X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Zeppelin Hostel'e yol tarifleri

Slovenska cesta 47, Ljubljana, Slovenya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Zeppelin Hostel Ljubljana ana cadde Slovenska sokakta 47 yer almaktadır.

Eğer ana tren / otobüs istasyonundan geliyor ise, sadece SAĞ Masarykova sokağa çekmek ve Slovenska sokak büyük kavşakta sola dönün. Birkaç dakika yürüyüşten sonra, (bizim pansiyon'ın işareti geçidin girişinde üzerinde) sayı 47 kontrol ve geçit içine girmek, sağ handside beyaz bir tarihi bina göreceksiniz. Bir kez geçit içinde sağdan ikinci cam kapı alır. Orada çağrıştırmak. Hostel 2. katta yer almaktadır. Bu size az 5 dakika yürüyüş alacaktır.

Uçakla geliyorsanız, Ljubljana havaalanına otobüs / tren istasyonuna bir servis otobüsü mevcuttur. Http://www.lju-airport.si/en/passengers-and-visitors/getting-here/bus-and-shuttle/ üzerine çizelgeleri kontrol edin

Eğer araba ile geliyorsanız ilk Ljubljana halka almak ve sonra DUNAJSKA sokak, yön MERKEZİ dönüp, çıkış Lj.BEZIGRAD almak ve Slovenska sokağa doğrudan gelecek.
Biz Sloven karayolları sürüş için Slovenya'da girmeden önce herhangi bir gaz istasyonunda 'vignette' satın gerektiğini size bildirmek isterim. Daha fazla bilgi: http://www.slovenia.info/?by_car=0&lng=2

Resepsiyon 08:00-10:00 açılır.

ARRIVAL TIME 10:00 SONRA ise biz sorumlu bir geç check-in özgür organize edebilirsiniz. Lütfen ÖZDEŞ varış süresi hakkında bize bildiriniz. Biz 30 dakika boyunca sizin için bekleyebilir. Eğer kararlaştırılan zaman 30 dakika sonra gelen, biz size 10 EUR / ek 90 dakika şarj etmek gerekir. (Maksimum bekleme süresi 2 saat)
-------------------------------------------------- -------------------------------

ÖNEMLİ! Biz 3 saat orijinal varış süre sonra rezervasyonunuzu iptal. Varış saati değişiklikleri bunun hakkında bize haber veriniz.

Gösterilmiyor durumunda, ilk gece kredi kartı tahsil edilecektir.