Hostel

Crans-Montana Youth Hostel

9.0Süper
(31)
  • Sürdürülebilirlik Seviye 2
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahvaltı
  • Tüm 33 tesislerini görüntüle

Hakkında

Bella Lui, eski Valais lehçesinde "güzel ışık" anlamına geliyor ve bundan daha uygun bir isim olamazdı. Eski sanatoryum bol güneş alan bir plato üzerinde yer alır ve konuklarını Valais Alpleri'nin eşsiz manzarasıyla ödüllendirir. Burada üç güneşlenme terası arasından seçim yapabilir ve uzun pencereler sayesinde bol gün ışığının keyfini çıkarabilirsiniz. Büyük cam kapılar dışarı doğru açılarak yaşam alanını etkili bir şekilde balkona genişletiyor. Konuklar, restore edilmiş orijinal mobilyaları kullanabilir, ayna ve ahşap bankın bulunduğu asansöre binebilirler. Her gün açık hava etkinliklerinin çeşitliliği bisikletçileri, yürüyüşçüleri, kayakçıları, su ve dağ tutkunlarını memnun ediyor. (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

17:00 - 21:00

Çıkış

kadar 10:00

t_ Politikalar

Vergiler hariç

Tesisler

Ücretsiz Kahvaltı‎
Yatak Çarşafları Dahil
Ücretsiz Şehir Haritaları
Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Internet Erişimi
Tekerlekli Sandalye Erişimi
Kilitli Dolaplar
Anahtar Kart Erişim

Değerlendirmeler

Kalınan Dec 2023
10
L
ljungma2530
Male, 18-24, Sweden
Vety nice hostel in a great location beteeen Crans and Montana. Beautiful views from the balcony of my single room. Very helpful staff. Will definitely come again.
Kalınan Jul 2022
10
J
jautritez189820
Female, 41+, USA
Nice central location and peaceful!
Kalınan Feb 2022
10
P
petermarkham92430
Male, 41+, England
Full marks! Excellent location and value for money. 10/10 to the reception staff. I’d give the young woman who checked me in a job in a heartbeat. Very impressive. The kitchen staff went above and beyond to serve food that was tasty and substantial. 5 star services for a 1 star price. Thank you!!!

Yer

Route du Zotzet 8, Crans-Montana, Isviçre
şehir merkezine 0.6km
map