Hostel

Hotel Mirador del Lago

6.8İyi
(216)
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm 17 tesislerini görüntüle

Hakkında

Flores Adası'ndaki güzel Itza Peten Gölü'nün önünde yer alan Hotel Mirador del Lago, tüm odalarımızda özel banyo bulunmaktadır. Gün doğumu ve gün batımı manzarasının keyfini çıkarmak için göl kıyısındayız. Flores, gezginler için mükemmel bir otel. Aileniz için olduğu kadar Guatemala'da tatilinizi geçirmek ve Tikal'i ziyaret etmek için de mükemmel bir yer. 2006'dan beri açık, dolayısıyla yerel Peten ailesi tarafından yönetilen uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz var. Bir saat ücretsiz Kayak. Flores Adası'ndaki güzel Itza Peten Gölü'nün önünde yer alan Hotel Mirador del Lago, tüm odalarımızda özel banyo bulunmaktadır. Gün doğumu ve gün batımı manzarasının keyfini çıkarmak için göl kıyısındayız. Flores, gezginler için mükemmel bir otel. Aileniz için olduğu kadar Guatemala'da tatilinizi geçirmek ve Tikal'i ziyaret etmek için de mükemmel bir yer. 2006'dan beri açık, dolayısıyla yerel Peten ailesi tarafından yönetilen uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz var. İlgi alanları: Flores Adası'nda 2 ATM var Çeşitli marketler Barlar Restoranlar Fast food bayilikleri, bankalar, süpermarket ve sinema salonunun bulunduğu yakındaki bir alışveriş merkezi. Flores Adası'ndaki güzel Itza Peten Gölü'nün önünde yer alan Hotel Mirador del Lago, tüm odalarımızda özel banyo bulunmaktadır. Gün doğumu ve gün batımı manzarasının keyfini çıkarmak için göl kıyısındayız. Flores, gezginler için mükemmel bir otel. Aileniz için olduğu kadar Guatemala'da tatilinizi geçirmek ve Tikal'i ziyaret etmek için de mükemmel bir yer. 2006'dan beri açık, dolayısıyla yerel Peten ailesi tarafından yönetilen uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz var. Hotel Mirador del Lago Politikaları ve Koşulları: 13:00'ten itibaren giriş yapın Saat 11:00'den önce check-out yapın İptal politikası: Varıştan 72 saat önce. Ödeme varışta nakit olarak yapılır. Vergiler hariç - %15 Kahvaltı dahil değildir. Genel: Sokağa çıkma yasağı yok. Çocuk Dostu. (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

13:00 - 23:00

t_ Politikalar

Vergiler hariç

Tesisler

Yatak Çarşafları Dahil
Ücretsiz Şehir Haritaları
Havlu dahil
Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Internet Erişimi
Kahvaltı Dahil Değil.
Kambiyoyla rezervasyon yapın
Sıcak Duşlar

Değerlendirmeler

Kalınan Jan 2024
10
A
agmA1TGxpt1e7wk0
Female, 18-24, England
Really great stay at Mirador Del Lago. Staff were super friendly and helpful. Booked our tour to Tikal and transfer through Brenda at the Hotel and it couldn’t have been simpler. Super cheap price too! Very chilled atmosphere and beautiful views of the lake. We watched the sunrise from the communal area and it was so peaceful. Definitely recommend.
Kalınan Feb 2024
8.9
G
gabrieladixon7669
Female, 18-24, Australia
Great value for money! The owner is so kind and helpful and the hostel is in a great spot :)
Kalınan Feb 2024
8.6
E
ems929971
Female, 31-40, England
Basic hostel with everything you would need, situated on the quiet side of the island. Private room had firm double bed, TV and large fan. There was a kitchen which we did not use but there looked to be plenty of pans and utensils. Hosts were very friendly and did our laundry for 50GTQ (30 less than the local launderette). We didn't make use of the social area so can't really comment on the atmosphere. Front doors locked at 10pm so felt very safe. The island is safe to walk around at night.

Yer

Calle 15 de Septiembre, Flores, Peten, Flores, Guatemala
şehir merkezine 5.4km
map