X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

YHA Tunis Auberge Medina'e yol tarifleri

25 rue Saida Ajoula, Tunis, Tunis, Tunus

Harita ve Yol Tarifleri


73%Oy

  • 76%Ekonomik
  • 74%Güvenlik
  • 82%Yer
  • 79%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Otobüs: yürüyerek 20 dakika: Bab Alioua istasyonu 'otobüs et büyük Taksi' (otobüs ve büyük taksi) itibaren. El Cezire Meydanı'na Sidi El Bechir Caddesi almak, bir sola, sonra düz Bab Mnara Bulvarı üzerinde, Hükümet Meydanı (Place du Gouvernement) için, Bab Djedid Caddesi'nde devam. Daha sonra, sağa dönün Kasbah Sokak inmek, # 25, sol, SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde 2d sokak almak. Eğer vardır. From Moncef Bey İstasyonu 'büyük taksi' (büyük taksi): yürüyerek 30 dakika. H. BOURGUIBA caddesine 18 janvier Sokak alın, sola dönün ve Avenue de Fransa'ya gitmek, Victoire Meydanı geçmiş. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA Sokak alır. Sağ, sonra bir sola ve El Attarine Caddesi almak, Ulu Cami EZZITOUNA git. Daha sonra El Djeloud Çarşısı ile daha sonra ilk çarşı, El Blagdjia, girin ve ardından # 25 SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek. Eğer vardır.
Deniz limanı: liman Nereden: La Goulette istasyonuna yürüyerek 15 dakika. Terminal için ışık trene binin. Tunus Deniz İstasyonu: 20 - yürüyerek 25 dk. Victoire Meydanı geçmiş, Avenue de Fransa'ya H. BOURGUIBA Caddesi alın. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA Sokak alır. Sağ, sonra bir sola ve El Attarine Caddesi almak, Ulu Cami EZZITOUNA git. Daha sonra El Djeloud Çarşısı ile daha sonra ilk çarşı, El Blagdjia, girin ve ardından # 25 SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek. Eğer vardır. Biz (ücreti ödenecek), ulaşım düzenleyebilirsiniz
Ray: yürüyerek 15 dakika: Tunus tren istasyonundan. Jamel Abdenacer Sokak alın, sonra Victoire Meydanı geçmiş, Avenue de France almak, 4. sokakta sola dönün. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA Sokak alır. Sağ, sonra bir sola ve El Attarine Caddesi almak, Ulu Cami EZZITOUNA git. Daha sonra El Djeloud Çarşısı ile daha sonra ilk çarşı, El Blagdjia, girin ve ardından # 25 SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek. Eğer vardır.
Havaalanı: Havaalanı, liman veya tren istasyonundan hostel ulaşmak için nasıl: Havalimanından: Tunus Deniz terminali İstasyonu'na otobüs # 35 veya 635 almak. Tunus Deniz İstasyonu: 20 - yürüyerek 25 dk. Victoire Meydanı geçmiş, Avenue de Fransa'ya H. BOURGUIBA Caddesi alın. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA Sokak alır. Sağ, sonra bir sola ve El Attarine Caddesi almak, Ulu Cami EZZITOUNA git. Daha sonra El Djeloud Çarşısı ile daha sonra ilk çarşı, El Blagdjia, girin ve ardından # 25 SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek. Eğer vardır. Havalimanından: Hükümet Meydanı (La Kasbah) için bir taksi almak. Hükümet Meydanı (Place du Gouvernement): 5 dakika yürüyün. Kasbah Sokak inmek, # 25, sol, SAIDA AJOULA sokakta 2d sokak almak. Eğer vardır. Tavsiye: Kendi sağlığı için ve bagaj veya kaybolmadan ile aşırı, yorgun önlemek için, biz için pansiyon, Tunus herhangi bir noktasından, kendi transfer tavsiye ederiz. - Kasbah bir taksiye - İletişim ve ucuz bir fiyata bulacaktır. Tüm dükkanlar tüm gün açılır. Araba ya da bir antrenör park, otopark 200 metre uzaklıktadır. Eğer ayak işlerini çalıştırmak istiyorsanız, yiyecek yakın bulacaksınız. Biz (ücreti ödenecek), ulaşım düzenleyebilirsiniz