X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Why Not? Tbilisi - Legend Hostel'e yol tarifleri

Tabukashvili Street 15 Tbilisi, Tbilisi, Gürcistan

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 74%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Bu bulmak gerçekten kolay, ama biz size daha da kolaylaştırmak için birçok ayrıntı biz olarak vermek!

FOTO BÖLÜMDE MAP ÇIKIŞ

Biz yakın Tbilisi Marriott otel, 9 Nisan Park tarafından, sağ Rustaveli Caddesi kapalı.
Yorumları 15/4 Tabukashvili STREET, TİFLİS

Eğer Rustaveli caddesi (biz Tavisuplebis Moedani metroya yakın olan) üzerinde olduğunda, Bakanlıklara (geçmeye Altgeçit kullanın) karşısında bir kilise ve 9 Nisan Parkı var. Sağ (altın Collumn uzak Özgürlük Meydanı'na yürüme) parkı geçmiş, sen köşesinde Tiflis Marriott göreceksiniz. , Sağa dönün caddede yürümek ve ilk kavşaktan, sen Tabukashvili sokak alacak. Sola ve sağ tarafta küçük bir sokak, numara 15 adresindeki hostel göreceksiniz.

HAVAALANINA:

BUS
11:00 kadar 07:00 dan gün boyunca direkt otobüs var, sen geçecek sayı 37 (sen havaalanında yerel para para küçük bir miktar değişebilir 1 Lari 50 Tetri yarısını ihtiyaç almak için), Nehir bir ata altın adam (Tavisupebis Moedani Özgürlük Meydanı) ile büyük sütun ile kare dikkat, neredeyse burada! Sadece bir Parlamentosu'nun karşısında sütun sonra durdurma ve (Rustaveli caddesi üzerinde), otobüs durağı. Ilk sokak doğru gidiyor kadar otobüs ayrıldıktan sonra (50 metre) (Eğer Tbilisi Marriott Hotel bakın köşesinde) almak ve bu aşağı gitmek (sağda, solda Kilisesi Parlamentosu) aynı yönde gitmeye devam sokak ilk geçiş kadar (kırmızı kulenin garip tür kafe göreceksiniz) sola dönün ve 30 metre sağ sola çevirmek sonra bizim hostel kapıyı alacak göreceksiniz ve merdiven, bir zili ve bekleyin Sıcak karşılama için!

TAKSİ İLE:

Otobüs işletme değilken Eğer Gürcistan bu şanslı ve iniş değilse değil daha 30 Lari maliyet gerekir Eğer bir taksi bize bildirin almak gerekir ve biz yine de sizin için ayarlayabilir

TREN İSTASYONU DAN:

06:10, 08:30, 13:50, 18:05 ve 30 dakika sürer: havaalanından o anda havaalanından başlar ana tren istasyonu (ayrıca 50 Tetri) için tren alarak bir daha ihtimali var Eğer Özgürlük Meydanı (Tavisuplebis Moedani) Ana Tren İstasyonu'na 3 durak için metro almak gerekir bu yüzden ama biz eski kasabasında bulunmaktadır. Sonra yukarıda inci einstructions izleyin.