Uyuni'DAKI Hostels

6 Hostels in Uyuni, Bolivya
Organik, komisyonsuz algoritmamıza göre sıralanır.
Piedra Blanca Backpackers Hostel
9.0Süper
(971)
Hostel- şehir merkezine 0.78km
Piedra Blanca Backpackers Hostel, Uyuni'nin sakin ve güvenli bir semtinde rahat özel odalar ve yatakhane odaları sunmaktadır.
Privatzimmer ab
€13.63
Dorm başlangıç fiyatı:
€10.53
Hotel Oasisa
8.7Harika
(14)
Hostel- şehir merkezine 0.72km
Hotel Oasisa Blanco, güler yüzlü personeliyle konuklarımızı mümkün olan en yüksek sıcaklıkla karşılamak için daha sade bir tasarıma sahiptir!
Privatzimmer ab
€11.28
Dorm başlangıç fiyatı:
€9.40
Hostal Yokoso
7.9Çok iyi
(32)
Otel- şehir merkezine 0.04km
Rahat odalar sunuyoruz! Uyuni şehrinin merkezinde olduğumuz için konumu mükemmel.
Privatzimmer ab
€9.40
Müsait Dorm Yok
Salcay Hotel
3.8
(91)
Otel- şehir merkezine 0.34km
Salcay Hotel is a friendly hotel located in the centre of Uyuni. Perfect location to discover the city of Uyuni. For your comfort the hotel offers: free Wi-Fi access throughout the property, free breakfast served daily from 7.30 am to 9.30 am, electric heaters....
Privatzimmer ab
€7.52
Müsait Dorm Yok
Chostel B&B
2.0
(9)
Otel- şehir merkezine 0.22km
Chostel is located 250 meters from the Plaza Arce, an emblematic place since it represents the historic center of Uyuni, in a radius of 350 square meters you will find markets, ATMs, pharmacies, travel agencies and everything the traveler needs to plan your...
Privatzimmer ab
€2.82
Müsait Dorm Yok
BOUTIQUE ATIPAX
8.0Harika
(8)
Otel- şehir merkezine 0.75km
Hotel Boutique Atipax, tuz bloklarından inşa edilmiş, benzersiz tasarımlara sahip, konforlu, modern bir oteldir. Dünyanın en büyük tuz çölü olan Uyuni tuz düzlüğünün yakınında yer alır.
Privatzimmer ab
€24.90
Müsait Dorm Yok

Uyuni Hakkında

Hostelworld.com en iyi seçim online rezervasyon getiriyor hostels Uyuni. Müşteri yorumları okuyun Uyuni hostels görünümü gençlik hostels haritası Uyuni ve ücretsiz SMS teyitleri olarak özel teklifler için boşuna. Ve neden bizim almak görmek için iyi şeyler için kontrol ve yapmak değil Uyuni oradayken. Hostelworld.com için kesin bir rehber Uyuni Backpackers hostels.

SSS

Bolivya içindeki Diğer Yerler