Hostel

Locarno Youth Hostel

9.4Süper
(172)
  • Sürdürülebilirlik Seviye 1
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahvaltı
  • Tüm 32 tesislerini görüntüle

Hakkında

Locarno'nun eski kenti, Palagiovani'deki (Gençlik Sarayı) hostelimizin hemen arkasında başlamaktadır. Merkezinde, Moon&Stars ve Film Festivali gibi etkinliklerin, yaz aylarındaki antik cephelerin fonunda büyüleyici bir akşam atmosferi yarattığı Piazza Grande yer alıyor. Gün içerisinde Maggiore Gölü ve iç bölgelerdeki romantik nehir vadilerindeki turkuaz sular ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Tüm manzaraları yukarıdan görmeyi tercih ediyorsanız, Orselina'daki Madonna del Sasso hac kilisesine gidin ve ardından Locarno'nun yerel dağı Cardada'nın zirvesine tırmanmaya başlayın. Burada, tıpkı yerel şahin avcılığındaki yırtıcı kuşlar gibi, İsviçre'nin hem en yüksek hem de en alçak noktalarının manzarasının keyfini aynı anda çıkarabilirsiniz. (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

15:00 - 22:00

Çıkış

kadar 10:00

t_ Politikalar

Vergiler hariç

Tesisler

Ücretsiz Kahvaltı‎
Yatak Çarşafları Dahil
Ücretsiz Şehir Haritaları
Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Internet Erişimi
Tekerlekli Sandalye Erişimi
Kilitli Dolaplar
Anahtar Kart Erişim

Değerlendirmeler

Kalınan May 2024
10
A
ag03IpnnDEroYew0
Male, 25-30, USA
Great location with amazing staff!
Kalınan Apr 2024
10
A
aLMNTB0G71Em21Yl
Female, 25-30, Greece
going back 💯%. Lovely people. they give voucher for transportation around Ticino,activities and museum. is worth every penny.!!!
Kalınan Sep 2022
9.7
G
gipsi20019876
Female, 41+, New Zealand
We enjoyed being greeted by Andrea, Mr Personality. He is very knowledgeable and helpful. Thank you. Just like to mention that on the last day there was a group of young men, probably drunk, that were making a huge racket outside. A bit hard to sleep.

Yer

Via B. Varenna 18, Palagiovani, Locarno, Isviçre
şehir merkezine 0.9km
map