X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Wombats City Hostel Vienna - at the Naschmarkt'e yol tarifleri

Rechte Wienzeile 35, Vienna, Avusturya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google + + Westbahnhof + +
Yeraltı U3/U6 için işaretleri izleyin. 'Laengenfeldgasse' için U6 (yön Siebenhirten) almak ve U4 (yön Heiligenstadt) değiştirin. Ardından 'Kettenbrueckengasse' ininiz. Exit 'Kettenbrueckengasse' atın. Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile çapraz. Sola dönün ve 'Naschmarkt'a' (bir sonraki Hofer süpermarket) de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Süresi yaklaşık 12 dakika yolculuk.

+ + + + HAUPTBAHNHOF Gönderen
U1 'Suedtiroler Platz' (5 dakika) yürüyüş ve metro U1 (yön Leopoldau) almak ve 'Karlsplatz' ininiz. U4 (yön Huetteldorf) değiştirin ve 'Kettenbrueckengasse' ininiz.
Exit 'Kettenbrueckengasse' atın. Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile çapraz. Sola dönün ve 'Naschmarkt'a' (bir sonraki Hofer süpermarket) de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.

+ + BAHNHOF Wien Meidling + + Gönderen
'Laengenfeldgasse' için U6 yön Floridsdorf atın. Buradan U4 (yön Heiligenstadt) almak ve 'Kettenbrueckengasse' ininiz. Exit 'Kettenbrueckengasse' atın. Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile çapraz. Sola dönün ve 'Naschmarkt'a' (bir sonraki Hofer süpermarket) de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Süresi yaklaşık 12 dakika yolculuk.

+ + ERDBERG (EUROLINES Otogar) Gönderen + +
Istasyonu 'Landstrasse' kadar metro U3 yönünü Ottakring'daki atın. Orada U4 yönü Hütteldorf geçmek ve 'Kettenbrueckengasse' ininiz. Exit 'Kettenbrueckengasse' atın. Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile çapraz. Sola dönün ve "Naschmarkt" de wombat en CITY HOSTEL Viyana son 100 metre yürümek.
Yaklaşık seyahat süresi. 25 dakika.

+ + Stadion'dan (STUDENTAGENCY / EUROLINES Otobüs Durakları) + +
Karlsplatz metro U2; oradan Kettenbrueckengasse için bir durak için U4 yön Hütteldorf alabilir. Exit 'Kettenbrueckengasse' atın. Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile çapraz. Sola dönün ve "Naschmarkt" de wombat en CITY HOSTEL Viyana son 100 metre yürümek. Bagaj çok ağır değilse ya da doğrudan pansiyon Karlsplatz yürüyebilirsiniz.
Yaklaşık seyahat süresi. 25 dakika.

+ + FRANZ-Josefs-BAHNHOF + + Gönderen
'Friedensbruecke' tramvay 5 sayısını bir durak atın. Kettenbrueckengasse metro U4 (yön Huetteldorf) değiştirin. Exit 'Kettenbrueckengasse' atın. Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile çapraz. Sola dönün ve 'Naschmarkt'a' (bir sonraki Hofer süpermarket) de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Süresi yaklaşık 20 dakika yolculuk.

+ + + + HAVAALANI Gönderen
Hızlı seçeneği 'Schwedenplatz'ın' (~ 8,00 Euro) servis otobüsü almaktır. Ucuz seçenek 'Wien Mitte' (~ 4,00 Euro) S-Bahn almaktır. 'Schwedenplatz'ın' ve 'Wien Mitte' sizi 'Kettenbrueckengasse' için U4 yön Huetteldorf alabilir. Exit 'Kettenbrueckengasse' atın. Kettenbrueckengasse ve Rechte Wienzeile çapraz. Sola dönün ve 'Naschmarkt'a' (bir sonraki Hofer süpermarket) de Wombats City Hostel Vienna son 100 metre yürümek.
Süresi yaklaşık 40 dakika yolculuk.

'Wien Mitte' için 'City Airport Train' (CAT) biraz daha hızlı S-Bahn ama aynı zamanda daha pahalı olduğunu. CAT-Bilet yeraltı için geçerli değildir.