönetimini devraldığımız için şu anda sahil tarafında yeni bir Havuz ve Restoran/Bar alanı inşa ediyoruz. İnşaatın Noel 2023'ten önce tamamlanmasını bekliyoruz

Plaj barlarının fotoğrafları doğrudan komşumuzdur ve adanın bu harika tarafının tadını çıkarmak için kolay erişim sağlarken, ortak alanlarımızı diğer Gili T hostelimizle aynı MMP seviyesine çıkarıyoruz.

Her zaman olduğu gibi varışta ÜCRETSİZ Bira!

Gili Air'in batı yakasında, eşsiz bir cennet deneyimi için lüks, dinlenme ve hizmet mükemmelliğinin etkileyici bir karışımını bulacaksınız. My Mate's Place Gili Air, yakın zamanda yenilenmiş 20 konforlu oda, yakın dalış okulu ve restoranlar ve sahilde konum sunmaktadır.

Uzak bir tropik ada kaçamağı arıyorsanız, My Mate's Place Gili Air'de cennet sizi bekliyor.

Şartlar ve koşullar:
İptal

Giriş tarihine 3 gün kala yapılan iptaller ücretsiz iptal edilebilir.


Giriş

Geç varış ayarlanmadığı sürece, rezerve edilen odalar, planlanan giriş tarihinde saat 18:00'e kadar giriş için tutulacaktır; bu tarihten sonra rezervasyon(lar) iptal edilmiş/kullanılmamış sayılacak ve My Mate's Place Gili Air kalan konaklama tarihleri ​​için rezerve edilen odayı/odaları diğer misafirlere devretme hakkına sahiptir.

İptal edilen/kullanılmayan rezervasyonlar için geri ödeme yapılmayacaktır.

En Erken Giriş Saati: 12:00

Çıkış yapmak

En Son Çıkış Saati: 11:00

Bagaj muhafazası, check-in öncesinde veya check-out sonrasında bagajlarını veya diğer kişisel eşyalarını muhafaza etmek amacıyla yalnızca halihazırda Hostelde kalan konukların kullanımına açıktır. Bagaj muhafaza olanaklarını kullanma riski size aittir.

My Mate's Place Gili Air, bagaj veya kişisel eşyaların kaybolmasından veya hasar görmesinden sorumlu olmayacaktır.

Zarar

Konaklamanız sırasında sizin veya tarafınızdaki herhangi bir kişinin (Otelde kalsın veya kalmasın) tahsis edilen oda(lar)a veya Hostel mülküne verdiği her türlü zarardan siz sorumlusunuz.

My Mate's Place Gili Air, kayıp, hasarı telafi etmek veya telafi etmek için kredi kartı ve/veya banka kartı bilgilerinizi saklama ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak adı geçen kart(lar)dan uygun göreceği tutarları tahsil etme veya borçlandırma hakkını saklı tutar. bunun sonucunda ortaya çıkan veya maruz kalınan masraflar veya harcamalar.

My Mate's Place Gili Air ayrıca bildirimde bulunmaksızın aleyhinize yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Sigara içmek

Tüm misafirlerimizi ilgilendirecek şekilde, her otel odası sigara içilmeyen oda konaklaması olarak kabul edilmiştir.

Bir misafirin ünitelerimizden birinde sigara içmesi veya sigara içilmesine izin vermesi durumunda, çıkış sırasında misafirin hesabına bir 'duman giderme ücreti' yansıtılacak veya ihlalin misafir çıkış yaptıktan sonra fark edilmesi durumunda gecikme ücreti olarak işleme alınacaktır. .

Kül tablalarının bulunduğu yerlerde sigara içilmesine izin verilmektedir.

Konaklamayı Reddetme Hakkı

My Mate's Place Gili Air, aşağıdaki nedenlerden dolayı herhangi bir kişiye/kişilere herhangi bir bildirimde bulunmaksızın konaklamayı reddetme ve herhangi bir geri ödeme veya tazminat yükümlülüğü olmaksızın herhangi bir rezervasyonu sonlandırma hakkını saklı tutar.

• Rezervasyonun sahte yollarla ödenmiş olması
• Rezervasyonun Royal Resort Gili Air yetkili acenteleri dışında herhangi biri tarafından değiştirilmiş olması veya
tahrif edilmiş veya tahrif edilmiş (bu durumda Royal Resort Gili Air bu tür rezervasyon belgelerini saklama hakkını saklı tutar)
• Check-in yapan kişi, Rezervasyonda adı geçen kişi olduğunu kanıtlayamıyor veya kanıtlayamıyor

My Mate's Place Gili Air ayrıca, kendi görüşümüze göre odayı sorumsuz bir şekilde veya rahatsız edici bir şekilde kullandığınıza kanaat getirmemiz halinde sizden Oteli terk etmenizi ve eşyalarınızı odadan derhal çıkarmanızı isteme hakkını saklı tutar. Size herhangi bir tazminat ve/veya geri ödeme yapılmaksızın odanın, Otel tesislerinin, diğer Otel misafirlerinin, personelin veya diğer kişilerin güvenliğini veya My Mate's Place Gili Air'in itibarını tehlikeye atabilir veya bunlara zarar verebilir ve/veya zarar verebilirsiniz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

My Mate's Place Gili Air, Rezervasyon Onayında/Onaylarında belirtilen oda(lar)ı ve Eklentileri bu Hüküm ve Koşullara uygun olarak sağlamaktan sorumludur.

Kontrolümüz dışındaki koşullar nedeniyle sözleşmeye konu olan hizmetleri veya bunlardan herhangi birini sağlayamama konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Eşimin Yeri Gili Air, kaza, ölüm, doğal afetler, su baskını, isyan, hırsızlık ve hatta ihmal eylemleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere olaylara karşı Misafirin güvenliğini garanti edecek konumda değildir.

Tüm etkinliklerin sağlık ve güvenlik açısından doğası gereği riskleri vardır ve My Mate's Place Gili Air, rezervasyonu yapılan herhangi bir etkinlik veya hizmetle ilgili hiçbir olaydan sorumlu olmayacaktır.

My Mate's Place Gili Air, Misafirin konaklaması sırasında Misafir odasında ve/veya My Mate's Place Gili Air mülkünde bırakılan eşyaların kaybolmasından veya hasar görmesinden sorumlu olmayacaktır.

Konukların, bagaj kaybı, kişisel eşya, hasar, kişisel yaralanma ve para/değerli eşya kaybını kapsayan sigorta yaptırmaları tavsiye edilir.

Dil Çatışması

Bu Hüküm ve Koşulların İngilizce metni ile herhangi bir çevirisi arasında herhangi bir çelişki veya tutarsızlık olması durumunda, İngilizce metin geçerli olacaktır.

Diğerleri
Varışta Ödeme: Nakit ve Kredi Kartı, ancak kredi kartı hizmet bedeli için ekstra ücret alınır.
Vergi dahil
Sokağa çıkma yasağı: 23:00'ten sonra Gürültü Yasağı
Resepsiyonun çalışma saatleri: 07:00 - 21:00 (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

9.0
Süper
37 Yorumları
 • Güvenlik
  9.1
 • Yer
  9.1
 • Çalışanlar
  9.4
 • atmosfer
  7.9
 • Temizlik
  9.6
 • Ekonomik
  9.3
 • Tesisler
  8.6

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Son Değerlendirmeler

8.6
Harika
13.05.2024
The power went out so facilities weren’t great but that’s not the hostels fault however the drinking water wouldn’t work so we had to buy bottled water instead. The pool is so nice and rooms are airconed and beds a super comfy, it is the other side from the doc but islands small. Staff were great, would go back
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
10
Süper
06.05.2024
Staff was amazing!! Pool was nice, as well as the rooms.
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
10
Süper
05.05.2024
Such a great hostel the rooms were so clean. All the staff were amazing, helpful and so friendly, we had a great time playing cards with them every night! Amazing view and great sunset spot. Super easy to hire bikes there and cycle around the island. The food was great too. Will definitely come back!
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Havlu dahil
  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Bisiklet Parkı
  • Air Conditioning
 • Hizmetler

  • Internet Erişimi
  • 24 Saat Güvenlik
  • Express check-in / out
  • Resepsiyon (sınırlı saatler)

Gili Air'da Daha Fazla hostels