X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

#bunk beyoglu'e yol tarifleri

Kamer Hatun Mahallesi Balik Sokak, No.7 - Beyoglu, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Taksim Meydanı'na Var (koç iki havaalanından durdurma)

Yolun ortasında tramvay ile tespit etmek mümkün olacak - Taksim'deki antrenörü durakta almak üzerine kare büyük yayalara yol İstiklal Caddesi (İstanbul'un en popüler alışveriş caddesi İstiklal Caddesi) inilir. Eğer yolun sağında 'Balik Pazari' ulaşana kadar (büyük bir metal işareti var) İstiklal Caddesi aşağı yürüyün. Eğer tek yönlü trafiği olan bir yol ile küçük bir ulaşana kadar bütün balık restoranları geçmiş Balik Pazari aşağı yürüyün. Bu yol çapraz ve Balik Sokak (bir berber ve küçük barlar bir çift ile başka yayalara cadde) kadar devam ediyor. Daha sonra # ranza bulunduğu caddenin sol tarafında beyaz, büyük bir hash etiketi tabelasını göreceksiniz.

TAKSİ İLE

İstek Balik Pazari, Galatasaray (Galatasaray balık pazarı) kesilmesini için. Sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Atatrk HAVAALANI

Havaalanı uzak # ranza 25 km dolaylarında olduğunu. Havaalanı ve Taksim Meydanı (hostel 7 dakikalık yürüme mesafesinde) arasında düzenli çalışmasına antrenörler (HAVATAS) vardır. Fiyatlar kişi başı 6 euro bir şekilde başlamak ve trafiğe bağlı olarak yaklaşık 30 dakika sürer.

SABİHA GKEN HAVAALANI

Havaalanı uzak # ranza 50 km dolaylarında olduğunu. Havaalanı ve Taksim Meydanı (hostel 7 dakikalık yürüme mesafesinde) arasında düzenli çalışmasına antrenörler (HAVATAS) vardır. Fiyatlar kişi başı 7 euro bir şekilde başlamak ve trafiğe bağlı olarak 1 -2 saat arasında sürer.