Diani'DAKI Hostels

6 Hostels in Diani, Kenya
Organik, komisyonsuz algoritmamıza göre sıralanır.
Diani Backpackers
9.4Süper
(204)
Hostel- şehir merkezine 6.42km
Ortalama sırt çantalı gezginlerden daha şık ve güvenlik konusunda daha bilinçli olan Diani Backpackers'ın sevimli bir evde yurtları ve özel odaları var.
Privatzimmer ab
€12.12
Dorm başlangıç fiyatı:
€13.34
Soul Breeze Backpackers Diani
0.0
(17)
Hostel- şehir merkezine 9.16km
Bidi Badu, kaygısız bir tatil için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar: sahilde yer alan yerel mimari tarzda güzel, ferah tesisler.
Privatzimmer ab
€18.65
Dorm başlangıç fiyatı:
€23.31
Kijani Cottages Diani, Hostel
9.6Süper
(2)
Hostel- şehir merkezine 6.25km
Ukunda'dan 30 kilometrelik kısa bir yolculukla Shimba Tepeleri Ulusal Koruma Alanı'nın güzelliğinin keyfini çıkarın. Sadece 40 kilometre uzaklıktaki büyüleyici bir destinasyon olan Mombasa'nın Eski Kenti'nin zengin tarihini ve canlı pazarlarını keşfedin.
Privatzimmer ab
€14.92
Dorm başlangıç fiyatı:
€6.06
Skippers Coliving
Hostel- şehir merkezine 1.82km
Skipper's Coliving in Diani, Kenya, is a communal living space that caters to digital nomads, solo travellers, and anyone looking for a home from home in a vibrant community. This coliving space features shared amenities such as an air conditioned gym, fibre...
Privatzimmer ab
€16.39
Müsait Dorm Yok
Stilts Backpackers Diani Beach
7.4Çok iyi
(61)
Pansiyonlar- şehir merkezine 3.16km
Stilts, maceracı gezginlere yönelik sade bir ağaç ev konaklama tesisidir; 7 dönümlük tropikal ormanın içinde yer almaktadır ve plaja sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.
Privatzimmer ab
€7.13
Müsait Dorm Yok
Boxo Diani
Otel- şehir merkezine 8.87km
Diani'nin cazibesini deneyimleyin! Boxo, havuz kenarında yemek imkanı sunan eşsiz plaj konaklaması (100m). Deniz parklarına (20 km) ve doğa rezervlerine (38 km) dalın.
Privatzimmer ab
€20.52
Müsait Dorm Yok

Diani Hakkında

Hostelworld.com en iyi seçim online rezervasyon getiriyor hostels Diani. Müşteri yorumları okuyun Diani hostels görünümü gençlik hostels haritası Diani ve ücretsiz SMS teyitleri olarak özel teklifler için boşuna. Ve neden bizim almak görmek için iyi şeyler için kontrol ve yapmak değil Diani oradayken. Hostelworld.com için kesin bir rehber Diani Backpackers hostels.

SSS

Kenya içindeki Diğer Yerler