X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Zebra Hostel'e yol tarifleri

viale Regina Margherita 9, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


58%Oy

  • 53%Ekonomik
  • 62%Güvenlik
  • 69%Yer
  • 67%Çalışanlar
  • 57%Atmosfer
  • 48%Temizlik
  • 52%Tesisler

Çeviren Google Linate Havalimanından:
€ 1 - otobüs Hattı 73 (San Babila Linate) atın. Piazza 5 Giornate inin (ortasında bir dikilitaş var). Viale Regina Margherita orada başlar. Sayı 9 sağ tarafta olduğunu.

Malpensa Havaalanından:
Malpensa havaalanı çıkın; Stazione Centrale almak iki otobüs vardır. Henüz erken ya da daha iyi yaprakları biri 3x2 anlaşma yapar birini seçin. Her bilet yaklaşık € 7. Son durağında durdurun. Otobüs Stazione Centrale önce durdurmak, ancak gidiş devam etmez. Eğer Stazione Centrale aldıktan sonra, S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) almak ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu bırakın ve Lamarmora üzerinden bakmak (tramvay bu cadde üzerinde gidiyor, bu yüzden bulmak kolay). Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Viale Regina Margherita alırsınız. Sayı 9 solda 150 m aşağı.

Orio al Serio (Bergamo) Havalimanından:
Bergamo havaalanı çıkın ve havaalanından hemen dışındaki otobüse binerler. Her bilet yaklaşık € 9. Son durağında durdurun. Otobüs Stazione Centrale önce durdurmak, ancak gidiş devam etmez. Eğer Stazione Centrale aldıktan sonra, S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) almak ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu bırakın ve Lamarmora üzerinden bakmak (tramvay bu cadde üzerinde gidiyor, bu yüzden bulmak kolay). Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Viale Regina Margherita alırsınız. Sayı 9 solda 150 m aşağı.

Merkez tren istasyonuna:
Piazza 4 Novembre gelen tramvay 9 atın ve 'Via Monte Nero - Bergamo aracılığıyla' denilen durağında ininiz
aksi halde
S.Donato doğru gidiş metro M3 (sarı hat) çek ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu terk ve Lamarmora üzerinden bakmak (tramvay bu cadde üzerinde gidiyor, bu yüzden bulmak kolay). Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Viale Regina Margherita alırsınız. Sayı 9 solda 150 m aşağı.

Arabayla:
Düz Milan merkezine götürmek, sonra karayolu üzerinde Linate havaalanı izleyin. Piazza 5 Giornate 'için bakın; Orada Viale Regina Margherita başlar ve biz sayı 9 konum.