Hostel

Chalet Backpackers

8.8Harika
(656)
  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm 30 tesislerini görüntüle

Hakkında

%100 DUNEDIN SAHİBİ + İŞLETİCİ :) Şehrin, limanın ve yarımadanın güzel manzaralarına sahip, ana cadde ve şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan, Edward döneminden kalma tarihi bina. Sınırsız fiber optik WIFI ile odalar huzurlu ve ferahtır. Bilardo masası salonumuzda ve yemek salonumuzda alkol alt katla sınırlıdır. Bitki bahçesine sahip korunaklı ama güneşli bir avlu bulunmaktadır. Üst kattaki salon güzelce güneşlidir ve kitaplar ve oyunlarla doludur. Eski bir hastane olduğundan odaların çoğunda musluk ve lavabo vardır ve çok sayıda banyo olanağı mevcuttur. Tüm nevresimler fiyata dahildir, tüm odalarda ısıtıcı vardır ve kilitlenebilir. Binanın 24 saat erişime uygun kapı şifreli kilidi ve ortak alanlarda CC kamera güvenliği bulunmaktadır. İyi donanımlı geniş mutfağımızda ücretsiz çay ve kahve. (Auto-translated from original language)

Hostel Kuralları

t_ Politikalar

Giriş

12:00 - 22:00

Çıkış

kadar 10:00

t_ Politikalar

Vergiler dahil

Tesisler

Yatak Çarşafları Dahil
Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Şehir Haritaları
Ücretsiz WiFi
Ücretsiz Internet Erişimi
Ortak oda
Kahvaltı Dahil Değil.
Varıştan 3 gün önce

Değerlendirmeler

Kalınan Apr 2024
9.7
F
fsaucedo9013
Male, 41+, Mexico
Very nice stay, the front desk guy was very kind. The hostel is pretty, good prices, very clean, good location. The only detail is very noisy cause is wood but other than that is perfect.
Kalınan Mar 2024
9.7
A
aFmaYj1lk7J07JYs
Female, 18-24, Australia
Very very sweet! Loved Dunedin as a whole. Made some nice friends while playing piano and pool. Steep area but got our steps in!
Kalınan Jul 2024
9.4
J
jeremybreeveld8810
Male, 25-30, England
Probably one of the best hostels I've stayed at in NZ. Good facilities including a games and music room, dining room, TV and lounge room and even a library etc. Very chill atmosphere, comfortable warm beds, decent showers and bathrooms. Parking is sometimes available, considering it's good location in town. The main thing is it's very cheap which is great! Overall would recommend.

Yer

296 High Street, Dunedin, Yeni Zelanda
şehir merkezine 0.8km
map