Hostel

Park City Hostel

9.5Süper
(240)
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm 34 tesislerini görüntüle

Hakkında

Park City Hostel, Park City'nin sunduğu her şeyi deneyimleme fırsatınızdır. Konaklamanızı ekonomik ve konforlu kılmak için hostel konaklamaları. Sırt çantalı gezginler, deneyimli maceracılar, seyahat eden sporcular, büyük gruplar ve barut avcıları için mükemmeldir. Geniş ortak alanları, harika mutfağıyla konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Yeni arkadaşlar ve yeni anılar edinin ve Park City deneyimini yaşayın! Park City'yi henüz tanımadıysanız sizi tanıştırmama izin verin. Park City madenciler tarafından kuruldu ve kayak serserileri tarafından ıslah edildi. Park City, zengin dağ sporu tesisleriyle, komşu Salt Lake'in 2002 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmasına yardımcı oldu. Bugün bu küçük şehir, büyümeyi reddeden milyonerlerin yanı sıra yeni nesil kayak serserilerine de ev sahipliği yapıyor. Dağda ya da yerel su birikintilerinden birinde bunları birbirinden ayırmak zor olabilir. Ah! Ve yılda iki hafta boyunca film meraklılarının ve Hollywood'un A listesinin Sundance Film Festivali olarak bildiğiniz bir sinema etkinliğine katıldığını söylemiş miydim? Ve neredeyse unutuyordum, Park City artık ülkenin en büyük kayak merkezine sahip! Bunu dünyadaki en iyi karla birleştirin ve kendinize her barut avcısını sonsuza kadar eğlendirecek bir yer buldunuz. Sağlıklı bir kültür desteği ve eğlence sıkıntısı olmayan gerçek bir kış harikalar diyarıdır. Park City Hostel, Park City'deki konaklama seçenekleri arasında benzersizdir. Herkesin ihtiyaçlarına uygun, konforlu ve keyifli bir konaklama sağlayacak çeşitli odalar sunmaktadır! (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

15:00 - 22:00

Çıkış

kadar 11:00

t_ Politikalar

Vergiler hariç

Tesisler

Yatak Çarşafları Dahil
Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Şehir Haritaları
Havlu dahil
Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Internet Erişimi
Tekerlekli Sandalye Erişimi
Kilitli Dolaplar

Değerlendirmeler

Kalınan Jun 2024
10
K
kozmoflores3721
Male, 31-40, USA
loved my staff here, I would come by again. fantastic price for the beauty and walkable town of salida. the place is clean and the staff is very kind and welcoming. the vibe of the place is a "vibe" loved the small details.
Kalınan May 2024
10
R
risapitula
Female, 25-30, USA
My friend and I stayed at this hostel for 2 nights. We were driving across the country and exploring places. We got tired of camping so we decided to treat ourselves for a nice bed and shower. This place was clean, quiet but also fun. People are so nice and staff are very welcoming.
Kalınan May 2024
10
A
Anonymous
Male, 18-24, USA
Really nice hostel in Park City! I went at the end of May and the hostel was super dead with very few guests, but the people I did meet were lovely! Well located, updated and clean. Would recommend!

Yer

1781 Sidewinder Dr., Salt Lake City, ABD
şehir merkezine 34.8km
map