X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Yangshuo Culture House'e yol tarifleri

No.110 Beisan Xiang, Chenxi Road, Yangshuo, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


100%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Biz küçük bir ücret karşılığında Guilin havaalanı veya Guilin tren istasyonundan sizi alabilirsiniz. Yangshuo almak ve iyi orada ücretsiz pick up zaman da bizi arayabilirsiniz. Sahibi, Bay Wei, sizi karşılayacak ve sadece dört-ve-bir buçuk parmakları vardır sağ elinde, bakarak tespit edilebilir. Seninle tanışmak başkasının gönderirse o anlatacağım.

Yangshuo Eski otogardan:
Yangshuo Merkezi'nin (Çin) benzin istasyonuna yürüme mesafesindedir. Aşağı şehir Guilin yolda sol taraftaki Onun yaklaşık 10 dakika. Benzin istasyonunun aldıktan sonra, yaklaşık üç ya da dört dakika boyunca küçük caddenin sağ tarafında yürümeye devam. Youll ilk binanın Yangshuo Kültür Evi söyleyerek İngiliz tabelasını göreceksiniz. Burada doğru dönün ve sağ tarafta son bina elde edene kadar yürümeye devam. Bu bizim evimiz.

Yangshuo South otobüs durağına:
Sen Yangshuo Merkezine (Çin) benzin istasyonu halk otobüsü No. 5 alabilir, Şehir merkezinde Guilin yolda sol tarafında. Benzin istasyonunun aldıktan sonra, yaklaşık üç ya da dört dakika boyunca küçük caddenin sağ tarafında yürümeye devam. İlk binanın Yangshuo Kültür Evi söyleyerek İngiliz işareti görürsünüz. Burada doğru dönün ve sağ tarafta son bina elde edene kadar yürümeye devam. Bu bizim evimiz.

Yangshuo Kuzey İstasyonu ulaştıktan sonra, son eve gelene kadar üçüncü sokak kesiştiği sol yaklaşık üç dakika sonra doğru yönde yol boyunca yürümek ve birisi odasına izin için kapıyı açtıktan sonra sonra kapı zili basın.

Eğer otobüs veya tekne ile Yangshuo geldiğinde bazı insanların diğer misafirhanesi sizi deneyebilirsiniz. Onlar bizim hostel, ya biz tam bu farkında olmak ve bunun için onların söz almak etmeyiniz diyebilirsiniz.