##CHOSENCOUNTRY##'daki Hostels

5 Hostels in Palembang, Endonezya
Organik, komisyonsuz algoritmamıza göre sıralanır.
Kasmarani Homestay
Hostel- şehir merkezine 2.05km
Aile yanı konaklama, Kertapati İstasyonu'na sadece 3,61 km uzaklıkta yer almaktadır. Yakınlarda 2,97 km uzaklıktaki Mescid-i Beytussalam ve 10,59 km mesafedeki Alang-Alang Lebar Terminali gibi çok sayıda turistik mekan bulunmaktadır.
Privatzimmer ab
€9.69
Müsait Dorm Yok
Katawa Guest House Syariah
9.7Süper
(2)
Otel- şehir merkezine 4.87km
Palembang, Katawa Guest House Syariah'a 5 km mesafededir. En yakın havaalanı olan Sultan Mahmud Badaruddin II Havaalanı, konaklama birimine 8 km mesafededir. Katawa Guest House Syariah, Hostelworld.com'un konuklarını ağırlıyor.
Privatzimmer ab
€6.13
Müsait Dorm Yok
De' Premium Hotel Musi Raya
Otel- şehir merkezine 7km
De' Premium Hotel Musi Raya'yı bulmak çok kolaydır çünkü stratejik olarak kamu tesislerine yakın konumdadır.
Privatzimmer ab
€3.85
Müsait Dorm Yok
De' Premium Hotel Kartini
Otel- şehir merkezine 1.23km
De' Premium Hotel Kartini is very easy to find since it is strategically positioned close to public facilities. De' Premium Hotel Kartini is the best spot for you who desire a serene and peaceful getaway, far away from the crowds. Be ready to get an unforgettable...
Privatzimmer ab
€14.45
Müsait Dorm Yok
Harapan Dua Homestay
Pansiyonlar- şehir merkezine 9.15km
Harapan Dua Homestay is very easy to find since it is strategically positioned close to public facilities. Harapan Dua Homestay is the best spot for you who desire a serene and peaceful getaway, far away from the crowds. Be ready to get an unforgettable stay...
Privatzimmer ab
€12.43
Müsait Dorm Yok

Palembang Hakkında

##CHOSENCOUNTRY##'deki en iyi ucuz hostels


Hostelworld.com ile ##CHOSENCOUNTRY## bölgesindeki en iyi hosteli bulmak çok kolay.##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki en geniş çeşitlilikteki sırt çantalı gezgin hosteller ve yalnız seyahat eden gezginler için uygun hostellerin konuk yorumlarına ve fotoğraflarına göz atın. Harita görünümünü kullanarak nerede kalmak istediğinizi belirleyin ve ##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki hostellerimizin önemli yerlere ve turistik yerlere ne kadar yakın olduğunu bir bakışta görün. ##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki yatakhaneli ucuz hostellerden özel odalı tatil konaklama seçeneklerine, 5 yıldızlı hostellerden dijital göçebeler için harika olanlara kadar konaklama için en iyi yeri bulmanıza yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, ##CHOSENCOUNTRY## şehrindeki hostel rezervasyonunuzu bizimle hemen yapın!

SSS

Endonezya içindeki Diğer Yerler