X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

#bunk beyoglu'e yol tarifleri

Kamer Hatun Mahallesi Balik Sokak, No.7 - Beyoglu, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Taksim Meydanı (her iki havaalanlarından antrenörü durağı) gelen Tarifleri

Taksim meydanında antrenörü durağında alma üzerine geniş yayalara yol İstiklal Caddesi (İstiklal Caddesi - İstanbul'un en popüler alışveriş caddesi) aşağı yürüyüş Yolun ortasında tramvay ile tanımlamak için mümkün olacaktır. Eğer yolun sağında 'Balik Pazarını' ulaşana kadar İstiklal Caddesi Walk down (bir büyük metal işareti vardır). Eğer tek yönlü trafiği ile yol boyunca küçük ulaşana kadar tüm balık lokantaları geçmiş Balik Pazarını Walk down. Bu yol çapraz ve Balik Sokak (bir berber ve küçük barlar bir çift ile başka trafiğe kapalı caddede) aşağı devam edin. Daha sonra #bunk bulunduğu caddenin sol tarafında büyük bir beyaz karma etiketi tabelasını göreceksiniz.

TAKSİ İLE

Talep Balik Pazari, Galatasaray (Galatasaray balık pazarı) devre dışı bırakılan. Sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Atatrk HAVAALANI

Havaalanı uzak #bunk 25 km dolaylarında olduğunu. Havaalanı ve Taksim Meydanı'na (pansiyon 7 dakikalık yürüme mesafesinde) arasında düzenli çalışmasına antrenörler (HAVATAS) vardır. Fiyatlar kişi tek yön başına 6 euro başlar ve trafik bağlı yaklaşık 30 dakika sürmelidir.

SABİHA GKEN HAVAALANI

Havaalanı uzakta #bunk 50 km dolaylarında olduğunu. Havaalanı ve Taksim Meydanı'na (pansiyon 7 dakikalık yürüme mesafesinde) arasında düzenli çalışmasına antrenörler (HAVATAS) vardır. Fiyatlar kişi tek yön başına 7 € başlar ve trafik bağlı 1 -2 saat arasında sürer.