Riyadh'DAKI Hostels

5 Hostels in Riyadh, Suudi Arabistan
Organik, komisyonsuz algoritmamıza göre sıralanır.
Hostel Tuwaiq
6.7İyi
(13)
Hostel- şehir merkezine 11.96km
Eşsiz, ekonomik bir konutta paradan tasarruf edin İş veya turizm amacıyla spor yapmaya geliyorsanız, bu lüks ortak alanda konaklayarak zarif bir atmosferde dinlenin.
Müsait Özel Oda Yok
Dorm başlangıç fiyatı:
€14.93
Sands Inn Hostel
9.8Süper
(10)
Hostel- şehir merkezine 2.96km
Welcome to Sands Inn Hostel! We mix Saudi charm with modern comfort. Our place is cozy with Arabian decor and friendly service. Experience Saudi culture in a relaxing setting. Enjoy our courtyard and tasty local food. Sands Inn is your welcoming getaway....
Privatzimmer ab
€21.14
Dorm başlangıç fiyatı:
€17.41
Downtown
9.4Süper
(13)
Hostel- şehir merkezine 15.83km
Her odanın ortak banyosu vardır. Konuklar için farklı ve modern tarzda tasarlanmış, 65 inç akıllı TV'li, Netflix aboneliğine sahip ortak salon bulunmaktadır.
Müsait Özel Oda Yok
Dorm başlangıç fiyatı:
€18.66
Najjd House - Ladies Hostel
9.7Süper
(1)
Hostel- şehir merkezine 13.68km
Riyad'daki Najjd House - Bayanlar Hostel, bisikletler, ortak alanlar ve popüler turistik mekanların yakınında merkezi bir konum gibi olanaklarla yetişkin konuklar için sıcak ve konforlu bir sığınak sunmaktadır.
Müsait Özel Oda Yok
Dorm başlangıç fiyatı:
€24.88
Urban Bunks - Riyadh
Hostel- şehir merkezine 16.17km
Urban Bunks - Riyad: Şehrin en önemli cazibe noktalarına yakın konumu ve tam servisli caddesi ile Riyad şehrinde şık ama uygun fiyatlı bir konaklama.
Privatzimmer ab
€24.88
Dorm başlangıç fiyatı:
€24.63

Riyadh Hakkında

##CHOSENCOUNTRY##'deki en iyi ucuz hostels


Hostelworld.com ile ##CHOSENCOUNTRY## bölgesindeki en iyi hosteli bulmak çok kolay.##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki en geniş çeşitlilikteki sırt çantalı gezgin hosteller ve yalnız seyahat eden gezginler için uygun hostellerin konuk yorumlarına ve fotoğraflarına göz atın. Harita görünümünü kullanarak nerede kalmak istediğinizi belirleyin ve ##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki hostellerimizin önemli yerlere ve turistik yerlere ne kadar yakın olduğunu bir bakışta görün. ##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki yatakhaneli ucuz hostellerden özel odalı tatil konaklama seçeneklerine, 5 yıldızlı hostellerden dijital göçebeler için harika olanlara kadar konaklama için en iyi yeri bulmanıza yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, ##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki hostel rezervasyonunuzu bizimle hemen yapın!

SSS

Suudi Arabistan içindeki Diğer Yerler