Easter Island'DAKI Hostels

6 Hostels in Easter Island, Sili
Organik, komisyonsuz algoritmamıza göre sıralanır.
La Casa del Kori Hostal
9.2Süper
(125)
Hostel- şehir merkezine 6.49km
La Casa del Kori Hostal, Paskalya Adası, Şili ve Dünya ile tanışmanıza yardımcı olacaktır.
Privatzimmer ab
€40.29
Dorm başlangıç fiyatı:
€28.11
Kona Tau
8.2Harika
(404)
Hostel- şehir merkezine 7.25km
Hostelimiz Kona Tau, Paskalya Adası'nın merkezinde, plajlara ve havaalanına sadece birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır.
Privatzimmer ab
€70.27
Dorm başlangıç fiyatı:
€23.42
Hostal Vaianny
Hostel- şehir merkezine 7.12km
At Hostal Vaianny, we blend comfort with culture, offering a peaceful refuge in Rapa Nui. Our vision is to be a cultural hub, advocating for sustainable and responsible tourism. We're committed to providing comfortable and accessible lodging where every guest...
Privatzimmer ab
€20.43
Müsait Dorm Yok
Mata Nui Eco Hostel
Hostel- şehir merkezine 6.44km
Welcome to Mata Nui Eco Hostel Welcome to your sustainable hostel in the heart of the magical Easter Island. Our eco hostel is located in Hanga Roa, just steps away from renowned landmarks such as the Catholic Church and the Hospital. We pride ourselves on...
Privatzimmer ab
€20.43
Dorm başlangıç fiyatı:
€25.54
Harepakoba
Hostel- şehir merkezine 4.95km
Geniş odalar, özel banyolar ve yemyeşil bitki örtüsüne sahip geniş alanların yanı sıra tam bir huzur ve konfor için ortak alanlar sunar.
Müsait Özel Oda Yok
Dorm başlangıç fiyatı:
€40.87
Easter Island Ecolodge
0.0
(2)
Otel- şehir merkezine 6.68km
Paskalya Adası Ecolodge - Geniş teraslara, daha az kirleten ve adamızın bakımını üstlenen güneş panellerine, yerel Rapa Nui bitki örtüsüne sahip geniş bahçelere sahiptir.
Privatzimmer ab
€90.95
Müsait Dorm Yok

Easter Island Hakkında

Hostelworld.com en iyi seçim online rezervasyon getiriyor hostels Easter Island. Müşteri yorumları okuyun Easter Island hostels görünümü gençlik hostels haritası Easter Island ve ücretsiz SMS teyitleri olarak özel teklifler için boşuna. Ve neden bizim almak görmek için iyi şeyler için kontrol ve yapmak değil Easter Island oradayken. Hostelworld.com için kesin bir rehber Easter Island Backpackers hostels.

SSS

Sili içindeki Diğer Yerler