X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Windsor Hotel

19 Alfi Bey, Cairo, Misir

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Kahire'nin alışveriş, iş ve tiyatro ilçe merkezinde yer alan otel, şehrin en ünlü turistik bazı yürüme mesafesindedir. Mısır Müzesi, Opera Meydanı, Han Halili Çarşısı, Abdine Sarayı, Nil Nehri ve Merkez Tren yolu istasyonu sadece birkaç adım uzakta ve Kahire Metro (metro) daha uzaktan puan için kolayca erişilebilir vardır.

Windsor Hotel, Kahire şehir gürültüsünden ortasında huzur vahası. Windsor de saygıdeğer Kahire kurumdur ve zengin bir tarihe ve sıcak konukseverlik sahiptir.

Mısır kraliyet ailesinin hamam olarak yüzyılın başında inşa edilen, Windsor efsanevi Çoban Otel bir ek olarak bir İsviçreli otelci tarafından satın önce bir sömürgeci İngiliz subay kulübü olarak uzun yıllar görev yapmış ve 'Hotel Windsor dönüştürülmüştür -Maison Suisse. ' Bugün, Windsor'un konuk bir soluk ihtişam ambiyans ve otelin ünlü Barrel Bar popüler bir buluşma Kahire kalır korumak.

Daha yakın zamanlarda, Otel, Mısır ve Hollywood filmleri bir dizi özellikli olmuştur.

Yer durumu için ara


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Windsor Hotel Located at 19 Alfi Bey, , Cairo.
Windsor Hotel
Egypt
Cairo 19 Alfi Bey
0% 8
30.0535360 31.2456000
Windsor Hotel
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda