X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

ZigZag Hostel'e yol tarifleri

3A Gor'kogo str., 6th floor, apt. 18, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 77%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 83%Tesisler

Çeviren Google ZigZag Pansiyon 4 merkez metro istasyonlarından 5-10 dk yürüme (Lev Tolstoy Meydanı, Spor, Olimpiyat Stadyumu, Üniversitesi Sarayı) içinde caddenin bulvar parçası, üzerinde bulunan

3 dk-yürüme alanında: süpermarketler, eczaneler, bankalar, bol rahat kafeler, bira barlar, restoranlar ve daha sadece 3-4 EUR, pizzacılar, birçok kahve mağazaları, geleneksel Ukrayna öğle veya akşam yemeği olabilir popüler Ukrayna restoranlar .

: Havaalanı 'Borispyl' Kimden

Taksi ile:
Takım sizi havaalanında karşılamak için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bizim taksi fiyatı 25 Euro / otomobil. Eğer varış tarafından hostel de ödeyebilirsiniz. Sürücü kurulu 'ZigZag Hostel' yakın varış kapıları ile bir araya gelecek.

: Otobüs

Havaalanı önünde bir otobüs bulabilirsiniz № 322 Sky otobüs, servis (bu Merkez Tren İstasyonu (ВОКЗАЛ için Boryspil Havaalanı'na gider - Volkzal)). Bu otobüsler her 10-15 dakika bırakın.

Merkez Tren İstasyonu:

Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana giriş sola 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç satın, yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yön alır. 'Khreschatik' istasyonuna gidin. Bir kez 'Khreschatik' istasyonu üzerinde, 'Maidan Nezalezhnosti' istasyonuna mavi çizgi değiştirmek ve 'L'va Tolstogo' istasyonu (1Stop) bir tren. İstasyon biraz gidip çıkma düz ve 10 metre sonra (- cep telefonu satan dükkanı solundaki orada çiçekçi dükkanı olması ve sağda olur) altgeçit çıkmak için doğru tekrar açın. Şimdi L'va Tolstogo Str bulunmaktadır. Pansiyon imleç ile asfalt üzerinde yazıtlar orada 'Hostel ZigZag' vardır. Eğer sokakta 200 metre ('Watsons' dükkan geçmek) ve sol ilk köşe dönüşte (büyük kavşak önce) kadar yürümek gerekir. Pansiyon girişinde ZigZag sadece 100 metre uzaklıktadır. Gorkiy Pub yanındaki bina (kapı kodu 18) girişinde bulunmaktadır.

ÖNEMLİ: hostel binada yer almaktadır № 3-A 6 kat ana cadde (kemer üzerinden gitmez) üzerinde olduğunu. Ön kapıya kodu 18'dir.