Hostel

Finlay Jacks Backpackers

9.1Süper
(1905)
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm 30 tesislerini görüntüle

Hakkında

Taupo'da pansiyon işleten birkaç genç adam... Finlay Jacks Backpacker's, Ücretsiz sınırsız Wi-Fi, Netflix, Çay ve Kahve, geniş balkon, rahat TV salonu, iyi donanımlı mutfak, cadde dışında çok sayıda park yeri ve çevredeki en güler yüzlü personele sahip yeni ve modern bir hosteldir. Misafirlerimizin etrafında dönen ve konaklamalarının konforlu ve keyifli geçmesini sağlayan bir hostel. Kendimizi, yeni POD yataklar!!, tek kişilik yataklar, odalara bağlı en-suite banyolar, sessiz geceler için ücretsiz kaliteli Wi-Fi ve Netflix sunan, günümüzün genç nesline ayak uyduran taze bir genç pansiyon olarak düşünmeyi seviyoruz. Çalışma saatlerimiz sabah 8.30 - akşam 19.00'dır. Bu saatler dışındaki check-in işlemlerinin bizimle önceden ayarlanması gerekmektedir. Yatak ve Oda Hareketleri Konaklamanız boyunca aynı odada kalmanızı sağlamak için her türlü çaba gösterilecek olsa da, rezervasyon sırasındaki kontenjanların sınırlı olması nedeniyle oda değiştirmeniz gerekebilir. Varsa, check-in sırasında bu konuda bilgilendirileceksiniz. İlk rezervasyon yaptığınız odaya benzer veya daha yüksek standarttaki bir odada konaklayacaksınız. Rezervasyon sırasındaki sınırlı kontenjan nedeniyle, iki veya daha fazla misafir için çoklu paylaşımlı konaklama, ayrı odalarda sağlanabilir. Bunun gerçekleşmemesini sağlamak için her türlü çaba gösterilecektir, ancak gerekli olması halinde check-in sırasında size bilgi verilecektir. (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

14:00 - 19:00

Çıkış

kadar 10:00

t_ Politikalar

Vergiler dahil

Tesisler

Yatak Çarşafları Dahil
Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Şehir Haritaları
Ücretsiz WiFi
Tekerlekli Sandalye Erişimi
Ortak oda
Bisiklet Parkı
BBQ

Değerlendirmeler

Kalınan May 2024
10
P
pseudonomynous777303
Female, 18-24, Australia
Super great place - the pods were comfy and spacious, and the common area and kitchens were well maintained and social enough.
Kalınan Jun 2024
9.7
A
aocqIe2RXKmVJwPL
Male, 31-40, Canada
great hostel, close to the downtown, friendly safe
Kalınan Apr 2024
9.7
A
afraYclPh4zIjBpg
Female, 25-30, Italy
comfy beds with blinds and space for your belongings. clean bathroom, big and well-equipped kitchen. amazing 2 nights there, will come back!

Yer

20 Taniwha Street, Taupo, Taupo, Yeni Zelanda
şehir merkezine 0.5km
map