The Hub - Centro Sakbe

8.2Harika
(42)
  • Sürdürülebilirlik Seviye 1
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm 15 tesislerini görüntüle

Hakkında

Hub'a hoş geldiniz! Amacımız dünyanın seyahat etme şeklini değiştirmeye yardımcı olmaktır. San Juan La Laguna'daki Lago Atitlan'ın güzel kıyılarında yer alan Hub, gezginlerin ve yerel organizasyonların birlikte yaşamak, çalışmak, öğrenmek ve oynamak için geldiği eşsiz bir alandır. The Hub, şebekeden bağımsız rustik yaşamın tüm cazibesini ve tuhaflıklarını barındıran bir eko-hosteldir. Merkez aynı zamanda inovasyonun ve dayanışmanın her gün geliştirildiği bir organik çiftlik ve ortak çalışma alanıdır. Ziyarete gelin ve bir gece kalın! San Juan La Laguna'daki Merkeze hoş geldiniz! Öncelikle bizi buldunuz, çak bir beşlik! Ziyaretçilerin ve yerel halkın seyahati yeniden hayal etmek ve dünyada görmek istedikleri değişimi hayata geçirmek için bir araya geldiği güvenli bir alan sizi burada bekliyor. Yani, konaklamak için ucuz bir yerden daha fazlasını arıyorsanız, ziyarete gelin, bir gece kalın, Lago Atitlan'ı deneyimleyin ve hareketli ve çalkalayıcılardan oluşan bir ağa katılın. Hub Hostel'in çevresinde Hub Çiftliği ve Etki Merkezi bulunmaktadır. Alma de Colores, Rising Minds, Atitlan Recilcla kadınları ve Groundswell Operasyonu gibi birçok değişim yaratan organizasyona ev sahipliği yapıyor. Birlikte çevre teknolojilerini deniyoruz, yerli bitki türlerini koruyoruz, organik tarımla oynuyoruz ve kendi sağlıklı gıdamızı yetiştiriyoruz. The Hub - Centro Sakbe - Şartlar ve Koşullar: İptal politikası: Varıştan 1 gün önce. Geç iptal veya Rezervasyonun Kullanılmaması durumunda konaklamanızın ilk gecesinin ücreti tahsil edilecektir. 12:00-19:00 saatleri arasında check-in yapın. Saat 11:00'den önce check-out yapın. Ödeme varışta yalnızca nakit olarak yapılır. Vergiler dahil Kahvaltı dahil değildir. Genel: Resepsiyon saatleri 8:00 - 17:00 . Evcil hayvanınızı getirebilirsiniz, lütfen bize bildirin. (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

12:00 - 19:00

Çıkış

kadar 12:00

t_ Politikalar

Vergiler dahil

Tesisler

Yatak Çarşafları Dahil
Havlu dahil
Ücretsiz WiFi
Ortak oda
Kambiyoyla rezervasyon yapın
Sıcak Duşlar
Fırın
Buzdolabı

Değerlendirmeler

Kalınan Sep 2023
10
B
bensampsoncoburn5638
Male, 41+, Canada
A rustic sanctuary on the edge of San Juan. The local staff were wonderful and there were a number of very cool community projects underway.
Kalınan Jun 2023
10
A
Anonymous
Female, 25-30, Wales
The Hub was a great place to base yourself, so chill and such a beautiful location dowdown by the water surrounsurrounded by gardens and food crops. Outside of San Juan but only a short walk. Gracias Marcos, Lucy and Pablito :)
Kalınan Jul 2023
9.4
S
saschastill8722
Female, 18-24, England
So cute! The staff are so helpful and friendly felt like we were welcomed into their home.

Yer

km174, San Juan La Laguna, Guatemala
şehir merkezine 0.6km
map