X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Zebra Hostel'e yol tarifleri

viale Regina Margherita 9, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


70%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 72%Güvenlik
  • 74%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 72%Atmosfer
  • 61%Temizlik
  • 67%Tesisler

Çeviren Google Linate Havaalanı'ndan:
€ 1 - otobüs hattı 73 (San Babila Linate) alın. Piazza 5 Giornate (ortasında bir dikilitaş var) inin. Via Regina Margherita orada başlar. Sayısı 9 sağ açık.

Malpensa Havaalanından:
Malpensa havaalanı çıkın; Stazione Centrale olsun iki otobüs vardır. Henüz erken ya da daha iyisi bırakır bir, 3x2 anlaşma yapan birini seçin. Her bilet hakkında € 7. Son durağında durdurun. Otobüs Stazione Centrale önce durdurmak, ama devam devam yok. Bir kez, Stazione Centrale almak S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) almak ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu bırakın ve ile Lamarmora (tramvay bu sokakta devam ediyor, bu yüzden bulmak kolay) arayın. Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Via Regina Margherita için alırsınız. Sayısı 9 sol aşağı 150 metredir.

Orio al Serio (Bergamo) Havalimanından:
Bergamo havaalanı çıkın ve havaalanı dışında otobüsle. Her bilet € yaklaşık 9'dur. Son durağında durdurun. Otobüs Stazione Centrale önce durdurmak, ama devam devam yok. Bir kez, Stazione Centrale almak S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) almak ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu bırakın ve ile Lamarmora (tramvay bu sokakta devam ediyor, bu yüzden bulmak kolay) arayın. Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Via Regina Margherita için alırsınız. Sayısı 9 sol aşağı 150 metredir.

Merkez tren istasyonundan:
Piazza 4 Novembre tramvayla 9 alın ve denilen durağında ininiz 'Via Monte Nero - Bergamo ile'
başka
S.Donato doğru gidiyor metro M3 (sarı hat) alın ve Crocetta durdurmak. Metro istasyonu bırakın ve ile Lamarmora (tramvay bu sokakta devam ediyor, bu yüzden bulmak kolay) arayın. Düz gidin ve sekiz dakikalık yürüme mesafesinde size Via Regina Margherita için alırsınız. Sayısı 9 sol aşağı 150 metredir.

Araba ile:
Karayolu üzerinde havaalanı Linate izleyin, daha sonra Milano merkezine doğru götürmek. Piazza 5 Giornate arayın '; var Via Regina Margherita başlar ve sayı 9 geldik.