Ücretsiz iptal Ücretsiz iptal için 3 günden daha öncesinden rezervasyon yaptırın.

8.0
Harika
161 Yorumları
Muhteşem Konum
Süper Personel
Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Happy Rome offers accommodation in Rome and features free WiFi.

We are located in the centre of Rome. Porta Maggiore is 400 m from Happy Rome, while Sapienza University of Rome is 900 m from the property. The nearest airport is Rome Ciampino Airport, 12 km from the property. Central Station is a great choice for travellers interested in roman ruins, history and monuments. You can easily reach the metro stations A and B that is just 10 minutes walking from the hostel, we're very close from the main Station Termini very easy to find us.

We offer well-equipped private and dorm rooms. Our rooms are very clean and comfortable for every tourists, we have some locker that you can use it. Private rooms: Large double bed, free WI-FI, street view from window. Dorm rooms with street view and free WI-FI.

Happy Rome's Policies & Conditions:

Check in from 14:00 to 23:00 pm.
Check out before 10:00 am.
NO COOKING ALLOWED.

Cancellation policy: 48 hours before arrival.
Payment upon arrival by cash

Taxes not included - occupancy tax 3.50 EUR per person per night.
NO Breakfast

General:
No curfew.

Non smoking.
16:00 to 23:00 Reception.

Yorumlar ve Puanlar

8.0
Harika
161 Yorumları
 • Güvenlik
  8.5
 • Yer
  8
 • Çalışanlar
  8.5
 • atmosfer
  6.5
 • Temizlik
  8.5
 • Ekonomik
  9.5
 • Tesisler
  6.5

Uygunluğu Kontrol edin

Giriş
Çıkış
Kişi Sayısı

Son Değerlendirmeler

2.0
Oy
22.05.2019
Bu yazıyı yazarken hostelde ne tarafından bile ısırıldığımı bilmediğim kırmızı noktalarımı kaşıyorum. Bir şeyler tarafından ısırılmamanız mümkün değil bu hostelde. İçeri girer girmez beyninizden vurulacağınız bir kokuyla karşılaşıp daha sonra ise burnunuzun bu kokuya alışması için dua ettiğiniz bir atmosferi var. Hijyenden bahsetmeyeceğim. Kahvaltıda reçel ve ekmeği tezgaha koymuş adam yiyelim diye. Buradan o adama sesleniyorum. Özünde iyi olabilirsin ama biz o kadar derine inmiyoruz be.
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
2.6
Oy
22.05.2019
Asla gitmeyin.Hosteli bulmak zordu. Resepsiyon denen hiçbir şey yokHintli bir adam bizi kapıda yalın ayak karşıladı.Tuvaleti ve banyoyu kullanmamıza izin vermedi.Mutfakta üzerimiZi değiştirdik ve çantalarımızı kilitli olmayan dolaplara bırakıp gezmeye çıktık.Hostel iki odadan ibaret bir daire.Odaya iğrenç bir koku sinmişti ve asla odadan çıkmadı.Hostel görevlisi çok kabaydı ve odaya kapıyı çalmadan girip çıktı. Kahvaltı için buzdolabındanortak kullanılan yağ ve reçel çıkardı.DONT GO,DISGUSTING!
daha fazlasını göster
Bayan, 18-24
2.0
Oy
22.05.2019
Service was really bad.They did not have security.Hostel It was very dirty.The beds were not comfortable.I do not recommend to anyone.It was really very bad.I did not even breakfast.
daha fazlasını göster
Erkek, 18-24

Tesisler

 • Eğlence

  • Wi-Fi