X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wombats City Hostel Vienna - The Lounge'e yol tarifleri

Mariahilfer Strasse 137, Vienna, Avusturya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google : Westbahnhof
Yönünüzü için: platformda konum ve ana salona doğru yürürken, biz sağ tarafta tam olarak konum. Yani: bu yönde bina çıkmak için çalışın; 'Mariahilferstrasse' ile işaretleri arayın. Ana çıkış kullanın, doğru tekrar sağ ve sonraki cadde açmak: Bu Mariahilferstrasse, biz sayı 137 de bunun sol tarafında konum.

: Sudbahnhof itibaren
Bu kısmen Aralık 2009 alacaklar inşaat çalışmaları için kapatıldı! Tren Sudbahnhof ya da geçici yerine Wien Meidling geldiğinde olmadığını kontrol edin!

: Wien Meidling (2012 yılına kadar Sudbahnhof için yedek tren istasyonu)
Durdurma Westbahnhof kadar metro hattı U6 alın. Işaretleri 'Mariahilferstrasse' ve yürüyüş Mariahilferstrasse izleyin. Biz sayısı 137 bulunmaktadır.

: Sudbahnhof itibaren
Hiçbir tramvaya binin. 18 Westbahnhof. Westbahnhof tren istasyonu Sol (önünüzde büyük şantiye!) Sacher olduğunu. Bu yol izleyin. Biz sol tarafta sayısı 137 konum.

: Franz-Josefs-Bahnhof
Hiçbir tramvaya binin. 5 Westbahnhof. Westbahnhof tren istasyonunun sol Aussere Sacher olduğunu. Hiçbir kadar Sacher izleyin. 137.

Havalimanından:
En hızlı seçenek: Taksi. Maliyet: 35 EUR.
En uygun seçenek: Westbahnhof için servis otobüsü (8 EUR, sürücüsünden bilet satın).
En ucuz seçenek: Westbahnhof için yeraltı U3 (4 EUR her ikisi için geçerli aynı bilet) Wien Mitte ve oradan S-Bahn (S7).

'City Airport Train' (CAT) birkaç dakika daha hızlı S-Bahn daha, ama EUR-aynı zamanda Westbahnhof için U3 metro yakalamak gerekecek yerden, Wien Mitte sona erer 11 maliyeti. CAT bileti U3 için geçerli değil!

Servis otobüsü (Viyana Airportlines):
Otobüs, tren istasyonunun ana giriş önünde düşüyorlar. Önünde duran - Westbahnhof arkanda - sağa dönün ve tren istasyonu çevresinde yarım yürüyün. Bu Sacher size yol olacak. Sol bakmak ve zaten caddenin karşı tarafında smartloft görebilirsiniz.

S-Bahn veya CAT ve U3:
Westbahnhof de U3 inin, daha sonra çıkış 'Aussere Sacher' alır. Bir kez orada, hiçbir kadar yürümeye devam. Caddenin sol tarafında 137.