Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Wombats City Hostel Vienna - at the Naschmarkt

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.8
 • Güvenlik 9.5
 • Yer 9.1
 • Çalışanlar 9.2
 • Atmosfer 8.9
 • Temizlik 9.1
 • Tesisler 8.9

Yer

Rechte Wienzeile 35

Tesis Konumu

Çeviren Google
++ Westbahnhof ++
Yeraltı U3 / U6 işaretlerini takip edin. 'Laengenfeldgasse' için U6 (yön Siebenhirten) alın ve U4 (yön Heiligenstadt) değiştirin. Ardından 'Kettenbrueckengasse' ininiz. 'Kettenbrueckengasse' çıkışa. Çapraz Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile. Sola dönün ve (yanında Hofer süpermarket) 'Naschmarkt' de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Seyahat süresi yaklaşık 12 dakikadır.

++ Hauptbahnhof ++
U1 'Suedtiroler Platz' (5 dakika) yürüyün ve metro U1 (yön Leopoldau) almak ve 'Karlsplatz' ininiz. U4 (yön Huetteldorf) değiştirin ve 'Kettenbrueckengasse' ininiz.
'Kettenbrueckengasse' çıkışa. Çapraz Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile. Sola dönün ve (yanında Hofer süpermarket) 'Naschmarkt' de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.

++ BAHNHOF Wien Meidling itibaren ++
'Laengenfeldgasse' U6 yönü Floridsdorf atın. Buradan, U4 (yön Heiligenstadt) almak ve 'Kettenbrueckengasse' ininiz. 'Kettenbrueckengasse' çıkışa. Çapraz Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile. Sola dönün ve (yanında Hofer süpermarket) 'Naschmarkt' de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Seyahat süresi yaklaşık 12 dakikadır.

++ ERDBERG (EUROLINES Otogar) Gönderen ++
Istasyon 'Landstrasse' kadar metro U3 yönü Ottakring atın. Orada U4 yönü Hütteldorf geçiş ve 'Kettenbrueckengasse' ininiz. 'Kettenbrueckengasse' çıkışa. Çapraz Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile. Sola dönün ve "Naschmarkt" de wombat en CITY HOSTEL Viyana son 100 metre yürümek.
Yaklaşık seyahat süresi. 25 dakika.

++ STADION itibaren (STUDENTAGENCY / EUROLINES Otobüs Durakları) ++
Karlsplatz metro U2; oradan Kettenbrueckengasse bir durak için U4 yönü Hütteldorf alabilir. 'Kettenbrueckengasse' çıkışa. Çapraz Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile. Sola dönün ve "Naschmarkt" de wombat en CITY HOSTEL Viyana son 100 metre yürümek. Bagaj çok ağır değilse ya, aynı zamanda doğrudan pansiyon Karlsplatz yürüyebilirsiniz.
Yaklaşık seyahat süresi. 25 dakika.

++ FRANZ-Josefs-Bahnhof ++
'Friedensbruecke' tramvay sayısı 5 bir durak alın. Metro U4 Kettenbrueckengasse için (yön Huetteldorf) değiştirin. 'Kettenbrueckengasse' çıkışa. Çapraz Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile. Sola dönün ve (yanında Hofer süpermarket) 'Naschmarkt' de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Seyahat süresi yaklaşık 20 dakikadır.

++ HAVAALANI itibaren ++
hızlı seçenek 'Schwedenplatz' (~ 8,00euros) servis otobüsü almaktır. En ucuz seçenek 'Wien Mitte' (~ 4,00euros) S-Bahn almaktır. 'Schwedenplatz' ve 'Wien Mitte' dan U4 yönünü Huetteldorf için 'Kettenbrueckengasse' alabilir. 'Kettenbrueckengasse' çıkışa. Çapraz Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile. Sola dönün ve (yanında Hofer süpermarket) 'Naschmarkt' de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

'Wien Mitte' için 'City Airport Train' (CAT) biraz daha hızlı S-Bahn daha ama aynı zamanda daha pahalı. CAT-Bilet yeraltı için geçerli değil.
 • Ekonomik 8.8
 • Güvenlik 9.5
 • Yer 9.1
 • Çalışanlar 9.2
 • Atmosfer 8.9
 • Temizlik 9.1
 • Tesisler 8.9
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×