X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Why Not? Chillout Kiev'e yol tarifleri

Gorkogo 22B/35, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 78%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Sen 2 taraftan bizim bina girebilirsiniz:
1. Hor'koho 22b (arka bahçesinde içinde) - Bizim işareti görene kadar çapraz kemer, park alanı ile düz gidin. Koyu kırmızı ahşap kapı açmak için aynı anda 3 ve 9 tuşuna basın. 35 apt bir kat yukarı gidin.
2. Bir GPS ile seyahat Eğer Saksahans'koho 30V diğerine giriş (bizim evin köşesinde) kullanmak zorunda. Saksahans'koho 30 kemer içeri, iki kemerli çapraz. Eğer aynı anda 1 ve 2 düğmelerine basarak önünde gri metal kapı açın. 35 apt için 2 kat git.

TREN İSTASYONU DAN:

YÜRÜYÜŞ, YÜRÜYÜŞ, YÜRÜYÜŞ! - Sadece 30 dakika ve çok kolay. Eğer Kominternu (Комінтерну) Sokak aşağı, düz gitmek gerekir eski ana giriş dışarı giderken. Daha sonra Saksaganskogo (Саксаганського) Caddesi üzerine 2. sağa dön. Yaklaşık 20 dakika, düz gidin ve 5. sola dönün. Sen Gorkogo (Горького) Caddesi üzerinde konum. Bina sayısı 22 Bul - bu sol tarafta, kemer içeri ve sol tarafta duvara büyük bir işareti CHILLOUT görene kadar iç avluya düz gidin. Ön kapı açmasını kodu 3 ve 9 (her ikisi de aynı anda basıldığında) 'dir. Düz sayısı 35'tir. Hala net değilse yeterli hostelworld Profil ;) bizim pic kontrol

BORYSPIL HAVA:

Kitap Bizimle Taksi: 200UAH veya:
Tren istasyonu (Вокзаль) bir mini-otobüs (her zaman ana girişi önünde kalır) alın. Ve yukarıdaki yönergeleri izleyin daha.

Önce gün sadece e-posta bize çift.