Hostelworld.com

Youth Hostel Firenze 2000

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 6.9
 • Güvenlik 8.5
 • Yer 7.3
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 6.9
 • Temizlik 8.4
 • Tesisler 6.7

Yer

Viale Raffaello Sanzio, 16

Tesis Konumu

Çeviren Google
Tren İstasyonu 'Santa Maria Novella' dan
Otobüs (en iyi seçim hiç):
Tren istasyonu içinde olmak ve, senin sol çıkışa seçmek biraz kapıları üzerinden geçmek (herhangi bir sokak arası yok) ve hemen sağa dönün, omuz arkasında trenler sahip. taksi sokağın kadar basamak boyunca yürümek ve onu geçmeye: otobüs durağı (otobüs n 12) aşağıdaki basamak üzerinde. Otobüs yaklaşık 10-15 dakika sürer ve kapalı almak zorunda otobüs durağı Sanzio 1. denir. Kısa sürede biz 16 numarada, sonra birkaç metre burada otobüsten olsun!


Ayak üzerinde: (ama biz otobüsü yakalamak için önermek Oldukça Bagaj bir sürü varsa yürüyüş daha bir otobüsü yakalamak için çok daha kolay!)
Tren istasyonu içinde olmanın ve merdivenlerden aşağı, sağ çıkmak seçin ve sokak arası, omuz arkasında trenler sahip. Sola dönün ve Via S.ta Caterina da Siena girmek size kalmış buyurun. En kısa sürede size doğru Via della Scala trafik ışığı fırsatta varmak ve hemen itibariyle sol Via dellAlbero girme. Via M Finiguerra, Via Melegnano düz gidin ve köprü Vespucci çapraz. Via SantOnofrio Straigth devam, sonra Borgo San Frediano sağa dönün. Çok büyük ve eski bir kapının altından geçmek ve Piazza Pier Vettori girmek kadar Via Pisana boyunca devam. Burada sola dönün ve youll Via R. Sanzio bulabilirsiniz. Biz caddenin karşı tarafında bulunmaktadır. Duyacaksınız numara 16 adresindeki beyaz tabelasını göreceksiniz. Zor gibi görünüyor ama yaklaşık 20 dakika gerekir

Not: Otobüs biletleri (1.20 Euro) ATAF işaretini göstermek barlar ve gazete bayilerinden mevcuttur.

Campo di Marte Tren garından:. Otobüs sayısı 12 Sanzio 1 (Via Sanzio ilk otobüs durağı) inin. Bu 35 minuts alacaktır.

Floransa'nın tarihi merkezinin her spot ulaşılabilecek (yürüyerek) veya tembel olanlar için, otobüsle! Youth Hostel Firenze 2000 200 metre size birkaç dakika içinde Katedrali ve San Marco götüren otobüs sayısı 6, bulabilirsiniz. Otobüs numaraları 13, 26 ve 27 çok çok yakın ve tüm bunları Santa Maria Novella tren istasyonuna götürür. Son fakat en az değil, otobüs sayısı 12 Piazzale Michelangelo götürür.

Otoyol A1/Del Sole
Kuzey Gönderen:
Firenze Nord EXIT
Centro için yol işaretlerini takip edin. En kısa sürede size Porta gibi bir Prato SIENA için yönergeleri izleyin. Siena için yön bulmak yoksa (bazen onları taşımak ..) nerede nehir olduğunu anlatmak için birini isteyin. (Dei Vanni yoluyla) sağdaki ikinci yol almak ve Siena için yol işaretlerini takip, köprüden, tünel altında geçmektedir. Piazza Pier Vettori girdikten sonra, Youth Hostel Firenze 2000 sağdadır.

Güneyden:
FIRENZE CERTOSA EXIT (Önerilen)
Centro ve Porta Romana için yol işaretlerini takip edin. Porta Romana kez Viale Petrarca ve Via R.Sanzio için yönergeleri izleyin. Youth Hostel Firenze 2000 soldadır.

Havaalanı A. Vespucci
Santa Maria Novella (Volainbus) ve Station servis almak Havalimanı'na Youth Hostel Firenze 2000 varmak ve daha sonra Tren İstasyonundan göstergeler takip etmek için.
 • Ekonomik 6.9
 • Güvenlik 8.5
 • Yer 7.3
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 6.9
 • Temizlik 8.4
 • Tesisler 6.7
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN
Youth Hostel Firenze 2000 Located at Viale Raffaello Sanzio, 16, , Florence.
Youth Hostel Firenze 2000
Italy
Florence 50124 Viale Raffaello Sanzio, 16
77% 337
43.7706362 11.2333358
Youth Hostel Firenze 2000
    Oda mevcut

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

En iyi hostel fırsatlarını ve haberlerini doğrudan e-posta gelen kutunuza almak için aylık Haber Bültenimize kaydolun. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.