Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

YHA Tunis Auberge Medina

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 7.3
 • Güvenlik 8.8
 • Yer 9.0
 • Çalışanlar 9.0
 • Atmosfer 8.0
 • Temizlik 5.0
 • Tesisler 6.0

Yer

25 rue Saida Ajoula, Tunis

Tesis Konumu

Çeviren Google
Otobüs: Bab Alioua istasyonu 'Otobüs et grand Taksi' (otobüs ve büyük taksi) Gönderen: yürüyerek 20 dakika. , Bir sola, El Cezire Meydanı'na Sidi El Bechir Street atın Hükümet Meydanı (Place du Gouvernement) için, sonra düz Bab Mnara Bulvarı üzerinde, Bab Djedid Caddesi üzerinde gidin. Ardından, Kasbah Street aşağı gitmek, sağa # 25, sol, SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde 2d sokak alır. Eğer vardır. Yürüyerek 30 dakika: Moncef Bey İstasyonu 'grand taksi' (büyük taksi) Gönderen. , H. BOURGUIBA Caddesi'ne 18 janvier Street atın sola dönün ve Victoire Meydanı geçmiş, Avenue de Fransa'ya gitmek. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA sokak alır. Büyük Camii EZZITOUNA gidin, sağ tarafta, daha sonra sol yapmak ve El Attarine Sokak alır. Sonra, daha sonra, El Djeloud Çarşısı ile, ilk Çarşısı, El Blagdjia girin ve ardından Bulunuyor # 25'e SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek.
Deniz limanı: limanından: La Goulette istasyonuna yürüyerek 15 dakika. Terminaline ışık trene binin. Tunus Deniz İstasyonu: 20 - yürüyerek 25 dk. Victoire Meydanı geçmiş, Avenue de Fransa'ya H. BOURGUIBA Caddesi alın. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA sokak alır. Büyük Camii EZZITOUNA gidin, sağ tarafta, daha sonra sol yapmak ve El Attarine Sokak alır. Sonra, daha sonra, El Djeloud Çarşısı ile, ilk Çarşısı, El Blagdjia girin ve ardından Bulunuyor # 25'e SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek. Biz ulaşımı organize edebilir (ücret ödenecek)
Ray: Tunus tren istasyonundan: yürüyerek 15 dakika. Jamel Abdenacer Street atın, sonra Victoire Meydanı geçmiş, Avenue de France almak, 4. sokakta sola dönün. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA sokak alır. Büyük Camii EZZITOUNA gidin, sağ tarafta, daha sonra sol yapmak ve El Attarine Sokak alır. Sonra, daha sonra, El Djeloud Çarşısı ile, ilk Çarşısı, El Blagdjia girin ve ardından Bulunuyor # 25'e SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek.
Havaalanı: Havaalanından, liman veya tren istasyonundan pansiyon ulaşmak için nasıl: Havalimanından: Tunus Deniz terminali İstasyonu'na otobüs # 35 veya 635 almak. Tunus Deniz İstasyonu: 20 - yürüyerek 25 dk. Victoire Meydanı geçmiş, Avenue de Fransa'ya H. BOURGUIBA Caddesi alın. Daha sonra, Djamaa EZZITOUNA sokak alır. Büyük Camii EZZITOUNA gidin, sağ tarafta, daha sonra sol yapmak ve El Attarine Sokak alır. Sonra, daha sonra, El Djeloud Çarşısı ile, ilk Çarşısı, El Blagdjia girin ve ardından Bulunuyor # 25'e SAIDA AJOULA Caddesi üzerinde düz gitmek. Havalimanından: Hükümet Meydanı (La Kasbah) bir taksiye. Hükümet Meydanı (Place du Gouvernement): 5 dakika yürüyün. , Kasbah Street aşağı gitmek # 25, sol, SAIDA AJOULA sokakta 2d sokak alır. Eğer vardır. Önerileri:, bagaj veya kaybolmadan ile aşırı Kendi refah ve yorgunluktan kaçınmak için, biz pansiyon, Tunus herhangi bir noktasından, kendi transferi öneririz. - Kasbah taksiye - Bize ulaşın ve biz ucuz bir fiyata sizi bulacaktır. Tüm dükkanlar tüm gün açıldı. Araba ya da bir koç park, otopark 200 metre uzaklıktadır. Eğer ayak işlerini çalıştırmak istiyorsanız, yakındaki yiyecek bulabilirsiniz. Biz ulaşımı organize edebilir (ücret ödenecek)
 • Ekonomik 7.3
 • Güvenlik 8.8
 • Yer 9.0
 • Çalışanlar 9.0
 • Atmosfer 8.0
 • Temizlik 5.0
 • Tesisler 6.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×