Ücretsiz WiFi

Nomada Urban Beach Hostel

Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 4 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

9.8
Süper
133 Yorumları
Mükemmel Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Porto Riko'nun ilk hostel grubu olan Nomada Hostels'e hoş geldiniz. Tesislerimiz benzersiz, rahat bir tarza sahip cazibe, kişilik ve kültürle doludur.
Konaklamanızın tadını çıkarmanız için Ada Turları, El Yunque Rainforst'ta Yürüyüş, Bira ve Şarap Tadımları, Su Sporları, Tekne gezileri, Eski San Juan turları ve çok daha fazlası dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli yollar sunuyoruz.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR
Gizlilik Politikası

Nomada Hostels'e hoş geldiniz. Gizlilik Politikası, Nomada Urban Beach Hostel ve Nomada Beach Hostel'in web sitesinin işletimi, çevrimiçi hizmetleri ve tesis Giriş işlemleriyle bağlantılı olarak topladığı her türlü bilgiyle ilgilidir. Politika aynı zamanda toplanan bilgilerin nasıl kullanıldığını ve misafirlerin toplanan bilgilere nasıl erişebileceğini ve/veya düzeltebileceğini de içerir.
Misafirler kişisel veya hassas bilgileri açıklamadan web sitemize erişebilirler. Nomada Hostels, konuklardan kişisel bilgileri yalnızca Rezervasyonlar, Bize Ulaşın, Geri Bildirim ve Nomada Hostels ile ilişkili sosyal medya web siteleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çevrimiçi formların doldurulması üzerine toplar. Nomada Hostels, açıklanan bilgilerin güvenliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Rezervasyonlar

Nomada Hostelleri için rezervasyonlar doğrudan web sitemiz ve/veya Booking.com, Expedia, Hostelworld ve Airbnb gibi üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla yapılabilir. Bu siteler, ad ve soyadı, tam fatura/ev adresi, e-posta adresi ve iletişim numarası dahil olmak üzere kişisel bilgilerin açıklanmasını gerektirir. Bu siteler, Nomada Hostels ile ilgisi olmayan kendi gizlilik politikalarını sürdürmektedir.
Her rezervasyon için resmi olarak verilmiş geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesi (Sürücü Belgesi ve/veya Pasaport) ve geçerli bir kredi kartı (Visa, Mastercard, Amex, Discover) gerekmektedir. Ön ödemeli kartlar veya nakit kabul edilmemektedir. İstisna yok.
Her rezervasyon için bir Güvenlik Depozitosu gereklidir ve hasarlar ve/veya ödenmemiş oda ücretleri için ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kullanılabilir.
Özel Odalar için 75$
Yurtlar için 50$
Yukarıdakilerin hiçbirinin geçerli olmaması durumunda, check-out gününde güvenlik teminatı iade edilecektir. Finans kurumunuza bağlı olarak, depozitoların gönderilmesi 7-10 gün kadar sürebilir.

Garanti Politikası

Nomada Hostels'in konuklarına web sitemiz aracılığıyla reklamı yapılan ve rezervasyon yapılan oda, hizmet ve olanaklar garanti edilmektedir. Buna üçüncü taraf web siteleri tarafından reklamı yapılan hizmetler veya olanaklar dahil değildir.
Çocuklar
Nomada Hostelleri yalnızca yetişkinlere yönelik konaklama birimleridir. 18 yaş altı kimsenin girişine izin verilmeyecektir. Hiçbir istisna geçerli değildir.
Evcil Hayvanlar
Nomada Hostels'e evcil hayvan kabul edilmemektedir.
İptaller

İade Edilebilir Fiyatlar:

Bir rezervasyon, yalnızca İade Edilebilir Oda Fiyatımız kapsamında yapılan rezervasyonlarda ceza ödemeden 72 saat öncesine kadar iptal edilebilir.
72 saatlik süreyi aşan iptallerde geri ödeme yapılmaz.
Varıştan itibaren 72 saatten daha kısa bir süre içinde yapılacak herhangi bir değişiklik tarihi, yatakhaneler için 15 ABD Doları ve özel odalar için 25,00 ABD Doları tutarında olacaktır.
Bir misafirin rezervasyonda yapılan herhangi bir bilgiyi düzenlemesi gerekiyorsa lütfen Konu satırındaki rezervasyon numaranızı e-postayla göndererek Nomada Hostels ile iletişime geçin veya bizi doğrudan 787.470.2328 numaralı telefondan arayın.

İade Edilmeyen Fiyatlar:

Nomada'nın İade Edilemez Fiyatı kapsamında yapılan rezervasyonlara hiçbir şekilde geri ödeme yapılmayacaktır. Hiçbir istisna geçerli değildir.
Booking.com, Expedia, Hostelworld ve Airbnb dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla yapılan rezervasyonlar, kendi İptal ücretlerini ve Politikalarını korur. Bu iptal politikalarının Nomada Hostels ile hiçbir bağlantısı yoktur. Hiçbir ücret paylaşılmamaktadır.

10+ kişilik gruplar

10 yaş üstü gruplar için toplam rezervasyon tutarının %50'si oranında depozito talep edilecektir. Geri kalan bakiye, varış tarihinden 45 gün önce kayıtlı kredi kartından tahsil edilecektir.
Grup İptalleri
Grup Rezervasyonları varış tarihinden 45 gün önce iptal edilirse, ilk depozitonun %25'i iade edilecektir. Toplam rezervasyonun %50'si 45 günlük sürenin sonunda iade edilmeyecektir. Varış tarihine 30 gün kala yapılan iptallerde iade yapılmaz.

Rezervasyona Gelmeme

Misafirin/Misafirlerin rezervasyona gelmemesi durumunda Nomada, rezervasyon ücretinin tamamını kayıtlı kredi kartından tahsil etme hakkını saklı tutar.

Otopark

Park yeri garanti edilmez. Konukların çevredeki alana park etmeleri ve yerel sokak yasalarına ve kurallarına uymaları tavsiye edilir.
Kendi Kendine Giriş
Nomada Hostelleri, Self Check-in özelliği olan bir tesistir.
Giriş saatleri saat 15.00'te başlar ve saat 15.00'ten sonra istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz. Saat 15:00'ten önce gelmeniz durumunda bagajınızı muhafaza için bırakabilirsiniz.
Misafirlerimizin, varış tarihinde en geç saat 15.00'e kadar Misafir Sözleşmesi ve COVID-19 Protokolü belgelerini doldurmaları gerekmektedir. Varış gününde, doldurulmuş bu belgeler bize ulaştıktan sonra oda bilgilerinizi ve erişim kodlarınızı SMS ve e-posta yoluyla size göndereceğiz. Mesajlarımızın size ulaşabilmesi için lütfen iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun! Güler yüzlü personelimiz normal çalışma saatleri içerisinde tesiste olacaktır, olmadığımız zamanlarda ise bizi her zaman arayabilirsiniz.

Geç varış
Belgelerin varış günü saat 15:00'ten önce tamamlanmaması durumunda 25 ABD doları tutarında ücret alınır.
22.00-08.00 saatleri arasında gelen misafirler geç gelenler olarak kabul edilir ve rezervasyonlarına 25 ABD doları tutarında ücret eklenir. Personelimiz yolcuların ihtiyaçlarına duyarlıdır ve geç gelenleri duruma göre karşılamaya hazırdır. Lütfen varış saatinizi etkileyecek değişen seyahat saatlerini Nomada Hostels'e derhal bildirin. Sabahın erken saatlerinde varış saati/saatleri için konuklardan tam günlük ücret alınacaktır; çünkü bu, bir önceki gün giriş işlemi olarak kabul edilecektir.

Otomatik Çıkış
Çıkış saati 11.00'dir.

Konukların en geç saat 11:00'e kadar tesisten ayrılmaları gerekmektedir.
Geç çıkış talepleri saat 13.30'a kadar ve müsaitlik durumuna bağlıdır.
Geç Çıkış ücretleri Yurt Odaları için 15 USD, Özel Odalar için 20 USD'dir.
Misafirin/Misafirlerin orijinal rezervasyon tarihinden önce çıkış yapması gerekiyorsa, orijinal rezervasyon tarihlerinin kalan bakiyesinden yine de sorumlu olacaklardır.
Uyumsuzluk
Hostel kurallarına, federal veya eyalet yasalarına uyulmaması veya diğer hostel misafirlerine ve/veya mülke yönelik tehditler nedeniyle bir misafirin/misafirlerin rezervasyonun tamamlanmasından önce Nomada Hostels'ten ayrılmalarının istenmesi durumunda herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır. zaten ödendi.
Nomada Hostels, meydana gelebilecek maddi zararlar için kayıtlı kredi kartını kullanma hakkını saklı tutar. Konuklara, ilk rezervasyonda verilen iletişim bilgileri aracılığıyla maddi hasar ücretleri hakkında bilgi verilecektir.
Kurallar ve düzenlemeler
Nomada Hostels, tüm misafirler ve çevredeki mahalleler için eğlenceli ve güvenli bir ortam yaratmaya çalışmaktadır. Konukların güvenliğini ve mahremiyetini garanti altına almak için Nomada Hostel'in tüm ortak alanları aşağıdaki kural ve düzenlemelere tabidir:
Nomada Hostels, tüm Konuklara karşı düşünceli davranır ve tüm ortak alanlarda saat 22.00'den 08.00'e kadar sessiz çalışma saatleri uygular.
Nomada Hostels, yasa dışı uyuşturucuların kullanımını kesinlikle yasaklar ve reşit olmayanların içki içmesini yasaklar. Reşit olmayan bireylerin alkollü içecek tüketimine izin verilmektedir.
Tütün ürünlerinin kullanımına yalnızca belirlenen alanlarda izin verilmektedir.
Nomada Hostels, saldırgan davranışlar sergileyen veya sarhoşluk belirtileri gösteren misafirlerin erişimini kısıtlama hakkını saklı tutar. Uyumsuzluk, para iadesi yapılmadan ayrılmanın istenmesiyle sonuçlanabilir.
Kayıtlı Olmayan Misafirler
Ziyaretçilerin lobi alanını geçmesine izin verilmemektedir. Kayıtlı misafirlerden, olanakları kullanan herhangi bir dışarıdan parti için 40 $ ek ücret alınacaktır ve bu grubun tesisi terk etmesi istenecektir.

Yönetmek
Ortak yurt odalarında ve/veya ortak alanlarda cinsel aktivite kesinlikle yasaktır. Uyulmaması durumunda, rezervasyonu para iadesi olmaksızın derhal iptal etme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bize Ulaşın
Nomada Urban Beach Hostel, 'bize ulaşın' bağlantısı aracılığıyla kişisel olarak tanımlanabilir veya hassas bilgilerin verilmemesini talep eder ve bu şekilde verilen bilgilerin güvenliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Herhangi bir zamanda, tarih, oda tipi veya misafir sayısı ile ilgili olmayan bir rezervasyonda yapılan bilgileri düzenlemeniz gerekirse, lütfen info@nomadahostel.com adresinden bizimle iletişime geçin ve rezervasyon numarasını e-postaya ekleyin. (Auto-translated from original language)

Yorumlar ve Puanlar

9.8
Süper
133 Yorumları
 • Güvenlik
  10
 • Yer
  9.6
 • Çalışanlar
  10
 • atmosfer
  9.6
 • Temizlik
  10
 • Ekonomik
  9.6
 • Tesisler
  10

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Yer

Son Değerlendirmeler

10
Süper
10.03.2024
I feel like I really lucked out. I had overbooked myself at the other Nomada and was moved over to this one. The facilities had a pool, a clean kitchen a fantastic staff very clean bathrooms, and dorm rooms. I can’t say enough good things. The location is close to the airport too.
daha fazlasını göster
Erkek, 41+
9.4
Süper
07.03.2024
The beds are very uncomfortable and the shower pressure is terrible. But it was a great environment and very social! And close to the beach
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
10
Süper
25.12.2023
The place was so quiet I wasn’t sure there were other guests. Would definitely book again.
daha fazlasını göster
Bayan, 41+

Tesisler

 • Ücretsiz

  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Ücretsiz WiFi
 • Genel

  • Kilitli Dolaplar
  • Ortak oda
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Air Conditioning
  • Mutfak
  • Açık Teras
  • Kartlı Telefonlar
 • Hizmetler

  • Bavul Saklama
  • Geç çıkış
  • Resepsiyon (sınırlı saatler)
 • Yiyecek-İçecek

  • Çay / Kahve yapma İmkanları

San Juan'da Daha Fazla hostels