X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Zebra Hostel'e yol tarifleri

viale Regina Margherita 9, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


66%Oy

  • 62%Ekonomik
  • 72%Güvenlik
  • 69%Yer
  • 71%Çalışanlar
  • 65%Atmosfer
  • 59%Temizlik
  • 61%Tesisler

Çeviren Google Linate Havaalanı'ndan:
€ 1 - Otobüs Hattı 73 (San Babila Linate) alın. Piazza 5 Giornate (ortasında bir dikilitaş var) ininiz. Via Regina Margherita orada başlar. Sayı 9 sağ tarafta olduğunu.

Malpensa havaalanına:
Malpensa havaalanı çıkın; Stazione Centrale alırsın iki otobüs vardır. Daha önce ya da daha iyisi bırakır birini, 3x2 anlaşma yapar birini seçin. Her bilet yaklaşık € 7'dir. Son durakta durur. Otobüs Stazione Centrale önce durdurmak, ama gitmeye devam etmez. Eğer Stazione Centrale olsun, S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) almak ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu terk ve Lamarmora yoluyla arayın (tramvay o sokakta gidiyor, bu yüzden bulmak kolay). Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Via Regina Margherita alırsınız. Sayı 9, solda 150m aşağı.

Orio al Serio (Bergamo) Havalimanından:
Bergamo havaalanı çıkın ve sadece havaalanı dışında otobüsle. Her bilet yaklaşık 9 €. Son durakta durur. Otobüs Stazione Centrale önce durdurmak, ama gitmeye devam etmez. Eğer Stazione Centrale olsun, S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) almak ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu terk ve Lamarmora yoluyla arayın (tramvay o sokakta gidiyor, bu yüzden bulmak kolay). Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Via Regina Margherita alırsınız. Sayı 9, solda 150m aşağı.

Merkez tren istasyonu:
Piazza 4 Novembre gelen tramvay 9 alın ve denilen durakta olsun 'Via Monte Nero - Bergamo aracılığıyla'
aksi halde
S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) almak ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu terk ve Lamarmora yoluyla arayın (tramvay o sokakta gidiyor, bu yüzden bulmak kolay). Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Via Regina Margherita alırsınız. Sayı 9, solda 150m aşağı.

By car:
Karayolu üzerinde Linate havaalanı izleyin, sonra Milano merkezine düz götürmek. Piazza 5 Giornate 'için bakın; Orada Via Regina Margherita başlar ve biz sayı 9 geldik.