The People - Strasbourg

8.1Harika
(1209)
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm 15 tesislerini görüntüle

Hakkında

People Hostel - Strasbourg, Krutenau'nun öğrenci ve merkezi bölgesinin kalbinde, Tarihi Anıt olarak seçilmiş eski bir tütün fabrikasıdır. Konseptimizi tarihte yeni bir sayfaya entegre eden, bölgenin kimliğini, mirasını ve anekdotlarla dolup taşan bir yerin hafızasını koruyan olağanüstü bir yer. Alsas kültürünün şekillendirdiği ve sizler için güncellenen olağanüstü boyutlara sahip mekanlar. Strazburg'da, Strazburg Katedrali'ne 500 metre uzaklıkta yer almaktadır. Tesis, Strazburg Tarih Müzesi'ne yaklaşık 500 metre ve St. Paul Kilisesi'ne yaklaşık 600 metre uzaklıkta, birçok önemli turistik mekanın yakınındadır. Hostel, Strazburg Noel Pazarı'na 700 metre, Jardin botanique de l'Université de Strasbourg'a ise 700 metre uzaklıktadır. Bir bar ve ortak salona sahip tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

15:00 - 23:00

Çıkış

kadar 11:00

t_ Politikalar

Vergiler hariç

Tesisler

Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Internet Erişimi
Anahtar Kart Erişim
Toplantı Salonu
Sıcak Duşlar
Okuma Lambası
Internet Erişimi
Bavul Saklama

Değerlendirmeler

Kalınan May 2024
10
A
aFkc2IoogeUtyaLh
Male, 31-40, Bulgaria
I was amazing place near the city , I was so happy to stay here , good staff , perfect atmosphere and close city hearts,thank yo so much for everything , and thank you Nikolas help to me
Kalınan May 2024
10
N
nouhbe
Male, 25-30, Morocco
the hostel is amazing and the vibe is so goood
Kalınan May 2024
9.7
E
efimarkou1674
Female, 18-24, Greece
Close to everything, has a very nice vibe and friendly stuff. There are no lockers in the room, which was weird but overall it was good enough.

Yer

7 rue de la Krutenau, Strasbourg, Fransa
şehir merkezine 1km
map