Hostel

Elysia Homestay

10Süper
(99)
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm 11 tesislerini görüntüle

Hakkında

Sofya'nın en ilginç bölgelerinden birinde bulunuyoruz. 'Kvartala', 'Dondukov', 'Maria Luisa', 'V.' bulvarları arasında yer alan eski Yahudi mahallesinin dört duvarı arasındaki alanla eş anlamlıdır. Levski' ve 'Slivnitsa'. Bölge ilginç bir geçmişe ve önemli bir tarihi öneme sahiptir ve geçen yüzyılın başından ortalarına kadar Sofya'nın en müreffeh bölgelerinden biriydi. Geriye kalan ilginç mimariye sahip eski binalardan ve tarihi yapılardan etkileneceksiniz. ilginç galeriler, yeme ve içme yerleri. Müze: Sofya Tarih Müzesi galerileri ve atölye alanları: Ат ели е Пласт ели н, Тезгях, Арт Галери я Муза, restoranlar: Adi's Cook-Book, Fabrika Daga, L'Etranger, Skaptobara, БюфетЬ, Sterling Club, Kring barlar ve kulüpler:Bar 75, Rock it, Tea House, Cakey Bakey (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

10:00 - 23:00

Çıkış

kadar 12:00

t_ Politikalar

Kredi Kartları Kabul Edilir

Vergiler dahil

Tesisler

Yatak Çarşafları Dahil
Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Internet Erişimi
Bisiklet Parkı
Sıcak Duşlar
Okuma Lambası
Otopark
Internet Erişimi

Değerlendirmeler

Kalınan May 2024
10
S
spazhammer13389
Male, 25-30, Australia
Served all of my needs, very friendly atmosphere and staff. Highly recommended!
Kalınan Aug 2023
10
C
csm68913
Male, 18-24, USA
Extremely pleasant stay. The hosts are extremely welcoming and warm! When I am back in Bulgaria, I will stay here again.
Kalınan Sep 2022
9.7
R
rdavidpoehner1024
Male, 41+, USA
One of the best hostels I have ever stayed in. Comfortable and homey. Convenient location and helpful staff. I will stay there again when I am in Sofia.

Yer

Pop Bogomil str, 8, Sofia, Bulgaristan
şehir merkezine 0.8km
map