X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

fusion prague'e yol tarifleri

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 79%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Adres: Panska 9, 110 00, Praha 1, Çek Cumhuriyeti

Otelde Panska ve Jindrisska sokağın köşesinde yer almaktadır.

* Ana Tren İstasyonu (Hlavni nadrazi) Gönderen: *
Bir kez binadan dışarı adım, sağa dönün ve parkta yürümek, 2 dakika içinde tramvay durağı 'Hlavni nadrazi' ulaşacak. Tramvay her iki yönde gitmek yol çapraz ve kavşak doğru aşağı gidiyor tramvay No.9 alır. Bu sadece 1 tramvay durağı, Jindrisska denilen istasyonunda olsun. Sağ kaldırımda yürümeye, 2 dakika içinde tramvay hatları takip size köşesinde Fusion Prag göreceksiniz.

* Holesovice Tren İstasyonu (Nadrazi Holesovice) Gönderen: *
Yeraltı, yön Haje alın. Vltavska (sadece bir durak) inin. Bir kez dışında olsun, bir tramvay durağı bulunmaktadır. Tramvay No 3, yön SIDLISTE Modrany alın. Jindrisska (5. durak) inin. Sağ kaldırımda yürümeye, 2 dakika içinde tramvay hatları takip size köşesinde füzyon otel göreceksiniz.

* Florenc Otogar Gönderen: *
Florenc gelenler ve Öğrenci Ajansı, Eurolines, OrangeWays, Bohemian Hatları ve daha içeren en çok rotaya için hareketle, merkez otobüs istasyonu.
, Otobüs durağına çıkmak sola dönün, alt geçit içine almak ve (Sokolovská) geçirerek tramvay ile ana cadde düz yürümeye devam üzerinden almak için kapı Sokolovská kullanın. Bu sokak Cros ve tramvay No 24, yön Kubanske NÁMĚSTÍ (3. durak) almak. Sağ kaldırımda yürümeye, 2 dakika içinde tramvay hatları takip size köşesinde füzyon otel göreceksiniz.

* Na Knížecí Otogar Gönderen: *
Tramvay No 14, yön VOZOVNA Kobylisy, Jindrisska (8 durak) ininiz alın, sokakta geri yürümek 2 dk size caddenin karşısında köşesinde Fusion Prag göreceksiniz.


* Prag-Ruzyně Havalimanından: *
Prag-Ruzyně Havaalanı şehir merkezine yaklaşık 30 dakika uzaklıkta - trafiğine bağlı.
Son durağı Dejvicki otobüs 119 atın. Yeraltı içine aşağı almak ve tren yön HOSTIVAR almak. MUSTEK (4 durak) inin. Mustek inin ve yönünü Vaclavske namesti takip, bir kez kadar olan, çıkış Jindrisska ULICE kullanın. Sol kaldırım boyunca yürümek düz ve 3 dk size Fusion Prag ulaşacak.

Bize ulaşın ilgilenen varsa havaalanı transferi, isteğe bağlı olarak düzenlenebilir.